• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 17 نوامبر , 2023 | 09:21 | کد خبر : 55040 |
 •   

  نفت ساران از چکیده ۷۴ضربه شلاق ناصرحسینی پور بر پیکر تاریخ ایلات واقوام استان کهگیلویه و بویراحمد با آوازه نام و جایگاه رفیع رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر دهدشتی مقیم خبرگزاری نفت ساران در سال مهار تورم و رشد تولید خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران ؛ناصر حسینی پور نماینده گچساران و باشت و روانبخش دیهیمی خوب فرماندار شهرستان گچساران،با ۱۰۸ روستا و جمعیتی بالغ بر ۱۲۰ هزار نفر،دومین شهر پر جمعیت تاریخ ایلات و اقوام استان کهگیلویه وبویر احمد واقع در جنوب غربی کشور به شمار می رود.

  همواره در دوری باطل نمایندگان مجلس و استانداران و فرمانداران پیشین تا فعلی از میان جمعیت چشمگیر ایلات و طوایف درکنار حذف همیشگی جامعه نخبگان ایلات و طوایف کم جمعیت،مستند به راه یافتن مکرر غلامرضا تاجگردون یا قدرت و ناصرحسینی پور و… به مجلس شورای اسلامی با هزینه رد اعتبار صحیح و بجا و دیگر لکه سیاه کارتن موزی یادآور می شود.

  گفتنی است ؛ معضل شوم طایفه گرایی به روایت دورهمی پنهان تا آشکار نمایندگان در گچساران وباشت نه تنها ظرفیت طوایف کمتر دیده شده و مهاجر مقیم را از سبد انتخابات استان و حتی کشور حذف خواهد کرد،بلکه آثار خود را از طریق عدم تاب آوری دست اندکاران اجرایی مقابل نقدهای روشنگرانه همچون فرماندار معلمی که مشغول به آموزش حُب و پرورش بُغض و بیانگر لزوم موشکافی خلاء های جامع شناسانه و روانشناختی مدیریت وی و امثالهم را بیش از پیش عریان می سازد.

  یادآور می شود؛روانبخش دیهیمی خوب چکیده انتخاب طایفه ای ناصرحسینی پور در حوزه انتخابیه گچساران وباشت ،اخیراً بر پیکر تاریخ ایلات واقوام استان کهگیلویه وبویراحمد با ۷۴ ضربه شلاق آوازه نام و جایگاه رفیع رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر دهدشتی مقیم خبرگزاری نفت ساران در شهر دوگنبدان را بیش از پیش در سال مهار تورم و رشد تولید به روایت تصاویر زیر جاودانه کرد.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران