نفت ساران | جوابيه روابط عمومي فرمانداري بويراحمدبه عصردنا

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, 18 آوریل , 2016 | 09:03 | کد خبر : 11933 |
 •   

  به گزارش پایگاه خبری نفت ساران روابط عمومی فرمانداری بویراحمدبعدازدرج مطلبی باعنوان”چراآرای حوزه انتخابیه بویراحمدودنابازشماری شد؟پشت عینک آفتابی آقای فرماندارچه می گذرد”درتاریخ ٩۵/٠١/٢٨دروبسایت خبری،عصردنا،براساس ماده٢٣قانون مطبوعات جوابیه ای رابرای تنویرافکارعمومی به شرح ذیل منتشرکرد. به نام خدا خداوند بزرگ در آیه ۸ سوره مبارکه المائده می فرمایند: “ای کسانی که ایمان آورده‌اید! همواره برای خدا ...

  نفت ساران؛

  به گزارش پایگاه خبری نفت ساران روابط عمومی فرمانداری بویراحمدبعدازدرج مطلبی باعنوان”چراآرای حوزه انتخابیه بویراحمدودنابازشماری شد؟پشت عینک آفتابی آقای فرماندارچه می گذرد”درتاریخ ٩۵/٠١/٢٨دروبسایت خبری،عصردنا،براساس ماده٢٣قانون مطبوعات جوابیه ای رابرای تنویرافکارعمومی به شرح ذیل منتشرکرد.

  به نام خدا

  خداوند بزرگ در آیه ۸ سوره مبارکه المائده می فرمایند: “ای کسانی که ایمان آورده‌اید! همواره برای خدا قیام کنید، و از روی عدالت، گواهی دهید! دشمنی با جمعیّتی، شما را به گناه و ترک عدالت نکشاند! عدالت کنید، که به پرهیزگاری نزدیکتر است! و از (معصیت) خدا بپرهیزید، که از آنچه انجام می‌دهید، با خبر است!”
  انتخابات مجلس شورای اسلامی با اعلام صحت انتخابات از سوی شورای محترم نگهبان به پایان رسیده است، اما گویا برخی که هنوز این موضع را نپذیرفته اند، تلاش دارند با جنگ رسانه ای و ادامه بداخلاقی رسانه ای مسئولان اجرایی انتخابات را زیر سوال برده و مردم را نسبت به مسئولان بدبین کنند.
  مطلبی که سایت عصردنا با عنوان “پشت عینک آفتای آقای فرماندار چی می گذرد؟” منتشر کرده است، شامل توهین ها و تهمت هایی به یادگار دفاع مقدس، فرماندار پاکدست شهرستان بویراحمد وبعد به همه مجریان وناظران انتخابات است که در ادامه سلسله مطالب کذب و توهین آمیز قبلی در ایام انتخابات و پس از انتخابات می باشد.
  علیرغم اینکه قبل از انتخابات و روزهای پس از آن تا اعلام نظر شورای نگهبان درباره وضعیت صحت انتخابات عده ای دم از مهندسی انتخابات می زدند، اما با بررسی موشکافانه همه جوانب انتخابات توسط تیم ممتاز بازرسی شورای نگهبان به عنوان نهاد نظارتی بی طرف و غیروابسته، صحت انتخابات بدون کوچکترین تغییری در تعداد آراء و بدون وارد شدن خدشه ای به انتخابات، تائید شد و بطلان شایعات بر مردم اثبات شد، اما هنوز برخی نمی خواهند بر این موضوع تمکین نمایند.
  بر همین اساس و با پایان یافتن پروسه انتخابات در حوزه بویراحمد و دنا و تائید صحت آن، فرماندار بویراحمد به دلیل حجم گسترده توهین ها و تهمت هایی که علیه مجریان انتخابات ومردم بویراحمد در برخی شبکه های رسانه ای وابسته و فضاهای مجازی منتشر می شد از سر گلایه با اشاره به حجم توهین ها و مطالب کذب و غیرواقعی بیان داشت: کسانی که از دیانت و شرافت حرف می‌زدند حال با تایید نهایی انتخابات چگونه آن همه توهین و تهمت ناروا به مردم بویراحمد را جمع می‌کنند و در نزد خدای خود باید پاسخگو باشند.
  این سخن فرماندار بدین دلیل بود که درصد زیادی از توهین ها واتهام ها علاوه برهیئت اجرایی به عموم مردم بویراحمد بود چنانکه حضرت آیت الله ملک حسینی هم به این توهین ها واکنش نشان دادند.
  وی این حق قانونی را برای خود و اعضای هیات اجرایی انتخابات قائل است که در پاسخ به اتهام زنی و شایعه پراکنی علیه مجموعه اجرایی پس از مشخص شدن کذب بودن اتهامات، موضع گیری نماید و از مجموعه خود دفاع نماید.
  اما عده ای که گویا هنوز قصد پذیرش این مسئله و تمکین به رای شورای نگهبان را ندارند، علیرغم حجم گسترده شایعه پراکنی ها و انتشار سلسله مطالب هدفدار، با ادبیات و کلماتی چون مدیریت انتخابات؛ فرار رو به جلو و ضعف آشکار تلاش دارند همچنان به سناریوی تشویش اذهان عمومی و حملات رسانه ای تخریبی خود ادامه دهند و مردم را به مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی بدبین کنند.
  نکته مهم در این مقاله عدم آشنایی نویسنده مقاله با مراحل و قانون انتخابات است. وگرنه باید می دانست که سخنان فرماندار و بیانیه فرمانداری در آن ایام نه از جانب شورای نگهبان بلکه از جانب هیئت اجرایی بود، چراکه یک مرحله از کار آنان طبق قانون انتخابات رسیدگی به شکایت معترضین با حضور هیئت نظارت شهرستان و تهیه صورت جلسه و اعلام نتیجه این رسیدگی ها بوده است. بنابراین، اظهار نظرها مبنی بر وارد نبودن شکایات نتیجه چندین جلسه مشترک و بررسی تمامی شکایات در این هیئت و پاسخ به شکایت معترضین بوده است.
  فرماندار بویراحمد در ایام قبل و بعد انتخابات هیچگاه حاضر به شکایت از رسانه های هتاک نشد اما در عین ناباوری گویا آنها هستند که قصد کوتاه آمدن ندارند و بجای عذرخواهی از فرماندار جانباز و رزمنده، داستان سرائی های جدیدی در پیش گرفته اند که مشخص نیست ارتباط دادن عینک فرماندار با مسائل سیاسی بر چه اساسی است!؟
  دکتر نظری فرماندار بویراحمد اتفاقا بر خلاف ادعاهای این طیف رسانه ای بر پیگیری اعتراضات کاندیداها از مجرای قانونی تاکید کرد و قانون را فصل الخطاب دانست،اما آیا تجمعات غیر قانونی وشعارهای هنجارشکن،مقالات ونوشتارهای اهانت آمیز وانتشارگسترده ی آن درفضای مجازی هم قانونی بود؟
  واقعا جای تاسف و تعجب است که این افراد بجای عذرخواهی از مردم شریف بویراحمد و دنا که اذهان آنها را دچار تشویش کردند و طلب بخشش از فرماندار بویراحمد و مجموعه ستاد انتخابات، بازهم به همان روال ادامه می دهند.
  سزا نیست به فرماندار شهرستان بویراحمد که جوانی و سلامتی خود را صرف دفاع از کیان ملت کرد و خالصانه در نبرد حق علیه باطل مقابل دشمنان تا دندان مسلح ایستاد بخاطر جانبازی، جانفشانی و نقص عضو، بخاطر عینک آفتابی مورد شماتت قرار گیرد.
  با توجه به بررسی های طولانی جوانب انتخابات توسط هیئت نظارت و تائید صحت آن هرگونه تحلیلی برخلاف آن جز تهمت زنی و فتنه انگیزی معنا نخواهد شد.
  در چنین فضایی که رسانه های رسمی و غیررسمی و شبکه های مجازی اخبار غلط و بی اساس را در سطح وسیع منتشر می کردند، حضور حداکثری مردم که رتبه دوم مشارکت در کشور را نصیب شهرستان بویراحمد کرد، همچنین برگزاری انتخابات سالم و پرشور، برگ زرینی در دفتر افتخارات فرمانداری بویراحمد و سطری از افتخارات نظام جمهوری اسلامی در راستای صیانت از حقوق مردم را رقم زد.
  اکنون که فضای انتخابات به پایان رسیده است و فرماندار شهرستان بویراحمد در راستای تحقق شعار سال و همچنین پیشبرد اهداف و برنامه های شهرستان اقدامات عملی خود را آغاز کرده است، باید دست در دست هم برای آبادانی این دیار بکوشیم و یقینا کسانی که هنوز درگیر انتخابات بوده و تلاش دارند با تحلیل های مغرضانه و خلاف واقع اذهان عمومی را به سمت و سوی حواشی سوق دهند، دل در گروی توسعه شهرستان و استان ندارند و به دنبال منافع جناحی و شخصی خویش هستند.
  امید است، دستگاههای متولی نظارت بر مطبوعات و مراجع محترم قضائی با بررسی حجم اتهامات و شایعه پردازی های جهت دار اینگونه رسانه ها که مشخص است عامدانه و از روی غرض ورزی است، با متخلفان برخورد قاطع داشته باشند تا رویه اتهام زنی به مسئولان نظام جمهوری اسلامی و اتهام زنی توسط برخی رسانه های غیرحرفه ای باب نشود.
  پشت آن عینک آفتابی چیزی نیست جز صداقت یک رزمنده مدافع وطن و نشان مردانگی و از جان گذشتگی برای آرمان ها، چیزی که معاندین و مخالفین نظام و غیر مسلمانان هم به خود اجازه نداده اند که یادگاران دفاع مقدس را تمسخر نمایند، چراکه در هر آیین، مسلک و مرامی دفاع از وطن، مقدس و مورد احترام است.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-default.php on line 68
  انتهای پیام/شایسته

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
  • تـــازه ترین خبرهای نفت ساران
 • بهار نیوز گزارش داد ؛ حاشیه و متن بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم
 • دیارمیرزا به نقل از مالک شریعتی؛ اخراجی مجلس یازدهم به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم!
 • همشهری آنلاین ؛ حاشیه‌های اتفاقات عجیب مجلس با هل دادن یکدیگر دو نماینده 
 • افکار نیوز خبر داد ؛ درگیری در مجلس برای اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم
 •  ایرنا خبر داد ؛ اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم  تایید شد
 • تسنیم به نقل از نماینده تهران : باید اعتبارنامه‌اش مجدداً بررسی شود تا این موضوع باعث نشود تا اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم تایید شود
 • ۹ صبح تشریح کرد :مالک شریعتی فریادی خطاب بر اخراجی مجلس یازدهم زد که «چرا می‌روی؟»
 • خبرگزاری مهر به نقل از مالک شریعتی : در بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم استعلام تلفنی از شورای نگهبان که اصلاً حجیت ندارد و مجلس اینگونه زیر سوال می‌رود
 • دیدبان ایران خبر داد : اعتراض به اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم با موضوعاتی جدید
 • آفتاب نیوز به نقل از مالک شریعتی: اخراجی مجلس یازدهم به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم!
 • شبکه شرق از اخطار سلیمی به قالیباف خبر داد : اعتبارنامه نمایندگان از مقولاتی نیست که بصورت مجموعه‌ای قرائت شود و سکوت و عبور کنیم
 • باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد :در زمان بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم به نماینده مجلس گفت : تکه تکه‌ات می‌کنم و بعد به من گفت نمی‌گذارم شب به خانه برسی
 • ایسنا به نقل از شریعتی: در بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم نمایندگان و هم هیات رئیسه سوگند خوردند ،اما نقض کردند
 • شریعتی : نظارت بر اجرای قانون حمایت از توسعه صنایع نفت خام و ضرورت تمرکز بر بهینه‌سازی مصرف انرژی در مجلس دوازدهم 
 • نفت ساران هشتمین حامی دفاع انقلابی مالک شریعتی نیاسر از اعتراض به اخراجی حوزه انتخابیه گچساران وباشت در مجلس دوازدهم
 • نفت ساران از ساعت خواب غلامرضا تاجگردون در مجلس دوازدهم خبر داد 
 • نامزدهای ریاست جمهوری قبل از هر فکر و اقدامی این متن را بخوانند
 • بوی قدرت آمد
 • دو نگرانی درباره انتخابات ریاست جمهوری هشت تیر
 • ابطحی: از روحانی ضربه خوردیم نباید این سیاست را تکرار کنیم