• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, 15 ژوئن , 2016 | 11:25 | کد خبر : 13524 |
 •   

  نحوه استفاده از وام و پرداخت قسطی طرح جریمه مشمولان غایب اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران سرهنگ”علی کرم بازیان” فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در خصوص طرح جریمه مشمولان غایب گفت: قانون گذار نحوه پرداخت مبلغ جریمه را به صورت نقدی و قسطی تعیین کرده است و بر اساس قانون فقط تا ...

  نفت ساران؛

  نحوه استفاده از وام و پرداخت قسطی طرح جریمه مشمولان غایب اعلام شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران سرهنگ”علی کرم بازیان” فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در خصوص طرح جریمه مشمولان غایب گفت: قانون گذار نحوه پرداخت مبلغ جریمه را به صورت نقدی و قسطی تعیین کرده است و بر اساس قانون فقط تا پایان سال ۱۳۹۵ این طرح معتبر است.
  وی افزود: تمام کسانی که در سال گذشته موفق به واریز وجه جریمه نشده اند، باید با مراجعه به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰ ) نسبت به ثبت درخواست خود مبنی بر پرداخت مبلغ جریمه به صورت نقدی، قسطی یا در قالب استفاده از تسهیلات اعطایی اقدام کنند.
  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران بیان کرد : همه متقاضیان می بایست یکی از این روش ها را انتخاب و نسبت به پرداخت وجوه جریمه اقدام کنند. وی ادامه داد: متقاضیان با پرداخت نقدی جریمه یک شناسه واریز دریافت کرده و پس از واریز وجه ،کارت صادر و به نشانی فرد ارسال می شود.
  این مقام انتظامی در ادامه با تشریح شرایط قسط بندی مبلغ جریمه مشمولان غایب گفت: متقاضیان در ابتدا می بایست یک سوم مبلغ جریمه را پرداخت کرده و مبلغ باقیمانده را به صورت قسطی تا پایان سال ۱۳۹۵ پرداخت کنند که در این راستا بانک قوامین به عنوان بانک عامل پیش بینی شده است.
  سرهنگ بازیان افزود: به افرادی که نیمی از وجه جریمه خود را پرداخت کرده باشند، اجازه یک مرحله خروج از کشور به منظور سفرهای زیارتی را می دهیم و امکان بهره بندی از برخی امکانات به صورت موقت را خواهند داشت.
  وی در خصوص نحوه استفاده متقاضیان ازاین تسهیلات گفت: مشمولان طرح یک سوم پول را به بانک قوامین به عنوان بانک عامل پرداخت کرده و پس از آن مراحل دریافت وام را طی می کنند.
  این مقام ارشد انتظامی در شهرستان گچساران مطرح کرد : شرایط اعطای وام بر اساس قوانین بانک می باشد و طبق ضوابط و شرایط بانک ، وام به متقاضیان اعطاء می شود.
  فرمانده انتظامی شهرستان گچساران خاطر نشان کرد : وام به همراه یک سوم پرداختی از طریق بانک به صورت یکجا به خزانه واریز شده و کارت معافیت توسط این سازمان صدور و به نشانی فرد ارسال می شود.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران