نفت ساران | تنظیم واکران فیلم کوتاه موج سواری فتنه گران باکشتی انقلاب درفتنه٨٨فراموش شدني نيست

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, 24 ژوئن , 2016 | 09:03 | کد خبر : 13878 |
 •   

   واکاوی هشدارهای رهبر معظم انقلاب نسبت به خطر وقوع هرج و مرج بعداز انتخابات و ولنگاری  عده ای که خیالات دیگر در سر می پروراندند عمق نگاه کلان و راهبردی رهبری معظم له در آن روزوماه های حساس هویت افرادی به اثبات رسیدکه تادیروز قسمتی از تاریخ نظام بودند. گزارش ازرضامرادی// خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ...

  نفت ساران؛

   واکاوی هشدارهای رهبر معظم انقلاب نسبت به خطر وقوع هرج و مرج بعداز انتخابات و ولنگاری  عده ای که خیالات دیگر در سر می پروراندند عمق نگاه کلان و راهبردی رهبری معظم له در آن روزوماه های حساس هویت افرادی به اثبات رسیدکه تادیروز قسمتی از تاریخ نظام بودند.

  گزارش ازرضامرادی//

  خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران باجمع آوری فرموده های مقام معظم رهبری در روزهایی که گرگها ی در لباس میش به جان تاریخ انقلاب مردمی خمینی کبیر افتادند(فتنه ۸۸) نگاهی انداخته است تا گوشه ای از بیانات مقام معظم رهبری،سکانداردوراندیش نظام مقدس جمهوری اسلامی رادر حنثی سازی خواص،در روزهای فتنه بیش از پیش آشکار سازد.

  تامباداآن روزهارادر تاریخ سیاسی کشورمان،با روزمرگی سیاسی به غلط شبیه سازی کنیم.
  نگاهی به بیانات مختلف ایشان در خصوص اهالی فتنه از ساکتین گرفته تا عاملین آن و همچنین وجود عمارها، در این نوشتار کمکی برای شناخت دقیق نقشه راه ایشان در سال ۸۸ می باشد.

  نقش آفرینان سکوت در فتنه
  به عنوان مثال سخنان ایشان در خصوص ساکتین فتنه که خواص جامعه را در بر می گرفت و با سکوت خویش به غبارآلدگی فضا کمک می کردند بسیار آموزنده می باشد:
  «گاهی سکوت کردن، کنار کشیدن، حرف نزدن، خودش کمک به فتنه است در فتنه همه بایستی روشنگری کنند، همه بایستی بصیرت داشته باشند. (مقام معظم رهبری: ۲/۷/۸۸).
  «در حوادث فتنه گون شناخت عرصه دشوار است شناخت اطراف قصه دشوار است، شناخت مهاجم و مدافع دشوار است، شناخت ظالم و مظلوم دشوار است … بایستی گره گشایی کرد، بایستی حقیقت را باز کرد، بایستی گره های ذهنی را باز کرد و این تبیین لازم دارد یعنی کار انبیاء. (مقام معظم رهبری: ۱۴/۶/۸۸)

  نیات ذاتی عاملان فتنه
  نگاهی بیانات حضرت آقا در خصوص عاملین فتنه دیگر باید هر آدم عاقلی را از بیان اینکه آن دوران یک سوءتفاهم بود و باید از آن بگذریم به خود بیاورد که این نوع سخنان تنها رد گم کردن برای پوشاندن چهره واقعی کسانی است که در لباس دوست قصدشان ضربه به نظام اسلامی بوده و هدف دیگری جز این نداشته و ندارند.

  فرموده حضرت آقادر موردعاملین فتنه:
  «مهم‌ترین هدف از حوادث دوران فتنه … این بود که بین آحاد ملت شکاف بیندازند … امروز معلوم شده است که آن کسانی که در مقابل کار بزرگ ملت ایران در انتخابات ایستادند آن‌ها بخشی از ملت نیستند؛ افرادی هستند یا ضد انقلاب صریح یا کسانی که بر اثر جهالت خود، بر اثر لجاجت خود کار ضد انقلاب را می‌کنند ربطی به توده مردم ندارد. (مقام معظم رهبری: ۱۹/۱۱/۸۸).
  «این فتنه خیلی چیز مهمی بود قصدشان خیلی قصد عجیب و غریبی بود؛ در واقع می‌خواستند ایران را تسخیر کنند این‌هایی که عامل فتنه بودند ـ توی خیابان یا بعضی از سخنگویانشان ـ اغلب ندانسته وارد این میدان شده بودند، اما دست‌هایی این‌ها را هدایت می‌کرد، نفهمیدند. (مقام معظم رهبری: ۱۳/۸/۸۹).
  «بعضی در این فتنه و در این جنجال وارد شدند، نفهمیدند اسم این براندازی است، نفهمیدند این همان فتنه است که امیر المومنین (ع) فرمود … فتنه خرد و نابود می‌کند کسانی را که زیر دست و پای فتنه قرار بگیرند. (مقام معظم رهبری: ۴/۸/۸۹)
  «شما دیدید فتنه ای به وجود آمد، کارهایی شد تلاش‌هایی شد، آمریکا از فتنه گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرت‌های غربی دفاع کردند، منافقین دفاع کردند، سلطنت طلب‌ها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل این اتحاد و اتفاق نامیمون مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی، در روز ۲۲ بهمن، آن چنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد… ایرانیان امروز آن چنان وضعیتی دارند که هر توطئه را خنثی می‌کنند،… (مقام معظم رهبری: ۱۴/۳/۸۹).
  «با حرف‌های فتنه گران و فتنه انگیزان در دل شما تزلزل به وجود نیاید … خاصیت دوران فتنه همان طور که بارها عرض کرده‌ایم غبار آلودگی است، مه آلودگی است، نخبگان گاهی دچار خطا و اشتباه می‌شوند، اینجا شاخص لازم است، شاخص همان حق و صدق و بینه ای است که در اختیار مردم قرار دارد. (مقام معظم رهبری: ۵/۴/۸۹).

  نقش عمارها از دید حضرت آقا در فتنه
  به گزارش خبرنگار ما، اما روی دیگر فتنه حضور خواص بصیر یا همان عمارها می باشد که با حضور به موقع خود و کمک به بصیرت افزایی عامه مردم، جامعه را از لوس اشرار و معاندان پاک می نماید و اگر نباشند این افراد جامعه در هر زمانی با خطر نفوذ دشمن و از هم پاشیدگی روبرو می شود.

  در این خصوص امام خامنه ای چنین می فرمایند:
  «فتنه» یعنی حادثه ای غبار آلود که انسان نتواند دوست را از دشمن تشخیص دهد و دریابد که این فتنه از کجا تحریک می‌شود، فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد زیرا هر جا روشن گری باشد دست فتنه انگیز کوتاه می‌شود … «فتنه» مثل یک مه غلیظ است فضا را نامشخص می‌کند، چراغ مه شکن لازم است که همان بصیرت است. (مقام معظم رهبری: ۲/۴/۸۹)
  «جوان‌های عزیز مراقب باشند … که هر گونه کار بی رویه ای کمک به دشمن است می‌بینیم همین طور جوان‌ها گله‌مند، ناراحت و عصبانی، گاهی هم از بنده گله می‌کنند که چرا فلانی صبر می‌کند؟ چرا فلانی ملاحظه می‌کند؟ من عرض می‌کنم در شرایطی که دشمن با همه وجود با همه امکانات خود در صدد طراحی یک فتنه است و می‌خواهد یک بازی خطرناکی را شروع کند، باید مراقبت کرد او را در این بازی کمک نکرد، خیلی باید با احتیاط و تدبیر و در وقت خودش با قاطعیت وارد شد.» (مقام معظم رهبری: ۱۹/۱۰/۸۸).
  «دو پهلو حرف زدن، کمک کردن به غبار آلودگی فضاست؛ این کمک به رفع فتنه نیست، این کمک به شفاف سازی نیست، شفاف سازی، دشمنِ دشمن است، مانع دشمن است. غبار آلودگی کمک به دشمن است. این، خودش شد یک شاخص. این یک شاخص است: کی به شفاف سازی کمک می‌کند و کی به غبار آلودگی کمک می‌کند … این یک معیار است. (مقام معظم رهبری: ۲۹/۱۰/۸۸).

  براساس این  گزارش نمونه ای کوچک از فرموده های فرمانده وسکاندار شایسته کشتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ،حضرت امام خامنه ای در جریان فتنه  ۸ ماهه فتنه گران در کشورنبود،اگر رهنومدهای ایشان بعنوان یک فرمانده بصیر و موقع شناسی نبودقطعا کشتی نظام با تندبادهای ویرانگری مواجه می شد.

  هر گز نقش خواص در تهیه،تنظیم واکران فیلم کوتاه موج سواری فتنه گران باکشتی انقلاب،درفتنه ۸۸ رادر گذرزمان به خاک فراموشی نخواهیم سپرد.

   

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-default.php on line 68
  انتهای پیام/شایسته
  برچسب ها:

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
  • تـــازه ترین خبرهای نفت ساران
 • آژیر خطر در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمد
 • آخرین وضعیت سامانه‌های پدافندی و مراکز حساس نظامی و امنیتی در کشور
 • امیر سرتیپ دوم میهن دوست: صدای انفجار در اصفهان ناشی از شلیک پدافند به یک شیء مشکوک بود
 • هشدار به رژیم صهیونیستی؛ رئیسی: هر تعرضی به خاک ایران پاسخی پشیمان‌کننده در پی دارد
 • در نشست ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛ تأکید رئیسی بر مقابله بی‌امان با قاچاق سوخت
 • برای نخستین بار در صنعت نفت و با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان ایرانی انجام شد؛ نصب سیستم فرکانسی انتقال اطلاعات فرآیندی چاه گازی
 • حجت الاسلام نصیر الاسلامی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کهگیلویه و بویراحمد عملیات وعده صادق سپاه را اقتدار ملی برشمرد
 • نخستین یادآوره شهدای هنرمند با سخنان دکتر امین درخشان مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
 • با حضور مهندس کمالی، واکنش نیروهای ستادی و عملیاتی در بروز و رفع بحران مطلوب ارزیابی شد
 • نفت ساران از بازدید مهمانسرای شماره ٢ خرم کوشک شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با حضور مهندس دانشی خبر داد
 • طنین طراوت قرآنی شهادت در استان کهگیلویه وبویر احمد به زبان دکتر امین درخشان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • از تدبیرهای میلی و گوجه فروشان تا سنگ اندازی های فرماندار معلم به چرخه پایگاه خبری نفت ساران
 • محمد طلا مظلومی در پی حماسه آفرینی دلاورمردان سپاه : وَ إِنَّ جُنْدَنا لَهُمُ الْغالِبُون
 • تحقق شگرف ۱۱۱درصدی افزایش تولید، محصول هنر فنی مدیریتی کمالی و انگیزه کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران
 • گزیده‌های نفتی هفته
 • شهروئی:تأمین ۴۳ درصد افزایش تولید مناطق نفتخیزجنوب در سال ۱۴۰۲ توسط شرکت نفت و گاز کارون
 • مهندس کمالی عید سعیدفطر را محضرامام عصر(عج) ،ملت ایران ،مقام معظم رهبری و کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران تبریک گفت
 • درخواست کارکنان ارکان ثالث وزارت نفت و شرکت ملی گاز از جواد اوجی
 • نماز عید فطر توسط رهبر معظم انقلاب اقامه شد
 • مهندس علیرضادانشی: هرچه در توان داریم،برای پیشبرد اهداف دولت سیزدهم در مناطق نفتخیز به میدان می آوریم