• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, 8 آوریل , 2024 | 07:14 | کد خبر : 57138 |
 •   

  نفت ساران از برپایی آیین معارفه مشاور مدیر عامل و سرپرست مدیریت خدمات با حضور مهندس غلامرضا کمالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و جمعی از مدیران و روسای ادارات آن شرکت خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران ؛مهندس غلامرضا کمالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با تقدیر از زحمات جناب آقای ابوالحسن غلامی در طول مدیریت ایشان گفت: برخود وظیفه می دانم از شما به عنوان یادگار با ارزش دوران دفاع مقدس تقدیر و تشکر نمایم و برای شما به عنوان یک برادر جانباز آرزوی موفقیت و سربلندی را در ادامه مسیر دارم.

  وی ادامه داد: مفتخریم که امروز صنعت نفت گچساران با عبور از محدودیت های ناشی از تحریم های سخت به جایگاه مناسبی در تولید نفت کشور بازگشته است .

  کمالی خاطرنشان کرد:پرسنل ایثارگر شرکت نفت و گاز گچساران با همت و اراده و هم افزایی کارکنان جهادی موفق به پایداری، با حداکثر تولید در شرایط سخت تحریم های ذلیلانه نائل آمدند.

  مدیرعامل نفت و گاز گچساران بیان کرد: نگهداشت تجهیزات و تاسیسات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان دومین تولید کننده نفت جنوب با گستره جغرافیایی در چهار استان پهناور نیازمند مسئولین پای کار و میدانی و کارکنانی خدوم است که به لطف خداوند بزرگ از دیر باز این دو عنصر کارساز در این شرکت وجود داشته و تغییر در مدیران و جابجایی نیروهای انسانی در همه سطوح موجب انگیزش بیشتر در کنار رشد ابعاد علمی افراد و استفاده از ایده های جدید می گردد.

   

  کمالی در ادامه تصریح کرد: مدیر قبل و جدید فرزندان همین آب و خاک هستند و باید با هم افزایی و تشریک مساعی فرایند خدمت را تسهیل نمایند.

   

  مدیرعامل نفت گچساران: جایگاهای دنیوی را عاریه ای و زود گذر قلمداد و فرصت و عمر در اختیار برای انجام خدمت را کوتاه دانسته و از همه همکاران خواستند این فرصت ها را به اندوخته خیر برای آخرت خود مبدل سازند.

   

  کمالی افزود: آنچه از همه ما به عنوان یک خادم بجا خواهد ماند اثر اقدامات و گامهای خدا پسندانه ای است که انجام می گیرد.

   

  بر اساس این گزارش مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از جناب آقای ابوالحسن غلامی مدیر سابق خدمات تقدیر و ایشان را به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب و آقای حسین بهرامی زاده را به عنوان سرپرست جدید مدیریت جدید خدمات معارفه کرد.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران