نفت ساران | هیچ اقلیت قوی نمی تواند یک جریان را در کشور به خوبی پیش ببرد

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, 21 فوریه , 2016 | 17:10 | کد خبر : 10621 |
 •   

  غلامرضا تاجگردون درجمع طایفه گشتاسب دشمن زیاری گفت: امیدوارم بتوانم امانت دار خوبی برای مردم ایران و استان و به خصوص گچساران و باشت باشم. وی بیان کرد: فضای انتخابات با شور حال خاص خود شرایطی را برای مردم اعم از طوایف مختلف فراهم کرده تا گردهم جمع شده و برای شهرستان خود تصمیم مهمی ...

  نفت ساران؛

  غلامرضا تاجگردون درجمع طایفه گشتاسب دشمن زیاری گفت: امیدوارم بتوانم امانت دار خوبی برای مردم ایران و استان و به خصوص گچساران و باشت باشم.
  وی بیان کرد: فضای انتخابات با شور حال خاص خود شرایطی را برای مردم اعم از طوایف مختلف فراهم کرده تا گردهم جمع شده و برای شهرستان خود تصمیم مهمی را بگیرند.
  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس تصریح کرد: مجلس یک اداره و یا سازمان نیست که فقط نمایندگان به آن شکل دهند.
  تاجگردون با ذکر اینکه به فرمایش امام هر ۴ سال یکبار در مجلس اندیشه نو ارائه می شود بیان کرد: شما سرنوشت خود و فرزندانتان را به کسانی بسپارید که بیان کننده خواسته های و ایده های شما بوده و بتوانند تصمیمات مهمی را بگیرند.
  من به عنوان نماینده گچساران و باشت به خود اجازه می دهم که بر روی کرسی سبز مجلس نشسته و حرفهایی را بزنم که دوراز حرف و انتظارات شما نباشد من باید فضیلت شما باشم.
  شاید سلایق و علایق من با سلایق و علایق شما یکی نباشد ولی شما مردم با این وجود من را می پذیرید من می توانم با توجه به سلایق و علاقه های شما کار انجام دهم.
  مجلس و انتخاب نماینده بسیار مهم بوده و کار سختی است تا به مجلس نروید در ک نخواهید کرد.
  من در کمیسیون بودجه هستم که وضع از این بدتر نشود و بتوانم کمک کنم.
  من نمی گویم چپ و راست من اعتقاد دارم به عنوان یک اصلاح طلب هیچ گاه دنبال اقلیت قوی نباید بود بلکه باید به فکر اکثریت عاقل بود.
  مجلس پنجم یک مجلس اصولگرای موفق با رئیس جمهوری خاتمی بود.
  هیچ اقلیت قوی نمی تواند یک جریان را در کشور به خوبی پیش ببرد.
  مردم باید در این شرایط حساس کشور بتوانند به خوبی برای رای خود تصمیم گرفته و کسانی را انتخاب کنند که بتوانند کشوررا از این پیچ و خم ها عبورد دهد، در شرایط کنونی من تاجگردون اگر بدانم نمی توانم کاری در کشور انجام دهم نادان نیستم که بیایم و کاندید شوم.
  وظیفه مابوده تا با شرکت در انتخابات و رای صحیح یک حرکت تاریخی را انجام دهیم هر چند کسانی هستند که این را دوست ندارند.
  در این جا بحث حمایت از دولت نیست برخی افرادزمانی که ما حرف می زنیم می گویند اینها وکیل الدوله هستند ما وکیل الدوله نیستیم بلکه وکیل المله هستیم که با رای مردم آمدیم ، اگر دولیتی بتواند خوب کار کند دست اورا می بوسم چه احمدی نژاد باشد و چه دولت روحانی.
  اگر کسی بخواهد حق و حقوق شما مردم را تضعیف کند هر دولت که باشد حتی دولت آقای روحانی من تاجگردون هرگز نمی گذارم چنینی اتفاقی رخ دهد نه با سرو صدا و تضعیف نظام بلکه در کمال آرامش این کار را انجام خواهم داد.
  تاجگردون با ذکر اینکه به نظر شما مردم می توان با سرنوشت خود و فرزندانتان شوخی کرد و به ان ساده نگاه کرد بیان کرد: آیا با تمام ابزارهارا که به کار می برید ولی ندانی برای چه به مجلس می روی آنگاه خائن هستی.
  کسانی که با توطئه و خیانت و پول رای مردم را می گیرند تکلیفشان مشخص است، ولی من تاجگردون رای پاک مردم را می خواهم اگر با خیانت و رای نا پاک به مجلس بروم حقوق و پول من نیز حرام است و من نمی خواهم پول حرام وارد زندگیم شود.
  انسانهای پاک و شریفی را میشناسم که در جریان سیاسی از من اصلاح طلب ، اصلاح طلب تر هستند ولی هیچ گاه راه خود را گم نکردند.
  باید پرده ها را کنار زد هر بار یک قوم را علم کرده و بعد آن را رها می کنید و آنوقت است که استعدادهای خوب و جوانان تحصیلکرد در جامعه بیکار می مانند چون کسی نیست که دست آنها را بگیرد.
  من آب کوثر را که به لنده می رود قطع نمی کنم ولی آب کوثر رار که به بوشهر می رود می توانم قطع کرده و به انها بگویم آب شیرین کن برای این استان بگذارید.
  منافع از دست رفته باز نمی گردد، ما خوب زندگی کردن را فراموش کردیم و به بد زندگی کردن عادت کردیم.
  حتی اگر من در سال آینده نماینده نباشم نمی توانم نسبت به بودجه گچساران و باشت بی توجه باشم.
  نماینده مجلس هستم و اگر بد بودم و هستم من اگر بد هستم من را دور بیندازید اما نمایندگی مجلس دستمال نیست که آن را عوضش کنید.
  من نیازمند پست و مقام و مال نیستم من به دنبال کسب قدر ت نیستم و فقط هدفم خدمت به مردم است.
  مردم شما درختی می خواهید که سایه اش گسترده بوده و گسترش پیدا کند.
  همه طوایف بویراحمد گرمسیری و باشت باوی و ترک و لر رای آنها مانند طایفه گشتاسب برای آینده سرنوشت سازهستند

  منبع:خبراوران


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-default.php on line 68
  انتهای پیام/شایسته
  برچسب ها:

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • تـــازه ترین خبرهای نفت ساران
 • سریال سلمان فارسی به شاهرود رسید
 • اینجا  آرزوی پایمالی خون فرزند پدر شهید و بستن فروغ چشمان کودک محله باغ فردوس ها را به دل شعبان بامخ مجلس دوازدهم خواهیم نشاند+ سند
 • رئیس اداره برق گچساران عین خیالشم نیست؟!
 • ازشعبان بامُخ اخراجی مجلس دوازدهم،فرماندار معلم واستاندار تا انتظار دو مدیر شایسته و مردم گچساران به اتصال یک بلوار
 • جلیلی و پزشکیان نیاز به غلام اخراجی مردم گچساران وباشت ندارند
 • چرا دستور مدیر کل در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد نقض شده است؟
 • اقدام به گل نشسته در واحد حقوقی یک شهروند و درخواست یک توجه مهم از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد
 • سرانجام نافرجام شکوائیه اداری علیه تضیع حقوق شهروندی و الله کس نجیبی فر؟!
 • عزل ابوالحسن غلامی با انتصاب یزدان شناس و تغییر بنیادین باشگاه به امید صعود تیم مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به لیگ برتر
 • «بیان تا عمل» سند عدم شایستگی محمد باقر قالیباف با افتخار به انتخاب شهید بعدی خدمت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 • از هشتگ نفت ساران تا سودای باطل قالیباف و قزلچه با تائید اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم
 • سخنگوی شورای نگهبان در خصوص اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم در مجلس دوازدهم :به صورت کتبی استعلامی صورت نگرفته است
 • افرادی که درباره اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم ابهام دارند بخوانند
 • پیشنه خانوادگی اخراجی مجلس یازدهم در تهدید به قتل مخالفان تا نمایندگان ملت در مجلس دوازدهم
 • مالک شریعتی به نقل از سخنگوی شورای نگهبان : ٢ تلخف محرز نوری قزلچه و ابطال تصویب اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه گچساران وباشت
 • اخراجی یازدهم خطاب به مالک شریعتی نماینده مجلس دوازدهم :به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم؛ به من هم گفت نمی‌گذارم شب به خانه‌ برسی!+فیلم
 • نفت ساران تأیید اعتبار نامه اخراجی مجلس یازدهم در مجلس دوازدهم را به دیهیمی و ادیبان تبریک گفت
 • نفت ساران در نقد رفتار شرم آور اخراجی مجلس یازدهم : شأن و حیثیت ۴٠ هزار رأی دهنده استان کهگیلویه و بویراحمد در صحن علنی مجلس دوازدهم بر باد رفت
 • بهار نیوز گزارش داد ؛ حاشیه و متن بررسی اعتبارنامه اخراجی مجلس یازدهم
 • دیارمیرزا به نقل از مالک شریعتی؛ اخراجی مجلس یازدهم به سلیمی گفت تکه‌تکه‌ات می‌کنم!