• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, 29 می , 2024 | 18:35 | کد خبر : 58933 |
 •   

  نفت ساران خبر داد ؛ استاندار مازندران، صیانت از آرای مردم را تکلیف اصلی همه دست اندرکاران چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دانست و گفت: انتخابات مظهر قدرت نظام است و این کاسه رای را باید با مشارکت پرشور مردم پر کنیم. ‎

  نفت ساران؛

  به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ؛یوسف نوری روز سه‌شنبه در نخستین جلسه ستاد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با گرامیداشت نام و یاد شهید آیت الله رئیسی و دیگر شهدای خدمت، افزود: آیت الله رئیسی، رئیس جمهور دارای برنامه در مسیر کار بودند.

  وی با اظهار این که کاری که آیت الله رئیسی کرده است، الگویی برای مدیریت خدمت به مردم تبدیل شد، ادامه داد: شهید جمهور ما انسانی در تراز و معیار انقلاب اسلامی بودند.

  استاندار مازندران با تاکید براینکه آیت الله رئیسی میزان و مرجع مدیریت خدمت به مردم و حفظ منافع ملت است، گفت: وجود و جایگاه ایشان کمتر درک شده است.

  نوری به احساس همدردی یک سوم جمعیت جهان با شهادت آیت الله رئیسی اشاره کرد و گفت: این امر نشان دهنده عظمت انقلاب اسلامی است و بیانیه کاخ سفید برای شهادت ریاست جمهوری نیز نشانه اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

  استاندار مازندران، صیانت از آرای مردم را تکلیف اصلی همه دست اندرکاران چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دانست و گفت: به هیچ عنوان نظرات گروه های سیاسی، حزبی و حتی اشخاص را در ستاد انتخابات راه ندهید.

  نوری تاکید کرد: سوگیری حزبی و اشخاص را در انتخابات ریاست جمهوری نداشته باشید و مراقبت کنید.

  مقام عالی دولت در مازندران با بیان اینکه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مورد تاکید است، گفت: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین قدرت فرهنگی و اجتماعی را در تاریخ دارد و کار برای مردم و با مردم بسیار مهم است.

  نوری با بیان این که، انتخابات مظهر قدرت نظام است و این کاسه رای را باید با مشارکت پرشور مردم پر کنیم، تاکید کرد: ویژگی های اهمیت حضور مردم در انتخابات آینده ریاست جمهوری را باید طبق منویات رهبر معظم انقلاب ترویج بدهیم.

  وی ادامه داد: تثبیت کارکردهای نظام جمهوری اسلامی را باید از نگاه جامعه شناسی انتخابات ترویج داد.

  استاندار مازندران، به همکاری حدود ۶۰ هزار نفر در انتخابات ریاست جمهوری مازندران اشاره کرد و ادامه داد: کمیته های هفت گانه انتخابات ریاست جمهوری از دستگاه های اجرایی استان کمک های لازم را دریافت کنند.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران