• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, 21 فوریه , 2018 | 12:36 | کد خبر : 37832 |
 •   

  یادداشت به اندیشه رضامرادی طوف خیمه

  نفت ساران؛

  پس از آنکه عباس آخوندی در بیست وچهارم مرداد سال یکهزار سیصدو نود دو با ۱۵۹رای، در مجلس یازدهم شورای اسلامی وبا ۱۸۸ رای درمجلس دوازدهم ،اعتماد نمایندگان مردم را برای تیکه بر صندلی وزارت خانه میدان آرژانتین جلب نمود، کسی امروز پس  گذشت آن همه روز وسال گمان نمی برد که حق با  مجموع ۳۴۷نماینده مخالف  دو دوره  مجلس شورای اسلامی  در انتخاب عباس آخوندی به عنوان وزیر راه وشهرسازی دولت حسن روحانی است.

  هزینه این سماجت در اعتراف ها ی این نمایندگان را گاهی در اندازه های کلان ،مردمی خواهند داد که به امید اثر بخشی ودگرگونی درشرایط فعلی شان ،فردی را به عنوان نماینده انتخاب ، و روانه خانه ملت می سازند که با تصمیم گیری هایشان  تغییررا درامور زندگی خود لمس کنند ،اما به شبی ، با صد آه وافسوس نه تغییری می بینند وبلکه گاهی خودرا مقصری می دانند که براساس آن به مثل می گویند؛خودکرده را تدبیر نیست.

   

  یکی از برجسته ترین نمایندگان ،غلامرضا تاج گردون نماینده حوزه انتخابیه مردم گچساران وباشت ورئیس کمسیون برنامه وبودجه دردو دورمجلس شورای اسلامی است.

  غلامرضا تاج گردون  براساس افکار عمومی در پایگاه فکری حوزه انتخابیه خود یکی ازچندین  چهره سیاسی برجسته کشوری وبین المللی در طول چند سال اخیر در دولت روحانی است.

  پذریش مسئولیت نمایندگی مردم از سوی هرفرد ،مشابه قبول به نمایش گذاردن چهره ای شایسته ازنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صحنه های گوناگون داخلی وخارجی است.

  بدیهی است هرگونه انتخاب ویا انتصاب ازسوی نماینده گان مجلس شورای اسلامی ،برای فردی که حائز شرایط علمی وعملی درآن پست و مقام نیست ، چهره واقعی نظام را درداخل وخارج از کشور خدشه دار خواهد ساخت.

  غلامرضا تاج گردون یکی از حامیان علمی وعملی  عباس آخوندی وزیر پیشنهادی حسن روحانی در وزارت راه وشهرسازی  وعلی ربیعی دروزرات خانه تعاون کار ورفاه اجتماعی بود.

  فراموش نکرده ایم که غلامرضا تاج گردون در بیست وپنجم مرداد۹۶درصحن علنی مجلس با نطقی کوبنده ، یکی از مهمترین دلایل خود را درحمایت از وزیری که دو بار توسط نمایندگان ملت استیضاح شده بود را  توسعه و نوسازی ناوگان هوایی کشور، عذر خواهی وزیر از مردم واستعفای یک معاون وزیر ،عنوان کرده بود.

  متاسفانه غلامرضا تاج گردون پس از آن که در گفت وگویی با خبرگزاری ایلنا در ۹۶/۰۵/۲۵ با رسانه ای کردن آن نطق خود درمجلس وهمه گیر شدن این دفاع درفضای مجلس وهمچنین عمومی ومجازی  جامعه ،مقدمات مساعد کردن افکارعمومی را نسبت به وزیر استیضاح شده مثبت کرد تا رای خود به محکوم کردن استیضاح سوم وبرکناری این وزیررا، علمی وکارشناسی شده جلوه دهد.

  اما باید پرسید غلامرضا تاج گردون این نماینده مجلس ،پس از چه فعل وانفعالات ریاضی،شیمی،حساب و شاید هندسی  به این نتیجه رسیده است ،نامه ای با پشتوانه امضا خود وذکرهمان دلایل وعناوینی چون عدم رسیدگی به ناوگان هوایی و… در پیج اینستاگرام خودوسایت ها وخبرگزاری ها وهمچنین انتشار تصویر ازنامه ها وسندهایی دال برآماده سازی، افکار عمومی برای برکناری ویا استعفای همان وزیری را ارائه دهد، که خود چندی پیش همان دلایل را سند بر رد استیضاح نه اول ،نه دوم بلکه سوم این وزیر دانسته است؟؟؟

  آقای تاج گردون اگر در روز استیضاح آنگونه با رگ های باد کرده گردن  برای  بقاء وزیری که ۲بار مورد استیضاح نمایندگان ملت قرار گرفته بود  تعصب به خرج نمی دادید ،واجازه می داد تا نمایندگان ،وزیر استیضاح شده را برکنار کنند، شاید اکنون ما شاهد رفتن عزیزانمان درسانحه قطارآذربایجان_خراسان با ۱۲۷ کشته ومجروح، کشتی باربری سانچی با ۳۲ کشته ومفقود الاثر، واژگونی اتوبوس زائران مشهد مقدس با ۴۲ کشته ومجروح، واژگونی اتوبوس در جاده یاسوج به اصفهان با ۴۲کشته ومجروح  و…همکنون هم  شاهد سقوط هواپیمایی شرکت آسمان در پرواز تهران به یاسوج با پر کشیدن چند باره هموطنانمان درآسمان ،زمین ودریای ایران، آن هم تنها در طول ۱۷ماه نمی بودیم.

   

  دگر بار باید پرسید غلامرضا تاج گردون این نماینده مجلس پس از چه فعل وانفعالات ریاضی،شیمی،حساب وشاید هندسی  به این نتیجه رسیده است پس از میهمان کردن علی ربیعی وزیر کار تعاون ورفاه اجتماعی در سالن پدخندق شهرستان گچساران ،درست پیش از رای مجدد مردم این حوزه انتخابیه و راهی نمودن وی به خانه ملت، در حضور جمع کثیری از کارگرانی که تنها از وی و،وزیر مطبوعش تحقق  آتیه شغلی،برابروهمسان سازی حقوق ودستمزد،تبدیل وضعیت شغلی وریشه کنی استخدام های سفارشی  را استمداد کردند ، ولی این نماینده چگونه وبرچه معیاری می تواند مردم حوزه انتخابیه خود وجامعه کارگری وزارت نفت وبه خصوص جوانان شهر بام نفتی گچساران وایران را متقاعد کند که وزیری را که برای محقق ساختن حقوق ابتدایی وحقه آنان به این عرصه فرا خوانده است ،اکنون توسط خود وی مجبور ویا تشویق به استعفا می شود؟؟؟

  امیداست همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی  با تحقیقات وراستی آزمایی در زمانی بیشتروبا حساسیتی بیش از پیش مقدمات ورود افرادی را به وزارتخانه ای که نمایندگان مجلس ،کلید داران امین آن هستند را فراهم سازند تا چنین شخصیت هایی،  اینگونه از جان و سرمایه مردم برای ارتقاءوتثبیت جایگاه ومقام خود نردبان ترقی را با شعبده ای غیب ویا مجدد پدیدار نسازنند.

   

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:

  ۲ نظر برای “تحلیلی برطرح استیضاح دو وزیر توسط غلامرضا تاجگردون به اندیشه رضامرادی طوف خیمه”
  1. آرش دانایی منش گفت:

   متاسفم که افرادی فقط بلدند انتقاد کنند ولی بلد نیستند کار مثبتی کنند.افرادی اکنون که قصور کرده اند بابد کناربروند.یا بمانند و بازهم اشتباهات را تکرار کنند.شما نظرتون اینه یا فقط قصد تخریب تاجگردون را دارین…..من که فرزندم را درصورت اشتباه و خطل تنبیه میکنم.نمیدونم شما چیکار میکنین.احتمالا بهشون شکلات میدین و تشویق میکنین به کارهای بدتر.

  2. مطلب قابل توجهی بود.... گفت:

   با تشکر از شما دوست عزیز….جناب تاجگردون علی رغم اینکه زحمات زیادی برای شهرستان و حومه می کشد که قابل تقدیر است…اما ایشان برخلاف اون چیزی که مردم و بعضی از طرفدارانش فکر میکنند چهره بسیار محافظه کاری است و به نظر حقیر نمیشود ایشان را اصلاح طلب نامید هر چند که همهشون سروته یک کرباسند…..خدا به داد این ملت برسد که نمایندگانش برای کرسی نمایندگی دست به هر حربه ای می زنند…


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران