• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 19 آوریل , 2024 | 08:56 | کد خبر : 57269 |
 •   

  نفت ساران به نقل از منابع خبری فلسطینی بامداد جمعه از به صدا درآمدن آژیر خطر شلیک راکت و موشک در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

  نفت ساران؛

  آژیر خطر در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمد

  به گزارش نفت ساران به نقل از خبرگزاری «سما» فلسطین، آژیر خطر در منطقه الجلیل الأعلی به صدا درآمده است.

  شبکه المیادین نیز به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آژیر خطر در نتیجه ورود یک هواپیمای ناشناس به حریم هوایی این منطقه به صدا درآمده است.

  تاکنون جزییات دیگری منتشر نشده است.

  پنجشنبه شب نیز منطقه «کریات شمونا» در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله موشکی قرار گرفت.

  این منابع تاکید کردند که حداقل ۴ موشک از جنوب لبنان به شهرک کریات شمونا در الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

  حزب الله لبنان پنجشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد دو محل تجمع نیروهای نظامی رژیم اشغالگر اسرائیل در شهرک یرئون در مرزهای شمالی را با موشک هدف قرار داده است.

  این گروه همچنین نیروهای اسرائیلی را در ساختمانی دیگر در شهرک المناره هدف قرار داد که در این حمله نیز تلفاتی به اشغالگران وارد آمد.

  شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز تایید کرد که ساختمانی در شهرک یرئون در الجلیل علیا مستقیما هدف موشک حزب الله قرار گرفته است.

  1. شامگاه امشب نیز رزمندگان حزب الله لبنان پایگاه زبدین در مزارع شبعا و پایگاه رویسات العلم در ارتفاعات کفرشوبا را هدف حمله قرار دادند.

  همچنین در عملیات دیگری، رزمندگان حزب الله، پایگاه رویسات العلم در ارتفاعات اشغالی کفرشوبا را هدف حمله موشکی قرار دادند که اهداف مذکور به دقت مورد اصابت قرار گرفت.

  از سوی دیگر، آژیر خطر در شهرک های ادمیت، ایلون، حانیات، یعرا و عرب العرامشه در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمد.

  در همین راستا، رسانه های صهیونیستی گزارش دادن فرمانده ارتش این رژیم در شمال فلسطین اشغالی به مقامات محلی این منطقه اعلام کرده است، نمی توانم به شما تضمین بدهم که در تابستان قادر به بازگشت به شهرک هایتان خواهید بود.

  یادآور می شود ؛حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی فلسطینیان در نوار غزه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است و تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران