• تاریخ انتشار خبر: سه‌شنبه, 1 نوامبر , 2016 | 14:43 | کد خبر : 20714 |
 •   

  در حالی که کمتر از ۴۸ ساعت تا آغاز راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان باقی مانده است اما با این حال بسیاری از سازمان ها و نهادهای دولتی روزه سکوت گرفته اند و به نظر می آید چندان تمایلی برای پر رنگ شدن این حماسه حضور ندارند. به گزارش نفت ساران، مخالفت با انقلاب هم ...

  نفت ساران؛

  در حالی که کمتر از ۴۸ ساعت تا آغاز راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان باقی مانده است اما با این حال بسیاری از سازمان ها و نهادهای دولتی روزه سکوت گرفته اند و به نظر می آید چندان تمایلی برای پر رنگ شدن این حماسه حضور ندارند.

  به گزارش نفت ساران، مخالفت با انقلاب هم دوجور است: یک‌وقت صریحاً کسانی با انقلاب مخالفت می کنند -که این هم در حوزه وجود دارد، نه اینکه وجود نداشته باشد، ما بی‌اطّلاع نیستیم؛ حالا کسانی هستند صریحاً گوشه‌کنار مخالفت می کنند؛ البتّه کم هستند- یک‌وقت هست که نه، صریحاً با انقلاب مخالفت نمی شود، بلکه با مبانی و مبادی اعتقادی انقلاب مخالفت می شود؛ روی اینها باید حسّاس بود. اینکه ملاحظه می کنید بنده مرتّب روی مسئله‌ی استکبار تکیه می کنم، روی مسئله‌ی آمریکا تکیه می کنم، به خاطر این نیست که از روی عادت، آدم دائم بخواهد یک حرفی را تکرار کند؛ نه، این ها احساس خطر است. اگر نظام اسلامی در قبال نظم منحطّ جهانی هویّت خودش را از دست داد، شکست خواهد خورد؛ اهمّیّت نظام اسلامی -که می گوییم دنیا را تکان داد این انقلاب- به‌خاطر این است؛ یک چیز جدید آورد.

  این بخشی از صحبت های صریح مقام معظم رهبری در خصوص ضروت شناخت استکبار جهانی و مقابله با آن است اما با این حال به نظر می آید امسال سازمان ها و ارگان های دولتی چندان تمایلی برای پر رنگ کردن و در واقع پرداختن به این مهم ندارند، به طوری که در روزهای اخیر با مشاهده خیابان های سطح شهر به راحتی می توان دید که به غیر از  بسیج تنها شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و شهرداری اقدام به نصب بنر در خصوص یوم الله ۱۳ آبان کرده اند.

  این در حالی است که با توجه به تاکید صریح مقام معظم رهبری و آشکار شدن دشمنی و بدعهدی دوباره آمریکا در قضیه برجام انتظار می رفت سازمان ها و ارگان های دولتی اقدامات سریع و جدی در آستانه یوم الله ۱۳ آبان انجام می دادند.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران