نفت ساران | کارنامه درخشان وزارت اطلاعات درسال94

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, 20 می , 2016 | 13:57 | کد خبر : 12674 |
 •   

  علوی بااشاره به اینکه یکی از مسایلی که برای کشورمان بسیار مهم بود و مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره داشت موضوع نفوذ بود که نیروهای گمنام زمان با هوشمندی از این موضوع جلوگیری کردند که رهبری نیز به صورت کتبی از تلاش آنها تشکر و قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ...

  نفت ساران؛

  علوی بااشاره به اینکه یکی از مسایلی که برای کشورمان بسیار مهم بود و مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره داشت موضوع نفوذ بود که نیروهای گمنام زمان با هوشمندی از این موضوع جلوگیری کردند که رهبری نیز به صورت کتبی از تلاش آنها تشکر و قدردانی کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان بسترساز حکومت جهانی امام زمان(عج) با همین با عنایت حق‌تعالی و توجهات امام زمان(عج) با همین ره‌آورد بهره‌مند بوده است، سالی را که پشت سر گذاشتیم، سالی بود که شاهد حوادث ناامنی و ضد امنیتی در بسیاری از کشورهای جهان بودیم، صدای انفجار و بوی باروت از کشورهای منطقه و حتی کشورهای دوردست همچون فرانسه و بلژیک را شاهد بودیم، در این میان جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم توطئه‌ها و دسیسه‌های گسترده سرویس‌های اطلاعاتی متخاصم و تلاش مذبوحانه مزدوران آنها و گروه‌های تروریستی و تکفیری برای به چالش کشیدن امنیت جمهوری اسلامی ایران، سالی همراه با امنیت و آرامش را پشت سر گذاشت.

  وزیر اطلاعات همچنین یادآور شد: مردم عزیز ما شاهد بودند که در جمهوری اسلامی ایران اقدامات ضد امنیتی به وقوع نپیوست، این امنیتی که مقام معظم رهبری از آن به‌عنوان امنیت بی‌بدیل تعبیر کردند، دستاورد هماهنگی، همدلی، وحدت و همکاری تنگاتنگ سایر نهادهای امنیتی، نظامی و انتظامی و مدیریت سیاسی در جمهوری اسلامی ایران بوده است، وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، بسیج قهرمان، قوه قضائیه، ارتش جمهوری اسلامی ایران، وزارت کشور، نیروی انتظامی، شورای عالی امنیت ملی، شورای امنیت کشور، ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و سایر نهادهای مؤثر در امنیت در سالی که گذشت دست در دست هم نهاده و با صمیمیت و اخلاص در جهت برقراری امنیت برای شما مردم عزیز از هیچ کوشش و مجاهدتی دریغ نکردند.

  علوی خاطرنشان کرد: این وحدت، این همدلی نیروهای مؤثر در امنیت به برکت وحدت فرماندهی و تدابیر حکیمانه و فرماندهی با صلابت فرماندهی معظم کل قوا، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای حاصل شده است.

  وزیر اطلاعات با اشاره به موفقیت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: وزارت اطلاعات، سپاه، بسیج، ارتش، نیروهای انتظامی به طور کلی ستاد کل نیروهای مسلح در سالی که گذشت با همکاری، اخلاص و رهبری حکیمانه آیت‌الله خامنه‌ای در جهت تامین امنیت کشورمان از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

  وی افزود: در خصوص این موفقیت‌های وزارت اطلاعات به عنوان سنگری برای سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش برجسته‌ای را داشته است و در موفقیت آنها عوامل بسیاری نقش داشته است که یکی از این عوامل کار زیربنایی در این وزارتخانه بوده است به طور مثال برخی از عناصر وزارت اطلاعات در مقطع دکتری و با تحصیلات عالیه به کار خود ادامه می‌دهد.
  وزیر اطلاعات با بیان اینکه تحصیلات نیروهای اطلاعاتی موجب بهبود عملکرد آنها می‌َشود تصریح کرد: هزاران نفر از کارکنان این وزارتخانه در حال گذراندن دوره‌های تحصیلات تکمیلی در رشته‌های مختلف هستند که این موضوع روز به روز بر بهبود فعالیت‌ آنها می‌افزاید.
  علوی ادامه داد: از دیگر عوامل موفقیت آنها پیوند با مردم کشور است. همانگونه امام (ره) در گذشته معتقد بود که ما سی و شش میلیون نیروی متعلق به وزارت اطلاعات داشتیم امروز مفتخرم که بگویم یک وزارت اطلاعات ۸۰ میلیونی داریم. این پیوند عاطفی با مردم باعث پیشبرد هر چه بیشتر اهداف وزارتخانه شده است. اولویت ما ایجاد یک جامعه امن است نه بوجود آوردن جامعه امنیتی.
  وزیر اطلاعات با اشاره به سخنان امیرالمومنین و رسول اسلام تصریح کرد: همان گونه که از آموزه‌های دینی ما برمی‌آید پیشگیری از معالجه بهتر است و ما باید از بوجود آمدن اختلاف‌ها در جامعه پیشگیری کنیم زیرا همان طور که حضرت محمد (ص) فرمودند ” با هم اختلاف نداشته باشید که ملت‌های پیش از شما دچار اختلاف شدند و نابود گشتند”. با توجه به چنین توصیه‌هایی هدف وزارت اطلاعات اختلاف‌زدایی از جامعه است.
  وی ادامه داد: با وجود احترام به تمام جریان‌های سیاسی و حمایت از نشاط سالم سیاسی در کشور هدف اصلی عناصر وزارت‌ اطلاعات جلوگیری از ایجاد اختلاف در کشور است.
  وزیر اطلاعات با اشاره به موفقیت‌های ملموس عناصر وزارتخانه خود ادامه داد: کارنامه وزارت اطلاعات بسیار درخشان است و در سالی که گذشت ۲۰ تیم تروریستی منهدم شدند و یا عناصر آنها به هلاکت رسیدند و مقادیر بسیار زیادی سلاح از آنها کشف و ضبط شد.
  وی ادامه داد: همان طور که می‌دانید در سال گذشته سرکرده گروه تروریستی انصارالفرقان در جنوب کشور به هلاکت رسید و بسیاری از جوانانی که در حال پیوستن به این گروه‌ها بودند نیز ارشاد شدند.
  سید محمود علوی با اشاره به فعالیت‌های وزارت اطلاعات در مبارزه با موضوع قاچاق مواد مخدر تصریح کرد: ۵۴ تن مواد مخدر صنعتی و سنتی و دو تن مواد پیش‌ساز و همچنین ۱۷ لابراتوار ساخت مواد مخدر کشف و ضبط شد.
  وزیر اطلاعات گفت: همان طور که می‌دانید رهبر معظم انقلاب امسال را سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامیدند. عناصر وزارت اطلاعات در این راستا فعالیت‌هایی برای تامین امنیت اقتصادی، کارآفرینی، مبارزه با پولشویی، زمین‌خواری و مفاسد اقتصادی را با موفقیت به سرانجام رساندند. در سال ۹۲و ۹۳ حدود چهل هزار هکتار زمین از دست زمین‌خواران خارج شد و به بیت‌المال بازگشت.
  علوی با اشاره به دیگر اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در حوزه مسایل اقتصادی ادامه داد: عناصر وزارت اطلاعات از فرار مالیاتی، انجام پولشویی‌های گسترده و تشکیل شرکت‌های هرمی جلوگیری کرد.
  وزیر اطلاعات اظهار داشت: یکی از مسایلی که برای کشورمان بسیار مهم بود و مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره داشت موضوع نفوذ بود که نیروهای گمنام زمان با هوشمندی از این موضوع جلوگیری کردند که رهبری نیز به صورت کتبی از تلاش آنها تشکر و قدردانی کرد.
  سید محمود علوی با بیان موفقیت‌های وزارت اطلاعات در عرصه‌های بین‌المللی نیز گفت: بحث مبادلات زندانی‌ها با مذاکرات و فعالیت‌های گسترده عناصر اطلاعاتی به سرانجام رسید و چند تن از ایرانی‌های دربند در خاک آمریکا آزاد شدند همچنین چند ایرانی تحت تعقیب نیز از لیست تحت تعقیبی‌ها برداشته شدند.
  وزیر اطلاعات در پایان ضمن تقدیر و تشکر از سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: رهبر معظم انقلاب این عناصر را مومن وارسته خواندند و باید بگویم که آْنها با تمام توان برای انجام می‌کوشند تا رضایت حق تعالی کسب کنند و همچنین لبخند را بر لبان آیت‌الله خامنه‌ای بنشاندند.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-default.php on line 68
  انتهای پیام/شایسته

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • تـــازه ترین خبرهای نفت ساران
 • سریال سلمان فارسی به شاهرود رسید
 • اینجا  آرزوی پایمالی خون فرزند پدر شهید و بستن فروغ چشمان کودک محله باغ فردوس ها را به دل شعبان بامخ مجلس دوازدهم خواهیم نشاند+ سند
 • رئیس اداره برق گچساران عین خیالشم نیست؟!
 • ازشعبان بامُخ اخراجی مجلس دوازدهم،فرماندار معلم واستاندار تا انتظار دو مدیر شایسته و مردم گچساران به اتصال یک بلوار
 • جلیلی و پزشکیان نیاز به غلام اخراجی مردم گچساران وباشت ندارند
 • چرا دستور مدیر کل در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد نقض شده است؟
 • اقدام به گل نشسته در واحد حقوقی یک شهروند و درخواست یک توجه مهم از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد
 • سرانجام نافرجام شکوائیه اداری علیه تضیع حقوق شهروندی و الله کس نجیبی فر؟!
 • عزل ابوالحسن غلامی با انتصاب یزدان شناس و تغییر بنیادین باشگاه به امید صعود تیم مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به لیگ برتر
 • «بیان تا عمل» سند عدم شایستگی محمد باقر قالیباف با افتخار به انتخاب شهید بعدی خدمت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 • از هشتگ نفت ساران تا سودای باطل قالیباف و قزلچه با تائید اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم
 • سخنگوی شورای نگهبان در خصوص اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم در مجلس دوازدهم :به صورت کتبی استعلامی صورت نگرفته است
 • افرادی که درباره اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم ابهام دارند بخوانند
 • پیشنه خانوادگی اخراجی مجلس یازدهم در تهدید به قتل مخالفان تا نمایندگان ملت در مجلس دوازدهم
 • مالک شریعتی به نقل از سخنگوی شورای نگهبان : ٢ تلخف محرز نوری قزلچه و ابطال تصویب اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه گچساران وباشت
 • اخراجی یازدهم خطاب به مالک شریعتی نماینده مجلس دوازدهم :به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم؛ به من هم گفت نمی‌گذارم شب به خانه‌ برسی!+فیلم
 • نفت ساران تأیید اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم در مجلس دوازدهم را به دیهیمی و ادیبان تبریک گفت
 • نفت ساران در نقد رفتار شرم آور اخراجی مجلس یازدهم : شأن و حیثیت ۴٠ هزار رأی دهنده استان کهگیلویه و بویراحمد در صحن علنی مجلس دوازدهم بر باد رفت
 • بهار نیوز گزارش داد ؛ حاشیه و متن بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم
 • دیارمیرزا به نقل از مالک شریعتی؛ اخراجی مجلس یازدهم به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم!