• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 16 فوریه , 2024 | 13:14 | کد خبر : 56287 |
 •   

  کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ابتدای فعالیت سامانه بارشی در شب گذشته تاکنون شهرهای بوشهر و دیلم با ۱۶، گناوه، اهرم و خارگ به ترتیب با ۱۴، ۷ و ۵ میلیمتر شاهد بیشترین میزان بارش در استان بودند.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران ؛ پیام مساعدی کارشناس هوا شناسی استان بوشهر  صبح امروز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نقشه‌های هواشناسی، انتظار می‌رود که از عصر امروز تا ظهر شنبه با تقویت سامانه بارشی، بارندگی‌ها در برخی نقاط شمالی و مرکزی استان تشدید و آبگرفتگی معابر عمومی را در پی داشته باشد.

  وی بیان کرد: همچنین امروز و فردا، دریا به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود و دمای هوا نیز از روز شنبه به‌ طور محسوسی کاهش می‌یابد.

  کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته آسمان استان بوشهر نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد گاهی گرد و خاک، در برخی ش ساعت‌ها بارش باران گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و احتمال ریزش تگرگ و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود. باران

  مساعدی ادامه داد: در مدت یاد شده جهت وزش باد به طور غالب جنوب شرقی تا جنوب غربی از فردا در قسمت های شمالی به تدریج شمال غربی، با سرعت ۱۶ تا ۴۴ گاهی بیش از ۶۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

  وی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در آب‌های استان بوشهر ۹۰ تا ۱۸۰ و در فراساحل گاهی ۲۴۰ سانتیمتر پیش بینی می شود.

  مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول ۰۰:۱۲، جزر اول دریا ساعت ۰۵:۵۱ ، مد دوم ساعت ۱۳:۰۱ و جزر دوم ساعت ۲۰:۵۵ خواهد بود.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران