• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, 26 مارس , 2017 | 16:15 | کد خبر : 26132 |
 •   

  سیدعلی قادری  گزینه  طوایف سادات شاهزینعلی، نارگ موسی،فتح،کهسرک،بامیشخی،سادات سرآببیز،دولتیاری،دیل آرواسپر،بهبهانیان مقیم،سرآبننیز،کشکولی آرخلو ،نارک، با تاکید بربرنامه های تدوین شده آینده برای شورای اسلامی شهرستان گچساران  ، اظهار کرد: با برنامه هایی که برای تحولی نوین در شهرستان گچساران تدوین نموده ام گام بلند در مقدمات تغییر آینده شهری شهرستان دوگنبدان به کمک آحاد مردم برخواهیم ...

  نفت ساران؛

  سیدعلی قادری  گزینه  طوایف سادات شاهزینعلی، نارگ موسی،فتح،کهسرک،بامیشخی،سادات سرآببیز،دولتیاری،دیل آرواسپر،بهبهانیان مقیم،سرآبننیز،کشکولی آرخلو ،نارک، با تاکید بربرنامه های تدوین شده آینده برای شورای اسلامی شهرستان گچساران  ، اظهار کرد: با برنامه هایی که برای تحولی نوین در شهرستان گچساران تدوین نموده ام گام بلند در مقدمات تغییر آینده شهری شهرستان دوگنبدان به کمک آحاد مردم برخواهیم داشت.

  به گزارش نفت ساران، سیدعلی قادری  پس از ثبت‌نام در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر گچساران  در جمع خبرنگاران به بیان سوابق اجرایی خود پرداخت و اظهار کرد: من در۱۵سال گذشته همواره در بدنه اجرایی شهرستان  گچساران همواره حضور داشته‌ام.

  وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در دوره پنجم، شورای خوب، پاکدست و متخصصی روی کار بیایند و بتوانند در حوزه‌های مختلف هم نقش ناظر و هم نقش هادی را برای شهرداری ایفا کنند.

  قادری  با بیان اینکه مردم شهرستان گچساران  لایق خدمت و سزاوار خدمت بیشتری نسبت به امروز هستند، تاکید کرد: با استعدادی که شهرستان گچساران دارد این امکان فراهم است که با سرمایه‌گذاری‌ای که انجام می‌شود تسهیلات بیشتری و بهتری برای زندگی مردم فراهم گردد.

  وی با تاکید بر لزوم حضور جوانان و زنان در شوراهای شهر و همچنین مدیریت شهری گفت: باز کردن راه برای جوانان نه‌تنها لطفی برای آنها نیست بلکه وظیفه‌ای برای نسل‌های قبل است.

  وی باپراهمیت خواندن نقش جوانان اظهارداشت:در مدیریت شهرداری  حق جوانان ضایع شده است و امروز فرصت آن رسیده است که این بدهی به جوانان ادا شود.

  این فعال سیاسی وچهره محبوب وشناخته شده شهرستان گچساران  ادامه داد: ما امیدواریم که بتوانیم با اقداماتی که انجام می‌دهیم چرخه معیوب امروز مدیریت شهری را نه با گفتاردرمانی بلکه با اقدامات جدی و نگاهی که جوانان دارند، ترمیم کنیم.

  وی در پاسخ به پرسش نفت ساران  مبنی بر اینکه اهداف شما از حضوردر این رقابت انتخاباتی چیست ،اظهارنمود: من برای شهرداری شهرستان گچساران برنامه‌ای تنظیم کردم ،اما اولویت ما تشکیل یک شورای شهر کارآمد است که نظارت در دستور کار خودرا از اهم موجبات  قرار دهد.

  نگارش خبر ازرضامرادی طوف خیمه

  عکس ازصالح الماسی

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  نظرات در مورد » “گزینه شاخص طوایف سادات شاهزینعلی،نارگ موسی،فتح،کهسرک،سرآببیز،بامیشخی،دولیاری،دیل آرو،اسپر،بهبهانیان مقیم،سرآبننیز،کشکولی آرخلو،نارک… درفرمانداری گچساران گفت:حق جوانان ضایع شده است”
  1. ص گفت:

   صد درصد قبولی


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران