نفت ساران | کارنامه درخشان وزارت اطلاعات درسال94

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, 20 می , 2016 | 13:57 | کد خبر : 12674 |
 •   

  علوی بااشاره به اینکه یکی از مسایلی که برای کشورمان بسیار مهم بود و مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره داشت موضوع نفوذ بود که نیروهای گمنام زمان با هوشمندی از این موضوع جلوگیری کردند که رهبری نیز به صورت کتبی از تلاش آنها تشکر و قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ...

  نفت ساران؛

  علوی بااشاره به اینکه یکی از مسایلی که برای کشورمان بسیار مهم بود و مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره داشت موضوع نفوذ بود که نیروهای گمنام زمان با هوشمندی از این موضوع جلوگیری کردند که رهبری نیز به صورت کتبی از تلاش آنها تشکر و قدردانی کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان بسترساز حکومت جهانی امام زمان(عج) با همین با عنایت حق‌تعالی و توجهات امام زمان(عج) با همین ره‌آورد بهره‌مند بوده است، سالی را که پشت سر گذاشتیم، سالی بود که شاهد حوادث ناامنی و ضد امنیتی در بسیاری از کشورهای جهان بودیم، صدای انفجار و بوی باروت از کشورهای منطقه و حتی کشورهای دوردست همچون فرانسه و بلژیک را شاهد بودیم، در این میان جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم توطئه‌ها و دسیسه‌های گسترده سرویس‌های اطلاعاتی متخاصم و تلاش مذبوحانه مزدوران آنها و گروه‌های تروریستی و تکفیری برای به چالش کشیدن امنیت جمهوری اسلامی ایران، سالی همراه با امنیت و آرامش را پشت سر گذاشت.

  وزیر اطلاعات همچنین یادآور شد: مردم عزیز ما شاهد بودند که در جمهوری اسلامی ایران اقدامات ضد امنیتی به وقوع نپیوست، این امنیتی که مقام معظم رهبری از آن به‌عنوان امنیت بی‌بدیل تعبیر کردند، دستاورد هماهنگی، همدلی، وحدت و همکاری تنگاتنگ سایر نهادهای امنیتی، نظامی و انتظامی و مدیریت سیاسی در جمهوری اسلامی ایران بوده است، وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، بسیج قهرمان، قوه قضائیه، ارتش جمهوری اسلامی ایران، وزارت کشور، نیروی انتظامی، شورای عالی امنیت ملی، شورای امنیت کشور، ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و سایر نهادهای مؤثر در امنیت در سالی که گذشت دست در دست هم نهاده و با صمیمیت و اخلاص در جهت برقراری امنیت برای شما مردم عزیز از هیچ کوشش و مجاهدتی دریغ نکردند.

  علوی خاطرنشان کرد: این وحدت، این همدلی نیروهای مؤثر در امنیت به برکت وحدت فرماندهی و تدابیر حکیمانه و فرماندهی با صلابت فرماندهی معظم کل قوا، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای حاصل شده است.

  وزیر اطلاعات با اشاره به موفقیت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: وزارت اطلاعات، سپاه، بسیج، ارتش، نیروهای انتظامی به طور کلی ستاد کل نیروهای مسلح در سالی که گذشت با همکاری، اخلاص و رهبری حکیمانه آیت‌الله خامنه‌ای در جهت تامین امنیت کشورمان از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

  وی افزود: در خصوص این موفقیت‌های وزارت اطلاعات به عنوان سنگری برای سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش برجسته‌ای را داشته است و در موفقیت آنها عوامل بسیاری نقش داشته است که یکی از این عوامل کار زیربنایی در این وزارتخانه بوده است به طور مثال برخی از عناصر وزارت اطلاعات در مقطع دکتری و با تحصیلات عالیه به کار خود ادامه می‌دهد.
  وزیر اطلاعات با بیان اینکه تحصیلات نیروهای اطلاعاتی موجب بهبود عملکرد آنها می‌َشود تصریح کرد: هزاران نفر از کارکنان این وزارتخانه در حال گذراندن دوره‌های تحصیلات تکمیلی در رشته‌های مختلف هستند که این موضوع روز به روز بر بهبود فعالیت‌ آنها می‌افزاید.
  علوی ادامه داد: از دیگر عوامل موفقیت آنها پیوند با مردم کشور است. همانگونه امام (ره) در گذشته معتقد بود که ما سی و شش میلیون نیروی متعلق به وزارت اطلاعات داشتیم امروز مفتخرم که بگویم یک وزارت اطلاعات ۸۰ میلیونی داریم. این پیوند عاطفی با مردم باعث پیشبرد هر چه بیشتر اهداف وزارتخانه شده است. اولویت ما ایجاد یک جامعه امن است نه بوجود آوردن جامعه امنیتی.
  وزیر اطلاعات با اشاره به سخنان امیرالمومنین و رسول اسلام تصریح کرد: همان گونه که از آموزه‌های دینی ما برمی‌آید پیشگیری از معالجه بهتر است و ما باید از بوجود آمدن اختلاف‌ها در جامعه پیشگیری کنیم زیرا همان طور که حضرت محمد (ص) فرمودند ” با هم اختلاف نداشته باشید که ملت‌های پیش از شما دچار اختلاف شدند و نابود گشتند”. با توجه به چنین توصیه‌هایی هدف وزارت اطلاعات اختلاف‌زدایی از جامعه است.
  وی ادامه داد: با وجود احترام به تمام جریان‌های سیاسی و حمایت از نشاط سالم سیاسی در کشور هدف اصلی عناصر وزارت‌ اطلاعات جلوگیری از ایجاد اختلاف در کشور است.
  وزیر اطلاعات با اشاره به موفقیت‌های ملموس عناصر وزارتخانه خود ادامه داد: کارنامه وزارت اطلاعات بسیار درخشان است و در سالی که گذشت ۲۰ تیم تروریستی منهدم شدند و یا عناصر آنها به هلاکت رسیدند و مقادیر بسیار زیادی سلاح از آنها کشف و ضبط شد.
  وی ادامه داد: همان طور که می‌دانید در سال گذشته سرکرده گروه تروریستی انصارالفرقان در جنوب کشور به هلاکت رسید و بسیاری از جوانانی که در حال پیوستن به این گروه‌ها بودند نیز ارشاد شدند.
  سید محمود علوی با اشاره به فعالیت‌های وزارت اطلاعات در مبارزه با موضوع قاچاق مواد مخدر تصریح کرد: ۵۴ تن مواد مخدر صنعتی و سنتی و دو تن مواد پیش‌ساز و همچنین ۱۷ لابراتوار ساخت مواد مخدر کشف و ضبط شد.
  وزیر اطلاعات گفت: همان طور که می‌دانید رهبر معظم انقلاب امسال را سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامیدند. عناصر وزارت اطلاعات در این راستا فعالیت‌هایی برای تامین امنیت اقتصادی، کارآفرینی، مبارزه با پولشویی، زمین‌خواری و مفاسد اقتصادی را با موفقیت به سرانجام رساندند. در سال ۹۲و ۹۳ حدود چهل هزار هکتار زمین از دست زمین‌خواران خارج شد و به بیت‌المال بازگشت.
  علوی با اشاره به دیگر اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در حوزه مسایل اقتصادی ادامه داد: عناصر وزارت اطلاعات از فرار مالیاتی، انجام پولشویی‌های گسترده و تشکیل شرکت‌های هرمی جلوگیری کرد.
  وزیر اطلاعات اظهار داشت: یکی از مسایلی که برای کشورمان بسیار مهم بود و مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره داشت موضوع نفوذ بود که نیروهای گمنام زمان با هوشمندی از این موضوع جلوگیری کردند که رهبری نیز به صورت کتبی از تلاش آنها تشکر و قدردانی کرد.
  سید محمود علوی با بیان موفقیت‌های وزارت اطلاعات در عرصه‌های بین‌المللی نیز گفت: بحث مبادلات زندانی‌ها با مذاکرات و فعالیت‌های گسترده عناصر اطلاعاتی به سرانجام رسید و چند تن از ایرانی‌های دربند در خاک آمریکا آزاد شدند همچنین چند ایرانی تحت تعقیب نیز از لیست تحت تعقیبی‌ها برداشته شدند.
  وزیر اطلاعات در پایان ضمن تقدیر و تشکر از سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: رهبر معظم انقلاب این عناصر را مومن وارسته خواندند و باید بگویم که آْنها با تمام توان برای انجام می‌کوشند تا رضایت حق تعالی کسب کنند و همچنین لبخند را بر لبان آیت‌الله خامنه‌ای بنشاندند.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-default.php on line 68
  انتهای پیام/شایسته

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • تـــازه ترین خبرهای نفت ساران
 • طنین طراوت قرآنی شهادت در استان کهگیلویه وبویر احمد به زبان دکتر امین درخشان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • از تدبیرهای میلی و گوجه فروشان تا سنگ اندازی های فرماندار معلم به چرخه پایگاه خبری نفت ساران
 • محمد طلا مظلومی در پی حماسه آفرینی دلاورمردان سپاه : وَ إِنَّ جُنْدَنا لَهُمُ الْغالِبُون
 • تحقق شگرف ۱۱۱درصدی افزایش تولید، محصول هنر فنی مدیریتی کمالی و انگیزه کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران
 • گزیده‌های نفتی هفته
 • شهروئی:تأمین ۴۳ درصد افزایش تولید مناطق نفتخیزجنوب در سال ۱۴۰۲ توسط شرکت نفت و گاز کارون
 • مهندس کمالی عید سعیدفطر را محضرامام عصر(عج) ،ملت ایران ،مقام معظم رهبری و کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران تبریک گفت
 • درخواست کارکنان ارکان ثالث وزارت نفت و شرکت ملی گاز از جواد اوجی
 • نماز عید فطر توسط رهبر معظم انقلاب اقامه شد
 • مهندس علیرضادانشی: هرچه در توان داریم،برای پیشبرد اهداف دولت سیزدهم در مناطق نفتخیز به میدان می آوریم
 • مهندس کمالی: انگیزش و رشد ابعاد علمی با ایده های جدید به الگوی مدیران و نیروهای انسانی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران مبدل شده است
 •  اجرای طرح‌های توسعه زیرساخت و جایگزینی نخیلات خوزستان با حمایت شرکت ملی نفت ایران
 • مهندس غلامرضا کمالی مشاور مدیرعامل و سرپرست خدمات شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران را منصوب کرد
 • وزارت نفت دولت سیزدهم در مسیر توسعه و پیشرفت
 • مظلومی طی پیامی از مردم به حضور گسترده در روز جهانی قدس، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دعوت بعمل آورد
 • وحید عبیری طی حکمی محسن ایران زاد را به‌عنوان مدیرعامل پالایشگاه نفت تهران منصوب کرد
 • رهبر انقلاب در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام: آموزش و مهارت‌افزایی جوانان با هدف گشایش در معیشت مردم برنامه مدیران باشد
 • نویدمرگ بومی سالاری شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران در سایه تعهد و تخصص غلامرضاکمالی تحقق یافت
 • دانشی با محکومیت حمله به کنسولگری،شهادت سردار زاهدی و همرزمانش را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله و رهبر معظم انقلاب تبریک و تسلیت گفت
 • حمله هوایی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت ایران در دمشق/ سپاه بیانیه داد +عکس+فیلم