• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, 12 فوریه , 2017 | 12:16 | کد خبر : 25072 |
 •   

  پس از انقلاب اسلامی وپیدایش چنین رویش عجیب وعظیمی از میان مردمی که بخش چشمگیری از انها گرم لذّات بودند صورت گرفت زمام داران مستکبر دنیا به فکر فرورفته واین سوال برایشان پیش امد که چه نیرو وانگیزه ای است که اقلیت مردمی که عمری سرگرم زندگی وراحت طلبی بوده اند راچنین بر فرعون زمان ...

  نفت ساران؛

  پس از انقلاب اسلامی وپیدایش چنین رویش عجیب وعظیمی از میان مردمی که بخش چشمگیری از انها گرم لذّات بودند صورت گرفت زمام داران مستکبر دنیا به فکر فرورفته واین سوال برایشان پیش امد که چه نیرو وانگیزه ای است که اقلیت مردمی که عمری سرگرم زندگی وراحت طلبی بوده اند راچنین بر فرعون زمان میشوراند واین انگیزه عظیم ناشی از چیست؟؟

   
   

  بسم الله الرحمن الرحیم
  جلسه سوم =اهداف دشمن
  پس ازاشنایی و شناخت اهمیت دشمن شناسی وتعریف مختصری از دشمن در این جلسه به اهداف دشمن که وظیفه ی ما توجه وحفظ ان اهداف است میپردازیم.
  در این جا اهداف دشمن را به سه دسته تقسیم خواهیم کرد
  ۱:فرهنگی:
  پس از انقلاب اسلامی وپیدایش چنین رویش عجیب وعظیمی از میان مردمی که بخش چشمگیری از انها گرم لذّات بودند صورت گرفت زمام داران مستکبر دنیا به فکر فرورفته واین سوال برایشان پیش امد که چه نیرو وانگیزه ای است که اقلیت مردمی که عمری سرگرم زندگی وراحت طلبی بوده اند راچنین بر فرعون زمان میشوراند واین انگیزه عظیم ناشی از چیست؟؟
  بله این سوال یک جواب بیشتر ندارد و آن هم ایمان است که از صدر اسلام به مومنین تعلق داشته ودارد وخداوند متعال دراین باره میفرماید:

  کُنْتُمْ خَیْرَ أُمَّهٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ تَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَتَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَتُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَلَوْ آمَنَ أَهْلُ الْکِتَابِ لَکَانَ خَیْرًا لَهُمْ مِنْهُمُ الْمُؤْمِنُونَ وَأَکْثَرُهُمُ الْفَاسِقُونَ ”
  شما بهترین امتى هستید از میان مردم پدید آمده، که امر به معروف و نهى از منکر مى‌کنید و به خدا ایمان دارید. اگر اهل کتاب(یهود ونصری) نیز ایمان بیاورند برایشان بهتر است. بعضى از ایشان مؤمنند ولى بیشترین انها تبهکارانند.

  مقام معظم رهبری نیز در این باره میفرمایند: هدف دشمن جهانی-اعم از استکبارودر راس آن امریکاودیگر این است که با اسلام مبارزه کنندوپایه های ایمانی را متزلزل کننداینها با اسلا مخالفند چون که اسلام راباعث کوتاه شدن دست غارتگران میدانند..
  امروز یک راه برای دشمن مانده وان راه محاصره تبلیغاتی است این تنها راهی است که دشمن میخواهد با تمام توان خود آن را ازمایش کند.البته تا الان صدها رادیو وروزنامه ومجلّه وتلوزیون و وسایل گوناگون ارتباط علیه این انقلاب ومفاهیم این انقلاب درهمه دنیا راه انداخته اند ودرایران هم گسترش داده اند-دراین شکی نیست-اما میخواهند همین راچند برابر کنند و میکنند و همین الان مشغولند،هدف چیست؟
  هدف این است که مردم را نسبت به پایه های مستحکم ایمانی متزلزل کنند،البته مهم هم هست
  ….
  وهمچنین امیرالمومنین (ع)در این باره میفرمایند:
  – امام على علیه السلام : ایمان، ریشه حق است و حق، راه هدایت، شمشیرایمان؛ شمشیرى است مرصّع و همیشه آماده، که دنیا میدان تمرین آن است.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران