• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۳ | کد خبر : 47857 |
 •   

  به قلم سردبیر؛

  نفت ساران؛

  رئیس‌جمهور روز گذشته(شنبه) با بیان اینکه اگر مردم می‌خواهند کمبود و مشکلات در کشور را لعن و نفرین کنند آدرس آن کاخ سفید در واشنگتن است،مجددا به ملت ایران نشان غلط داد.

  جناب روحانی آدرس جبران کمبودها و حل مشکلات ملت ایران لعن و نفرین فرستادن به کاخ سفید اوباش آن یا حتی دیگر کشورها  نیست.

  لعن ونفرینی اگر باشد باید به شیخ الوزاری سیاست زده و برخی دست نشاندگان مسئله دار، فاسد،ناکارآمد وبی کفایت وی به عنوان اصلی ترین عاملان اختلال درچرخه اقتصادی  و سنگ پرانی های پایان ناپذیر مقابل مرتفع شدن کمبودها و مشکلات کشور با مثال وزارت نفت تقدیم و ارسال بفرمائید.

  تنهابا نگاهی به معیشت سخت و نابرابر و… جامعه کارگری وزارت نفت و تعمیم آن به نیروی انسانی یا دیگر وزارتخانه ها،شرکت های خصودولتی تا اقتصادی های خرد و کلان کف بازار و خیابان،ارائه بسته  لعن و نفرین جهت تامین کسری کمبود هاو مشکلات مردم کمی دور تا بی نهایت از وعده های یکی پس از دیگری رنگ باخته دولت تدبیر و امید حضرت عالی است.

  آدرس غلط لعن و نفرین برای کاخ سفید مصداق بردن دعوای خانه به کوچه است.

  سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ (۱۴ ژوئیه ۲۰۱۵) در وین اتریش خانه ای کاغذی(برجام) ساخته شد که اکنون با لعن و نفرین دعوای آن در کوچه، نوید تامین کمبودها و رفع  مشکلات مردم را نخواهد داد.

  امید است روزی؛ با بهره مندی از توان و ظرفیت داخلی نیروی انسانی بی مثال در کنار حذف ساختار سیاست زدگی بالاخص مدیران یا مسئولان مسئله دار فاسد کنونی و همت به ایجاد فضای پاک جهت رشد استعدادهای نوظهور یا کشف نشده با معیار برنامه مدون و باز کردن گره کور تدبیر از مرزهای خارجی، گذار دوران عقب ماندگی  لعن و نفرین را در مدت این عمر کوتاه به عرصه اقدام و عمل در آینده نه چندان دور از دولت تدبیر و امیدتان شاهد باشیم.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران