• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۳ | کد خبر : 45512 |
 •   

  هفته نامه صبح گچساران از پاسخ ابهام برانگیز واحد روابط عمومی به مکاتبه اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در ارتباط با مطالبه 18ماه ساعات اضافه کاری یک کارگر صنعت نفت و واگذاری حق الناس نسبت به مطالبه حقوق مادی و معنوی از علی جعفری دیزگانی سرپرست روابط عمومی فعلی ،هوشنگ صیدالی مدیرعامل و ساسان حبیبی نژاد سرپرست سابق روابط عمومی از خداوند قادر و توانا خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران، نامه ای از سوی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان گچساران با شرح کامل شکایت خواهان در کنار قید تاریخ با هدف استعلام تائید یا رد  اضافه کاری دوران خدمت یکی از کارگران پیمانکاری، به واحد روابط عمومی نفت گچساران ارسال می گردد.

  براساس این گزارش،روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران در نامه ابهام برانگیز تنها به یک ماه (تصویر ب) اشاره و از توضیح جهت تعیین وضعیت ۱۸ ماه ساعات اضافه کاری دیگر این کارگر پیمانکاری صنعت نفت (تصویر الف) به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان خودداری می نماید.

  لازم به ذکر است،پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران صبح امروز (دوشنبه ۲۲مهر) پس از دریافت این خبر با ارسال خبرنگار به دفتر کار علی جعفری دیزگانی سرپرست روابط عمومی خواستار توضیح در خصوص این مکاتبه مبهم می شود.

  دیزگانی در دفاعی تامل برانگیز با وجود قید شدن تاریخ از سوی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به نگارش ناصحیح این مکاتبه اشاره کرد و گفت:نگارش این نامه ناصحیح است.

  خبرنگار نفت ساران پس از یادآوری بند دوم پایان نامه که به مدت خدمت این کارگر در آن واحد اداری اشاره دارد از جانب جعفری با این پاسخ روبرو می شود: پاسخ روابط عمومی بر اساس نگارش نامه اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گچساران مبنی بر تائید ادعای خواهان مبنی بر حق قانونی ۱۲۰ ساعت اضافه کاری ماهانه ارسال شده است.

  گفتنی است،کارگر پیمانکاری این شرکت پس دریافت این پاسخ از جانب سرپرست روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران ،مطالبه جبران تضیع و رد کلیه حقوق معنوی و مادی ۱۸ ماه ذکر نشده در مکاتبه ذیلرا از علی جعفری دیزگانی سرپرست روابط عمومی ، هوشنگ صیدالی مدیرعامل و ساسان حبیبی نژاد سرپرست سابق روابط عمومی شرکت تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب به خداوند قادر و توانا واگذار کرد.

  یادآور می شود،در نهایت تاسف این کارگر پیمانکاری رضایت ( تصویر ج )به پایان بر ادامه پیگیری این شکایت از نفت گچساران را رسما به اداره کار و شورای محترم حل اختلاف شهرستان گچساران اعلام کرد.

  علی جعفری دیزگانی،هوشنگ صیدالی،ساسان حبیبی نژاد واگذار به خدا شدند

  علی جعفری دیزگانی،هوشنگ صیدالی،ساسان حبیبی نژاد واگذار به خدا شدند

  علی جعفری دیزگانی،هوشنگ صیدالی،ساسان حبیبی نژاد واگذار به خدا شدند

  نظرات در مورد » “از مطالبه ۱۸ماه اضافه کاری تا واگذاری حق الناس یک کارگر صنعت نفت گچساران به علی جعفری دیزگانی،هوشنگ صیدالی و ساسان حبیبی نژاد + سند”
  1. ناشناس گفت:

   چرا این آقایان هنوز بر مسند کار هستند چرا به نماینده شهر نمیگویید حالا که در همه غزل و نصب ها دخالت میکند اینه را برکنار نمیکند


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران