• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۲ شهریور , ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۵ | کد خبر : 45241 |
 •   

  هفته نامه صبح گچساران در گفت وگو با رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران به تشریح اتهامات کذب نشر اکاذیب و افترا از سوی ساسان حبیبی نژاد نزدیکترین فرد به غلامرضا تاج گردون نماینده مردم گچساران وباشت و رئیس کمسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی در کنار تمجید از احمد محمدی مدیر عامل و کورش محمدی سرپرست حراست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب پرداخت.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران، شرح کامل گفت وگوی مریم گلزاری نژاد خبرنگار این نشریه با رضاشایسته سردبیر پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران به شرح ذیل است؛

  سوال؛لطفا خودتان را معرفی کنید؟

  پاسخ سردبیر: اینجانب رضا شایسته سردبیر رسانه الکترونیک نفت ساران و هفته نامه مکتوب صبح گچساران ،ساکن شهر دوگنبدان استان کهگیلویه وبویراحمد می باشم.

   

  سوال:آغاز فعالیت خود در عرصه خبر را توضیح دهید؟

  پاسخ سردبیر:اگر دقیق بخواهم به  آغاز ورود به عرصه خبر بپردازم از دایره زمان و موضوع این گفت وگو خارج است، ولی نقطه عطف این علاقه به سالها پیش  باز می گردد.

   

  سوال:چرا ساسان حبیبی نژاد با اتهام نشر اکاذیب و افترا در دادگاه علیه شما طرح دعوا نموده است؟

  پاسخ سردبیر:این سوال را باید از برادر ساسان حبیبی نژاد پرسید.

   

  سوال:ساسان حبیبی نژاد را معرفی کنید؟

  پاسخ سردبیر:ساسان حبیبی نژاد از بستگان نزدیک به غلامرضا تاج گردون نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی و مردم گچساران وباشت که همکنون رئیس دفترمدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران مشغول به کار است.

   

  سوال:بیشتر توضیح دهید؟

  پاسخ سردبیر:اینجانب در سال ۹۴ بر اساس مکاتبات رسمی و موجود از سوی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اداره حراست به اداره روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت گاز گچساران مامور به خدمت می شوم ولی متاسفانه با وجود  مدت ۲سال سابقه در این واحد و مجموع بیش از ۱۶سال خدمت در نفت گچساران شاهد جایگزین شدن نام یکی از افرادلیست نیروهای چالش برانگیز و تحمیل شده به وزیر نفت توسط غلامرضا تاج گردون در روابط عمومی این شرکت به جای خود می باشم.

   

  سوال:ارتباط توضیحات شما با طرح شکایت ساسان حبیبی نژاد چیست؟

  پاسخ سردبیر:اینجانب پس از مذاکرات حضوری با تعدادی از روسا در کنار برخی اسناد جمع آوری شده در این شرکت و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب پی بردم عامل حذف اینجانب از حقوق حقه ام در اداره روابط عمومی این شرکت نفوذ  ساسان حبیبی نژاد است.

   

  سوال: چرا این موضوع را به غلامرضا تاج گردون نماینده مردم گچساران وباشت و موکل دفاع از حقوق شهروندی خود انتقال ندادید؟

  پاسخ سردبیر: صفر تا صد موضوع را، با حضور در دو دفتر نمایندگی وی در تهران و گچساران به اطلاع ایشان رساندم ولی متاسفانه یا بنا به دلایل زاویه شدید سیاسی حقیر و یا وجود نسبت عشیره ای با ساسان حبیبی نژاد از ورود یا دفاع از حقوق حقه بازگشت اینجانب به روابط عمومی این شرکت خودداری نمودند.

   

  سوال:برای این ادعای خود سند دارید؟

  پاسخ سردبیر: بله اسناد صوتی و تصویری که کلمه به کلمه ادعاهای بنده را به واقعیت پیوند می دهد موجود و قابل ارائه در محاکم قضائی است.

   

  سوال: عده ای از همکاران رسانه ای شما در شهرستان به خصوص در خبرگزاری های رسمی استان کهگیلویه وبویراحمد اعتقاد دارند نباید از رسانه با طرح مسائل شخصی سوء استفاده کرد؟

  پاسخ سردبیر:در پاسخ به همکاران خود با احترام عرض می نمایم، بنده به دنبال جایگاه تحسین یا امتیاز  و خدایی ناکرده پست ومقام نبوده ام بلکه تنها با انجام رسالت خبری ام جریان اقدامات خلاف قانون، عرف،شرع و اخلاق اداری در شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران را علیه خود به عنوان عضوی کوچک از جامعه مقدس کارگری و رسانه ای کشور به امید بازگشت حقوق حقه ام  اطلاع رسانی نموده ام.

   

  سوال:دور نمای شما از آینده این شکایت و ادعا های مطرح شده در این گفت وگو چیست؟

  پاسخ سردبیر: بنده از آینده خبر ندارم، ولی ان شاء الله در دادگاه مقدماتی فراهم آید تا همه اسناد ومدارک مطرح شده را به برادر ساسان حبیبی نژاد تقدیم نمایم.

   

  سوال: و سخن پایانی؟

  پاسخ سردبیر:  سخن پایانی اگربدون نام بردن پذیرش مسئولیت ورود و تکریم ارباب رجوع از دو برادر ارزشمندیکی جناب مهندس احمد محمدی مدیرعامل و دیگری آقای کورش محمدی سرپرست حراست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب باشد،قطعا دور از ادب و تمجید جایگاه و مقام شایسته این دو بزرگوار است.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران