نفت ساران | موضوع برکناری من از طرف شخص آقای روحانی ست و با ایشان اختلاف استراتژیک دارم

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, 22 ژوئن , 2016 | 20:35 | کد خبر : 13836 |
 •   

  جلسه تودیع ومعارفه استاندارخوزستان امروزباحضور قائم مقام وزیرکشور (چهارشنبه)دراهواز برگزارشد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران عبدالحسن مقتدایی صبح امروز در مراسم تودیع خود با حضور قائم مقام وزیر کشور اظهار کرد: باید دست به دست هم بدهیم و استان را بسازیم. شعار و دعوا، قطعا راه به جایی نمی برد. وی بیان کرد: ...

  نفت ساران؛

  جلسه تودیع ومعارفه استاندارخوزستان امروزباحضور قائم مقام وزیرکشور (چهارشنبه)دراهواز برگزارشد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت ساران عبدالحسن مقتدایی صبح امروز در مراسم تودیع خود با حضور قائم مقام وزیر کشور اظهار کرد: باید دست به دست هم بدهیم و استان را بسازیم. شعار و دعوا، قطعا راه به جایی نمی برد. وی بیان کرد: امام خمینی (ره) از ۱۲ بهمن تا ۲۲ بهمن سال ۵۷ به رژیم سابق با آن همه خرابکاری فرصت داد که بساطش را جمع کند ولی به من فقط ۱۰ دقیقه فرصت دادند.
  استاندار سابق خوزستان با بیان اینکه لازم است چند خبر به مردم بدهم، افزود: برای تردد خودروهای پلاک اروندی در سطح استان خوزستان تاکنون ۶ نوبت به دادگاه رفته ام و کسی که از قانون سر رشته ای ندارد مسبب این کار است ولی هر بار تبرئه شدم. اولین قاضی شعبه یکم دادسرا حکم بر برائت و منع تعقیب داد و باز هم نظر دادند برای بازنگری بعد به شعبه ۱۱ ارجاع دادند و باز هم مجددا منع تعقیب زدند، تمام کسانی که در سیستم اجرایی و بازرسی هستند بدانند که تردد خودروهای پلاک اروند قانونی است و دیوان عدالت اداری هم به استناد قانون حق ورود به آن را ندارد.
  مقتدایی ادامه داد: طرح توسعه پایدار استان خوزستان که مصوب شورای عالی امنیت کشور است این اختیار را داده است که در خصوص تردد خودروهای اروندی تصمیم گیری کنم. هیچ مسئولی حق ندارد برای خارج از محدوده خود نسخه بپیچد و هیچ منطقه آزادی نباید خودش را با خوزستان مقایسه کند و طرح توسعه پایدار همه جانبه برای خوزستان تعریف کردند که فقط این استان آن طرح را دارد. وی بیان کرد: مبادلات مرزی هم باعث شد که با دخالت وزیر صنعت، دادگاهی شویم. در دادگاه گفتند این حق استاندار است و کار شما در راستای فرمایشات رهبری است و شما کار مطلوبی انجام داده اید.
  بازنشسته نشدم
  مقتدایی با اینکه برخلاف نظر وزارت کشور من بازنشسته نشده ام، گفت: من یک آذر بازنشسته می شوم و اینکه گفتند بازنشسته شده است، صحت ندارد. گفتم هفت ماه مرخصی دارم و اگر قصد دارید اقدام کنید ولی به جای وزیر کشور، یک وزیر دیگر روی نامه من اقدام کرد. استاندار سابق خوزستان با بیان اینکه برکناری من توسط شخص رئیس جمهور صورت گرفت، بیان کرد: وزیر کشور ۳۰ ماه از من حمایت کرد و به هیچ وجه بحث برکناری من توسط ایشان صورت نگرفت. من بهترین خدمات را از سوی دولت در خوزستان اجرا کردم و بهترین نمونه آن طرح ۵۵۰ هزار هکتاری توسعه کشاورزی خوزستان است که برای ۱۰ هزار نفر شغل ایجاد می کند.
  وی ادامه داد: اگر در مسائل خارجی بهترین فرد ظریف است من هم می گویم باید مجسمه من را از طلا بسازند و نصب کنند چون اقدامات من برای خدمت به مردم بوده است. مقتدایی با بیان اینکه اگر من چهار حکم جابه جایی زدم، در استان هایی ۱۰ حکم صادر شد ، بیان کرد: نه استعفا دادم، نه قهر کردم، نه بازنشسته ام و برای همین هم به عنوان یک «متخصص سزارین سیاسی» کاری کردم که استان خوزستان به عنوان مادری مظلوم دچار مشکل نشود و بچه هم خیلی زود به دنیا بیایند.
  عبدالحسین مقتدایی استاندار سابق خوزستان (در دولت‌های خاتمی و روحانی) امروز طی مراسمی به صورت رسمی تودیع شد و غلامرضا شریعتی بجای وی استاندار شد. مقتدایی که به شوخ طبعی معروف است در سخنرانی خود در مراسم تودیع و معارفه، صحبت‌های جالبی داشت که چکیده آن را می خوانید:
  * امروز می خواهم به همه تان حال بدهم و به دکتر شریعتی هم گفته‌ام که همیشه کنار شما خواهم بود و استانداری را بدون مقتدایی نخواهید دید!
  * خدا رحمت کند امام خمینی را که در فاصله ۱۲ بهمن تا ۲۲ بهمن حدود ۱۰ روز به شاه فرصت داد تا خود را جمع و جور کند اما به مقتدایی ۱۰ ساعت هم مهلت ندادند.
  * خبر خوش در مورد خودروهای اروندی این است که ۶ بار مرا دادگاه بردند در مورد خودروهای اروندی و ۵ نهاد ما را بردند. آخرش در دادگاه رسیدگی به تخلفات کارکنان دولت قاضی گفت شما قانون را فراتر از آن اجرا کرده ای. گفتم اموال را به اسم زن و بچه کنم تا مصادره نشده اند! دیروز با قاضی تماس گرفتم و عنوان کرد پرونده ۱۵ روز است مختومه شده و منع تعقیب صادر شده است. هیچ کس دیگر حق ورود به این بحث امنیتی را ندارد. قاضی دوم مستند دیگری خواست و دادم. وی گفت : اگر اجرا نمی کردی شما را محاکمه می کردم.
  * هیچ منطقه آزاد و شهر و استانی نمی تواند خود را با خوزستان و منطقه آزاد اروند مقایسه کند.
  * مقتدایی از وزیر صنعت و معدن و تجارت در مورد پرونده سازی برای خود در مورد بازارچه های مرزی گلایه کرد.
  * مقتدایی به مجری گفت: چقدر از وقتم مانده؟ مجری گفت : ۵ دقیقه. و مقتدایی گفت: خیلی خوش غیرتی! که آیت الله جزایری گفت وقت سخنرانی من هم برای شما که با تشویق حضار مواجه شد.
  * یا مدعی العموم موضوعات را حل کند یا اینکه علاجش ۴ تا اتوبوس است. آنها را ببرید تهران و خانه مسوولین را پیدا کنید و شیشه های خانه هایشان را بشکنید!
  * من یکم آذر بازنشسته می شدم و موضوع بازنشستگی نیست. از مجلس با رییس جمهور کار کردم. متوجه شدم موضوع برکناری من از طرف شخص آقای روحانی ست و با ایشان اختلاف استراتژیک دارم. همچنین موضوع از طرف یکی از وزرا و نیز دفتر وی آب می خورد.
  * وزیر کشور هیچ مطلبی در مورد حتا تغییرات آخر کار هم به من نگفت و متوجه شدم موضوع برکناری من از طرف خود آقای رییس جمهور است.
  * پدرخوانده هایی که اژدهاهای اقتصادی استان بودند یک سال و نیم است بیخ گوش رییس جمهور زمزمه می کردند. پا روی گردن این اژدهاها گذاشتم. مقتدایی خیلی از جاهایش بسته است از جمله جیب هایش و آقای قاضی سراج نیز وقتی درباره تخلفات من صحبت کرد گفت استاندار پاکدست! جالب است که شهرهای همین پدرخوانده ها از خراب ترین شهرهای خوزستان است. خودتان بگردید و پیدا کنید چه کسانی هستند.
  * مقتدایی به شریعتی نماینده سابق بهبهان گفت: تو اگر زبل بودی رای می آوردی. شما اگر بچه بهبهان هستی من بچه آبادانم!
  * در دوره آقای خاتمی یک وزیری ۱۱ روز آمد پشت خطم و جوابش را ندادم . یکی از وزرا به نقل از یکی از دوست های مشترک پیغام فرستاد که شما در جمع نمایندگان سابق به من گفته ای نامرد! به او گفتم دور از شان من است که چنین حرفی بزنم لیکن شما مشخصات نامردی را داری!
  * در کتاب خاطراتم مسایل برکناری خود را می گویم و در این چهل روز ۴ فصل آن را نوشته ام . آقای روحانی را به عنوان “حسن کلید ساز” می شناسند لیکن برخی قفل ها در کشور زنگ زده است و نیاز به “حسن قفل بر” دارد!
  * هر خرابی را می شود درست کرد الا ذات خراب. همیشه محکم ترین سنگ ها را از کسانی می خوری که برایشان سنگ تمام گذاشته ای!
  * مقتدایی موقع نشستن و ترک کردن تریبون ، با شیخ مجید ناصری نماینده شادگان روبوسی کرد و گفت: بدون سفره و ولیمه با ایشان صلح کردم!
  * مقتدایی گفت: مدیران بهبهانی بعدازظهر جمع شوند و بروند خیاط برای شریعتی چند دست کت و شلوار مدیریتی بدوزند!
  * طلایی‌ترین وزیر دولت روحانی ظریف است اما به لحاظ اجرایی باید مجسمه طلایی مقتدایی را بسازند و جلوی هیات دولت بگذارند تا هر وقت وارد می شوند به لحاظ اجرایی کلاه از سر بردارند!
  * انشاالله بار دیگر به استانداری خوزستان برمی گردم.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-default.php on line 68
  انتهای پیام/شایسته
  برچسب ها:

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
  • تـــازه ترین خبرهای نفت ساران
 • عزل ابوالحسن غلامی با انتصاب یزدان شناس و تغییر بنیادین باشگاه به امید صعود تیم مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به لیگ برتر
 • «بیان تا عمل» سند عدم شایستگی محمد باقر قالیباف با افتخار به انتخاب شهید بعدی خدمت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 • از هشتگ نفت ساران تا سودای باطل قالیباف و قزلچه با تائید اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم
 • فهرست رداعتبارنامه های ادوار مجلس در کنار ابهامات برزمین مانده اخراجی مجلس دوازدهم
 • سخنگوی شورای نگهبان در خصوص اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم در مجلس دوازدهم :به صورت کتبی استعلامی صورت نگرفته است
 • افرادی که درباره اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم ابهام دارند بخوانند
 • پیشنه خانوادگی اخراجی مجلس یازدهم در تهدید به قتل مخالفان تا نمایندگان ملت در مجلس دوازدهم
 • مالک شریعتی به نقل از سخنگوی شورای نگهبان : ٢ تلخف محرز نوری قزلچه و ابطال تصویب اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه گچساران وباشت
 • اخراجی یازدهم خطاب به مالک شریعتی نماینده مجلس دوازدهم :به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم؛ به من هم گفت نمی‌گذارم شب به خانه‌ برسی!+فیلم
 • نفت ساران تأیید اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم در مجلس دوازدهم را به دیهیمی و ادیبان تبریک گفت
 • نفت ساران در نقد رفتار شرم آور اخراجی مجلس یازدهم : شأن و حیثیت ۴٠ هزار رأی دهنده استان کهگیلویه و بویراحمد در صحن علنی مجلس دوازدهم بر باد رفت
 • بهار نیوز گزارش داد ؛ حاشیه و متن بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم
 • دیارمیرزا به نقل از مالک شریعتی؛ اخراجی مجلس یازدهم به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم!
 • همشهری آنلاین ؛ حاشیه‌های اتفاقات عجیب مجلس با هل دادن یکدیگر دو نماینده 
 • افکار نیوز خبر داد ؛ درگیری در مجلس برای اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم
 •  ایرنا خبر داد ؛ اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم  تایید شد
 • تسنیم به نقل از نماینده تهران : باید اعتبارنامه‌اش مجدداً بررسی شود تا این موضوع باعث نشود تا اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم تایید شود
 • ۹ صبح تشریح کرد :مالک شریعتی فریادی خطاب بر اخراجی مجلس یازدهم زد که «چرا می‌روی؟»
 • خبرگزاری مهر به نقل از مالک شریعتی : در بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم استعلام تلفنی از شورای نگهبان که اصلاً حجیت ندارد و مجلس اینگونه زیر سوال می‌رود
 • دیدبان ایران خبر داد : اعتراض به اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم با موضوعاتی جدید