• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, 28 می , 2023 | 09:44 | کد خبر : 53569 |
 •   

  قلم نگار

  نفت ساران؛

  بانگاهی عبوری به دوران عملکرد هوشنگ صیدالی (بومی) مهرداد کاهکش (غیربومی) بلااثر بودن جایگاه مدیر عامل در وزارت نفت بالاخص شرکت ملی نفت ایران همچنین شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران شایان تأمل و تاثر است.

  ۲۰اردیبهشت سال جاری برنده قرعه مالکیت یکی از صندلی های چرخدار علیرضادانشی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به غلامرضا کمالی رسید.

  بدون شک؛پیروزی در میدان موفقیت برای غلامرضا کمالی در آن شرکت برائت جستن از منافع در هم تنیده و غیر قابل رؤیت با چشم مسلحه به اقوام و عشیره های اسکان یافته است که کلید ناکامی و شکست مدیران پیشین شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران را یادآور می سازد.

  باید پذیرفت شوربختی در صنعت نفت از زمانی طعم تلخ به خود گرفت که اندک نمایندگان مجلس بی کفایتی و ناکارآمدی خویش را پشت تلاش و کوشش کارکنان شریف صنعت نفت گاز گچساران مکارانه پنهان کردند.

  علی ایحال؛ نفت ساران ناظر بر عملکرد غلامرضا کمالی به زودی با هدف اصلاح بیش از پیش امور در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران مستند به انتشار یک نسخه سند اختصاصی در سال مهار تورم و رشد تولید بالاخص محضر شریف مردم گچساران وباشت شفاف سازی خواهد کرد.

   

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران