• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, 10 جولای , 2016 | 05:05 | کد خبر : 14677 |
 •   

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان ساماندهی شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران امیرحسین نوروزی در گفت‌وگویی خبری اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران در یک سال گذشته در حوزه مطبوعات، ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان بود. وی گفت: کیوسک‌های ...

  نفت ساران؛

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان ساماندهی شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران امیرحسین نوروزی در گفت‌وگویی خبری اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران در یک سال گذشته در حوزه مطبوعات، ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان بود.

  وی گفت: کیوسک‌های مطبوعاتی در گچساران در گذشته فاقد مجوز بودند و در همین راستا مجوزدار شدن کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان در برنامه کاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران با اشاره به فعالیت ۱۰ دکه مطبوعاتی در این شهرستان، عنوان کرد: از سوی این اداره برای این تعداد دکه مطبوعاتی مجوز فعالیت صادر شد.

  نوروزی با اشاره به اینکه دکه‌های مطبوعاتی در این شهرستان اکنون مجوزدار هستند، بیان کرد: کیوسک‌های مطبوعاتی قبلی در گچساران فرسوده و قدیمی بود و از نمای خوبی برخوردار نبودند و ساماندهی این کیوسک‌ها در دستور کار قرار گرفته شد.

  وی گفت: از سوی شهرداری گچساران دکه‌های مطبوعاتی قدیمی به دکه‌های جدید تغییر یافتند و در حال حاضر بازارچه مطبوعات به لحاظ نما و وضعیت فیزیکی از شرایط خوب و مناسبی برخوردار است.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران با اشاره به اینکه اکنون دکه مطبوعاتی بدون مجوز در این شهر وجود ندارد، تصریح کرد: اگر فردی کیوسک مطبوعاتی بدون مجوز در سطح شهر راه‌اندازی کند، این اداره اقدام به پلمپ آن کیوسک می‌کند.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران