• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, 28 می , 2018 | 20:38 | کد خبر : 39103 |
 •   

   به گزارش نفت ساران به نقل از تسنیم، دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب عصر امروز در حسینیه امام(ره) برگزار  شد.     حسین اخگرپور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی سخنانی در این دیدار اظهار داشت: وضعیت امروز کشور در حالت عجیبی است. دولتی که خود مسئول امور اجرایی کشور است به مروج تئوریهای غربی بدل ...

  نفت ساران؛

   به گزارش نفت ساران به نقل از تسنیم، دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب عصر امروز در حسینیه امام(ره) برگزار  شد.

   

   

  حسین اخگرپور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی سخنانی در این دیدار اظهار داشت: وضعیت امروز کشور در حالت عجیبی است. دولتی که خود مسئول امور اجرایی کشور است به مروج تئوریهای غربی بدل گشته و با فراموش عموم کردن مردم، موجب نارضایتی اجتماعی و اعتراض مردم به عدم رسیدگی به وضع معیشتیشان شده است.

  وی افزود: دانشگاه دیگر مبدا تحولات نیست چرا که وقتی نگاه مسئولین به وزارت بهداشت و علوم  سیاست زده است نباید بیش از این هم انتظار داشت. وقتی علم را فدای انتصابات سیاسی می‌کنند وقتی در برخی از دانشگاهها اساتید و مسئولانی جذب شدند که عملا کارشان پمپاژ ناامیدی نسبت به آینده نظام است، وقتی دانشجو را با چوب سیاسی کاری می‌رانند، وقتی معاونت فرهنگی دانشگاه تبدیل به معاونت سیاسی شده است، آیا می‌توان آن را مبدا تحول نامید؟!

  این فعال دانشجویی با بیان اینکه مسئولین امر هیچ استراتژی و برنامهای برای فضای فرهنگی دانشگاه‌ها ندارند، افزود: امروز فضای عمومی دانشگاه‌ها بیصاحب مانده و دانشگاه‌های ایران عملا دانشجویانی برای یک رژیم سکولار نه یک نظام اسلامی  تربیت می‌کنند، ولنگاری فرهنگی در دانشگاهها موج میزند و روز به روز شاهد گسترش فساد اخلاقی و اعتیاد در دانشگاهها هستیم.

  **بایستی روح جدیدی در کالبد شورایعالی انقلاب فرهنگی دمیده شود

  اخگرپور با اشاره به عملکرد شورایعالی انقلاب فرهنگی ادامه داد:  شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز تبدیل به یک دستگاه سند ساز شده، اسنادی که هیچ ضمانت اجرائی ندارند و نظارتی هم بر اجرا یا عدم اجرای آنها نمیشود، به نظر میرسد بایستی روح جدیدی در کالبد شورایعالی انقلاب فرهنگی دمیده شده و ان شااللّه شاهد جوانگرایی و حضور چهرههای جدید در ترکیب این شورا و حتی انتصاب عضوی دانشجویی در آن باشیم.

  دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اینکه آرمان رفع محرومیت به عنوان یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و از تاکیدات اصلی بنیانگذار کبیر انقلاب و شما با گذشت ۴ دهه از عمر پر برکت این نظام، هنوز با شرایط ایدهآل فاصلهها دارد، گفت: میبایست منابع ملی بر اساس عقلانیت، استحقاق و استعداد مناطق تخصیص یابد تا از رانت خواری، چانهزنی، عدم شفافیت تخصیص بودجهها که باعث بحران‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی می‌شود، جلوگیری به عمل آید.

   این فعال دانشجویی گفت: دهه چهارم انقلاب که دهه پیشرفت و عدالت نام داشت روبه پایان است و نسل سوم و چهارم انقلاب در دهه بعد پیشقراولان تحقق آرمان‌های انقلاب خواهند بود. لذا از حضرتعالی استدعا داریم که فتح بابی به دهه پنجم داشته باشید تا نسل جدید انقلاب اسلامی خود را آماده این مسئله نموده و جوانب تحقق آن را با تمام قوا پیش برند.

  **صدا و سیما به تریبون افراد، هنرمندان و تهیهکنندگان ثابتی بدل شده است

  وی تصریح کرد: صدا و سیما به جای اینکه ملی رفتار کرده و از ظرفیت تمام استان‌ها بهره گیرد به صورت فاحش به تریبون افراد، هنرمندان و تهیهکنندگان ثابتی بدل شده است به گونهای که در شبکههای جدید این مسئله به وضوح دیده میشود.بارها و بارها ثابت شده اگر تلویزیون برنامههایی بسازد که نیازهای مردم را بازگو کند، مخاطب خواهد داشت. چه بسا که برنامههای پرمخاطب مثل خندوانه و دورهمی از این قبیل بوده است.

  دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه ما فرزندان شما ولایت مطلقه فقیه را به عنوان نیابتی عام از جانب حضرت حجت تلقی می‌کنیم و از خداوند متعال آرزومندیم زیر لوای رهبری شما علم انقلاب را به ید نورانی حضرتش برسانیم و هیچ مسیر دیگری را جز مشیت اللهی بر ذهنمان نمیپرورانیم، اما عدهای در این کشور در پنهان و عیان، بیشرفانه فردای بعد از شما را برنامهریزی میکنند و یاللعجب از شیطان و دسیسههایش.

  وی افزود: اینان در اتاقهای فکر خود با نقشه های دنیوی سعی بر تغییر ماهیت انقلاب بعد از شما را دارند چون میدانند تا شما هستید علم انقلاب نمیافتد، تا شما هستید کوتاه نمیآیید، تا شما هستید نمیگذارید انقلاب خمینی کبیر با تمام فراز و فرودها به خاطر خون‌های به خاک ریخته شهدا و ایثاری که ملت انجام داده است به موزه تاریخ بپیوندد.

  اخگرپور گفت: اگر می‌بینید عدهای به شما نامه بدون سلام و والسلام می‌نویسند یا عدهای دیگر نامه سرگشاده خطاب به جنابعالی مینگارند، عدهای فتنه و اردوکشی خیابانی را ساماندهی میکنند و عدهای دیگر فساد چند میلیاردی را انجام میدهند، عدهای سمپادهای دانشجوییشان را ترغیب به نامهنگاری به جنابعالی میکنند و عدهای دیگر پیاده نظام یکبار مصرفشان را متحد کرده و اتحادیه سازی میکنند، عدهای از درون حصر سعی بر انشقاق بین حوزه و خبرگان دارند و عدهای در جامعه با مواضع‌شان سعی بر تفرقه و آشوب در کشور میکنند، تحلیل ما این است که این مسائل ربطی به امروز ندارد و فردا را نشانه گرفتهاند.

  وی در پایان گفت: انگار یادشان رفته سرنوشت مهدی هاشمی،تاریخ دهه ۶۰ و قائم مقام معذول را…دل ما از دست این دنیاطلبان خون است و بدانند تا خون در رگان ما است و از سرهای ما کوه بسازند نمیگذاریم، انقلاب دست نااهلان بیافتد.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران