• تاریخ انتشار خبر: سه‌شنبه, 20 فوریه , 2024 | 19:40 | کد خبر : 56346 |
 •   

  مالک شریعتی نیاسر نماینده تهران،ری ،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی از تاکید بر گمانه رد صلاحیت غلامرضا تاجگردون نماینده رد اعتبار شده مجلس یازدهم  (ماده ۳۲ قانون آیین نامه داخلی مجلس ) خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران ؛ مالک شریعتی نیاسر نماینده تهران از اعضای جمعیت رهپویان انقلاب در گفت وگو با فرهیختگان ،ضمن اشاره به یک اشتباه و یادآوری  عدم پاسخگویی متولیان امر در خصوص فرایند اشتباه تایید صلاحیت غلامرضا تاجگردون، رد اعتبار شده مجلس یازدهم گفت : هیات اجرایی تحت فشار فرماندار و دادستان شهرستان گچساران ،غلامرضا تاجگردون را تایید صلاحیت کرده است .

  وی در ادامه با زیر سوال بردن عملکرد فرماندار و دادستان گچساران گفت : این چه مکانیزمی است که هیات اجرایی کسی را رد می کند، ولی با یک ادله مبنی بر ادبیات واهی در خصوص بر هم خوردن یک شهر، تایید صلاحیت صادر می شود .

  عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به مصداق تعیین تکلیف داوطلب رد اعتبار شده در مجلس یازدهم برای دادستان و فرماندار یک شهرستان گفت : نگرانی از تحت الشاع قراردادن دستگاه های اجرایی از طریق  زور ،قدرت و پول مصداق باز کردن از سر خود است.

  وی صراحتا، از ناتوانی مسئولان اجرایی در پافشاری بر رد اعتبار آن دواطلب بر اساس ماجراهای رخ داده در آن شهرستان ، بیان داشت : مسئولان اجرایی گچساران تایید صلاحیت غلامرضاتاجگردون را به مرکز ارجاع دادند. 

  شریعتی با تقویت نتایج گمانه رد صلاحیت آن داوطلب صراحتا تاکید کرد : اگر به این نتیجه رسیدیم، غلامرضا تاجگردون باید رد صلاحیت شود .

  وی با دعوت از مراکز نظارتی ارشد کشور از جمله قوه قضاییه و شورای نگهبان گفت : چرا یک هیات اجرایی صلاحیت آن داوطلب را رد کرده است، ولی تحت فشار فرماندار و دادستان طبق صورتجلسه و امضاء اعضای هیات اجرایی به تغییر رای از رد صلاحیت به تایید صلاحیت انجام می پذیرید.

  لازم به ذکر است؛ روانبخش دیهمی خوب فرماندار معلم  در کنار حجت الاسلام والمسلمین محمدصدرا ادیبان دادستان شهرستان گچساران گزارش می شوند.

  یادآور می شود ؛ جشن بزرگ ملی مردم سالاری دینی، مقارن با ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همزمان با دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۱ اسفند سال جاری (۱۰ روز و دقیقه و ۱۷ ثانیه مانده به آغاز ) در سراسر کشور برگزار می شود.

   


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران