• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 16 فوریه , 2024 | 13:29 | کد خبر : 56290 |
 •   

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: به رغم همه توطئه‌ها جمهوری اسلامی ایران وابسته استکبار نمی‌شود و با قدرت به عزت و شکوه خود تا فتح قله‌ها ادامه خواهد داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران ؛حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی  از حضور حماسی همه اقشار در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن قدردانی کرد و گفت: شما با قدم خود حماسه دیگری خلق کردید آفرین بر شما که پاسخ دندان شکن به دشمنان این سرزمین دادید و تیر خلاص به پیکر استعمار و استکبار زدید درود بر شما که این روز را در تاریخ کهگیلویه ماندگار کردید.

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آنچه که به عنوان یک وظیفه بر هر شیعه و مسلمان این است که باید حکومت، حکومت الهی باشد حاکمان و والیان باید کسانی باشند که از ناحیه خداوند اذن گرفته‌اند امروز ولایت فقیه تنها حکومت و والی مأذون از طرف پیامبر اسلام و اهل بیت حق حاکمیت دارد هر حکومتی غیر از حکومت مأذون،حکومت طاغوت است.

  وی با بیان اینکه حکومت پهلوی مردم را در مسیر ولنگاری و بی اعتقادی نسبت به دین دعوت می‌کرد و باید سرنگون می‌شد، اضافه کرد: وظیفه هر مسلمان و شیعه مبارزه با این حکومت طاغوتی بود مردم ما این وظیفه را انجام دادند وقتی یک ملت در مسیر اخلاق و دین نباشد دنیا و آخرتش خراب می‌شود.

  امام جمعه یاسوج گفت: در حکومت پهلوی ذلت بر ما تحمیل شد سرزمین ایران شایسته تحقیر نبود که در تمام مسایل دست گدایی به سمت بیگانگان دراز کنند در همه عرصه‌ها دچار عقب ماندگی عمیق شدیم اقتصاد ما در دوره صفویه برتر بود در زمان قاجار و پهلوی وابسته به استعمار بودیم عزت ملت را از بین بردند اگر یک امریکایی در کشور ما جنایتی انجام می داد محاکم قضایی ما حق مجازات او را نداشت.

  وی با اشاره به تحمیل فرهنگ غرب بر ناموس و فرهنگ ما، افزود: کشوری که در نهایت غنای فرهنگ بود شایسته نبود ملت به این شکل وابسته و ذلیل شود انقلاب اسلامی ملت را از وابستگی شدید نجات داد.
  این مسئول با بیان اینکه دشمنان ۴۵ سال است جنگ و مبارزه علیه ما را ادامه می‌دهند، بیان کرد: اما با شکوه و عظمت به راه خود ادامه می دهیم اگر وابسته بودیم اگر استقلال نداشتیم هرگز نمی توانستیم مقاومت کنیم اگر می‌بینیم کشورهای عربی اطراف ما نمی‌توانند به امریکا نه بگویند در حالی که یمن دریا را بر رژیم صهیونیست می‌بندد این بخاطر وابستگی شدید است.

  حجت الاسلام حسینی ادامه داد: قرار بود وابستگی در ایران اتفاق بیفتد اما به رغم همه توطئه‌ها و تحریم‌های کمرشکن هر چه فشار آوردند نظام و ملت با قدرت و شجاعت در مسیر شکوفایی قرار گرفته است در گذشته قبل از انقلاب در حوزه غذا و تغذیه ظرفیت ناچیز داشتیم باید از خارج وارد می کردیم امروز ۹۵درصد مواد غذایی ما در داخل تامین می‌شود نیازهای دفاعی دیروز پنج درصد و امروز به ۹۵ درصد رسیده است قبل از انقلاب درآمدهای نفتی که بوسیله دولت ملی شد و به خزانه واریز شد چنان پول آمد که محمدرضا پهلوی می گفت نمی‌دانیم با این پولها چکار کنیم .

  تصریح کرد: امروز زیرساختها در کشور ایجاد شد دیروز هفت هزار متخصص پزشکی امروز ۷۲هزار داریم در حوزه‌های مختلف به رشد و شکوفایی رسیدیم در پرتاب ماهواره و قدرت نظامی جزء ۱۰ کشور هستیم همه به برکت انقلاب بوجود آمد.

  نماینده ولی فقیه در استان تأکبد کرد: نظام جمهوری اسلامی تبدیل به قدرت جهانی شده است ظرفیت‌های داخلی معنوی، فرهنگی در کشور وجود دارد و امام این طرفیت‌های خفته را بیدار کرد.

  ​​​​​​​


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران