نفت ساران | تنظیم واکران فیلم کوتاه موج سواری فتنه گران باکشتی انقلاب درفتنه٨٨فراموش شدني نيست

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, 24 ژوئن , 2016 | 09:03 | کد خبر : 13878 |
 •   

   واکاوی هشدارهای رهبر معظم انقلاب نسبت به خطر وقوع هرج و مرج بعداز انتخابات و ولنگاری  عده ای که خیالات دیگر در سر می پروراندند عمق نگاه کلان و راهبردی رهبری معظم له در آن روزوماه های حساس هویت افرادی به اثبات رسیدکه تادیروز قسمتی از تاریخ نظام بودند. گزارش ازرضامرادی// خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ...

  نفت ساران؛

   واکاوی هشدارهای رهبر معظم انقلاب نسبت به خطر وقوع هرج و مرج بعداز انتخابات و ولنگاری  عده ای که خیالات دیگر در سر می پروراندند عمق نگاه کلان و راهبردی رهبری معظم له در آن روزوماه های حساس هویت افرادی به اثبات رسیدکه تادیروز قسمتی از تاریخ نظام بودند.

  گزارش ازرضامرادی//

  خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران باجمع آوری فرموده های مقام معظم رهبری در روزهایی که گرگها ی در لباس میش به جان تاریخ انقلاب مردمی خمینی کبیر افتادند(فتنه ۸۸) نگاهی انداخته است تا گوشه ای از بیانات مقام معظم رهبری،سکانداردوراندیش نظام مقدس جمهوری اسلامی رادر حنثی سازی خواص،در روزهای فتنه بیش از پیش آشکار سازد.

  تامباداآن روزهارادر تاریخ سیاسی کشورمان،با روزمرگی سیاسی به غلط شبیه سازی کنیم.
  نگاهی به بیانات مختلف ایشان در خصوص اهالی فتنه از ساکتین گرفته تا عاملین آن و همچنین وجود عمارها، در این نوشتار کمکی برای شناخت دقیق نقشه راه ایشان در سال ۸۸ می باشد.

  نقش آفرینان سکوت در فتنه
  به عنوان مثال سخنان ایشان در خصوص ساکتین فتنه که خواص جامعه را در بر می گرفت و با سکوت خویش به غبارآلدگی فضا کمک می کردند بسیار آموزنده می باشد:
  «گاهی سکوت کردن، کنار کشیدن، حرف نزدن، خودش کمک به فتنه است در فتنه همه بایستی روشنگری کنند، همه بایستی بصیرت داشته باشند. (مقام معظم رهبری: ۲/۷/۸۸).
  «در حوادث فتنه گون شناخت عرصه دشوار است شناخت اطراف قصه دشوار است، شناخت مهاجم و مدافع دشوار است، شناخت ظالم و مظلوم دشوار است … بایستی گره گشایی کرد، بایستی حقیقت را باز کرد، بایستی گره های ذهنی را باز کرد و این تبیین لازم دارد یعنی کار انبیاء. (مقام معظم رهبری: ۱۴/۶/۸۸)

  نیات ذاتی عاملان فتنه
  نگاهی بیانات حضرت آقا در خصوص عاملین فتنه دیگر باید هر آدم عاقلی را از بیان اینکه آن دوران یک سوءتفاهم بود و باید از آن بگذریم به خود بیاورد که این نوع سخنان تنها رد گم کردن برای پوشاندن چهره واقعی کسانی است که در لباس دوست قصدشان ضربه به نظام اسلامی بوده و هدف دیگری جز این نداشته و ندارند.

  فرموده حضرت آقادر موردعاملین فتنه:
  «مهم‌ترین هدف از حوادث دوران فتنه … این بود که بین آحاد ملت شکاف بیندازند … امروز معلوم شده است که آن کسانی که در مقابل کار بزرگ ملت ایران در انتخابات ایستادند آن‌ها بخشی از ملت نیستند؛ افرادی هستند یا ضد انقلاب صریح یا کسانی که بر اثر جهالت خود، بر اثر لجاجت خود کار ضد انقلاب را می‌کنند ربطی به توده مردم ندارد. (مقام معظم رهبری: ۱۹/۱۱/۸۸).
  «این فتنه خیلی چیز مهمی بود قصدشان خیلی قصد عجیب و غریبی بود؛ در واقع می‌خواستند ایران را تسخیر کنند این‌هایی که عامل فتنه بودند ـ توی خیابان یا بعضی از سخنگویانشان ـ اغلب ندانسته وارد این میدان شده بودند، اما دست‌هایی این‌ها را هدایت می‌کرد، نفهمیدند. (مقام معظم رهبری: ۱۳/۸/۸۹).
  «بعضی در این فتنه و در این جنجال وارد شدند، نفهمیدند اسم این براندازی است، نفهمیدند این همان فتنه است که امیر المومنین (ع) فرمود … فتنه خرد و نابود می‌کند کسانی را که زیر دست و پای فتنه قرار بگیرند. (مقام معظم رهبری: ۴/۸/۸۹)
  «شما دیدید فتنه ای به وجود آمد، کارهایی شد تلاش‌هایی شد، آمریکا از فتنه گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرت‌های غربی دفاع کردند، منافقین دفاع کردند، سلطنت طلب‌ها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل این اتحاد و اتفاق نامیمون مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی، در روز ۲۲ بهمن، آن چنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد… ایرانیان امروز آن چنان وضعیتی دارند که هر توطئه را خنثی می‌کنند،… (مقام معظم رهبری: ۱۴/۳/۸۹).
  «با حرف‌های فتنه گران و فتنه انگیزان در دل شما تزلزل به وجود نیاید … خاصیت دوران فتنه همان طور که بارها عرض کرده‌ایم غبار آلودگی است، مه آلودگی است، نخبگان گاهی دچار خطا و اشتباه می‌شوند، اینجا شاخص لازم است، شاخص همان حق و صدق و بینه ای است که در اختیار مردم قرار دارد. (مقام معظم رهبری: ۵/۴/۸۹).

  نقش عمارها از دید حضرت آقا در فتنه
  به گزارش خبرنگار ما، اما روی دیگر فتنه حضور خواص بصیر یا همان عمارها می باشد که با حضور به موقع خود و کمک به بصیرت افزایی عامه مردم، جامعه را از لوس اشرار و معاندان پاک می نماید و اگر نباشند این افراد جامعه در هر زمانی با خطر نفوذ دشمن و از هم پاشیدگی روبرو می شود.

  در این خصوص امام خامنه ای چنین می فرمایند:
  «فتنه» یعنی حادثه ای غبار آلود که انسان نتواند دوست را از دشمن تشخیص دهد و دریابد که این فتنه از کجا تحریک می‌شود، فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد زیرا هر جا روشن گری باشد دست فتنه انگیز کوتاه می‌شود … «فتنه» مثل یک مه غلیظ است فضا را نامشخص می‌کند، چراغ مه شکن لازم است که همان بصیرت است. (مقام معظم رهبری: ۲/۴/۸۹)
  «جوان‌های عزیز مراقب باشند … که هر گونه کار بی رویه ای کمک به دشمن است می‌بینیم همین طور جوان‌ها گله‌مند، ناراحت و عصبانی، گاهی هم از بنده گله می‌کنند که چرا فلانی صبر می‌کند؟ چرا فلانی ملاحظه می‌کند؟ من عرض می‌کنم در شرایطی که دشمن با همه وجود با همه امکانات خود در صدد طراحی یک فتنه است و می‌خواهد یک بازی خطرناکی را شروع کند، باید مراقبت کرد او را در این بازی کمک نکرد، خیلی باید با احتیاط و تدبیر و در وقت خودش با قاطعیت وارد شد.» (مقام معظم رهبری: ۱۹/۱۰/۸۸).
  «دو پهلو حرف زدن، کمک کردن به غبار آلودگی فضاست؛ این کمک به رفع فتنه نیست، این کمک به شفاف سازی نیست، شفاف سازی، دشمنِ دشمن است، مانع دشمن است. غبار آلودگی کمک به دشمن است. این، خودش شد یک شاخص. این یک شاخص است: کی به شفاف سازی کمک می‌کند و کی به غبار آلودگی کمک می‌کند … این یک معیار است. (مقام معظم رهبری: ۲۹/۱۰/۸۸).

  براساس این  گزارش نمونه ای کوچک از فرموده های فرمانده وسکاندار شایسته کشتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ،حضرت امام خامنه ای در جریان فتنه  ۸ ماهه فتنه گران در کشورنبود،اگر رهنومدهای ایشان بعنوان یک فرمانده بصیر و موقع شناسی نبودقطعا کشتی نظام با تندبادهای ویرانگری مواجه می شد.

  هر گز نقش خواص در تهیه،تنظیم واکران فیلم کوتاه موج سواری فتنه گران باکشتی انقلاب،درفتنه ۸۸ رادر گذرزمان به خاک فراموشی نخواهیم سپرد.

   

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-default.php on line 68
  انتهای پیام/شایسته
  برچسب ها:

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
  • تـــازه ترین خبرهای نفت ساران
 • امنیت پایدار حوزه انرژی کشور با کشف و خنثی سازی سرقت مسلحانه در سایه عوامل جان بر کف حراست نفت و گاز گچساران
 • سریال سلمان فارسی به شاهرود رسید
 • اینجا  آرزوی پایمالی خون فرزند پدر شهید و بستن فروغ چشمان کودک محله باغ فردوس ها را به دل شعبان بامخ مجلس دوازدهم خواهیم نشاند+ سند
 • رئیس اداره برق گچساران عین خیالشم نیست؟!
 • ازشعبان بامُخ اخراجی مجلس دوازدهم،فرماندار معلم واستاندار تا انتظار دو مدیر شایسته و مردم گچساران به اتصال یک بلوار
 • جلیلی و پزشکیان نیاز به غلام اخراجی مردم گچساران وباشت ندارند
 • چرا دستور مدیر کل در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد نقض شده است؟
 • اقدام به گل نشسته در واحد حقوقی یک شهروند و درخواست یک توجه مهم از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد
 • سرانجام نافرجام شکوائیه اداری علیه تضیع حقوق شهروندی و الله کس نجیبی فر؟!
 • عزل ابوالحسن غلامی با انتصاب یزدان شناس و تغییر بنیادین باشگاه به امید صعود تیم مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به لیگ برتر
 • «بیان تا عمل» سند عدم شایستگی محمد باقر قالیباف با افتخار به انتخاب شهید بعدی خدمت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 • از هشتگ نفت ساران تا سودای باطل قالیباف و قزلچه با تائید اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم
 • سخنگوی شورای نگهبان در خصوص اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم در مجلس دوازدهم :به صورت کتبی استعلامی صورت نگرفته است
 • افرادی که درباره اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم ابهام دارند بخوانند
 • پیشنه خانوادگی اخراجی مجلس یازدهم در تهدید به قتل مخالفان تا نمایندگان ملت در مجلس دوازدهم
 • مالک شریعتی به نقل از سخنگوی شورای نگهبان : ٢ تلخف محرز نوری قزلچه و ابطال تصویب اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه گچساران وباشت
 • اخراجی یازدهم خطاب به مالک شریعتی نماینده مجلس دوازدهم :به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم؛ به من هم گفت نمی‌گذارم شب به خانه‌ برسی!+فیلم
 • نفت ساران تأیید اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم در مجلس دوازدهم را به دیهیمی و ادیبان تبریک گفت
 • نفت ساران در نقد رفتار شرم آور اخراجی مجلس یازدهم : شأن و حیثیت ۴٠ هزار رأی دهنده استان کهگیلویه و بویراحمد در صحن علنی مجلس دوازدهم بر باد رفت
 • بهار نیوز گزارش داد ؛ حاشیه و متن بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم