• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, 20 نوامبر , 2023 | 14:13 | کد خبر : 55092 |
 •   

  نفت ساران ازبرگزاری رزمایش جهادگران فاطمی به منظور تقدیر وگرامیداشت گروه های جهادی با حضورسرهنگ پاسدار ناصر صالحی فرمانده ناحیه بسیج و جمعی از فرماندهان حوزه و پایگاه ها گروه های جهادی شهرستان گچساران خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران؛ صبح امروز دوشنبه رزمایش جهادگران فاطمی به منظور تقدیر وگرامیداشت گروه های جهادی با حضورسرهنگ پاسدار ناصر صالحی فرمانده ناحیه بسیج ومقاومت در کنار فرماندهان حوزه و پایگاه های گروه های جهادی در تالار تشریفات روابط عمومی سپاه پاسداران شهرستان گچساران برگزار شد.

  فرمانده ناحیه بسیج ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم بصیر گچساران در حمایت از مردم مظلوم غزه گفت: نماد قدرشناسی جهادگران طوفان الاقصی با حمایت مردم گچساران در تاریخ استان کهگیلویه وبویراحمد و شهرستان گچساران، به زیبایی برای آیندگان ثبت و ظبط شد .

  سرهنگ پاسدار صالحی با گریزی به بیانات فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری دامت برکاته در باب تلاش‌های ارزشمند جهادگران خط تولید و گروه های جهادی گفت : مقام معظم رهبری  بحث گروه ها وجوانان جهادی را “زبر الحدید” نام نهادند که از فولاد سخت تر هستند.

  وی در تقارن هفته بسیج و رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی که مصادف است با چهارمین سال شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی گفت : تقارن هفته بسیج و رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی که مصادف است با چهارمین سال شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی ،باعث شد که گروههای جهادی با روحیه  انقلابی مضاعفی به فعالیت های  خود در عرصه های عمومی وتخصصی در همه نقاط شهرستان گچساران در حال خدمت هستند.

  فرمانده بسیج ناحیه گچساران در ادامه بیان داشت:شتاب در ساخت وتعمیرات مسکن محرومین در راستای خدمات مومنانه وارائه خدماتی همچون تهیه جهیزیه وازدواج آسان وجوان سازی جمعیت وهمچنین رفع موانع تولید وتثبیت اشتغال که مورد حمایت وتاکید مقام معظم رهبری می باشد، گام های بلندی برداشته شده است.

  پاسدار صالحی پایه رژیم کودک کش صهیونستی را در استکبار منحوس جهانی تحلیل کرد و گفت: پایه گذاری رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست توسط آمریکا و کشورهای اروپایی از جمله انگلستان،آلمان و فرانسه خبیث به امید واهی استعمار جهان اسلام شکل گرفت که با طوفان الاقصی نقشه های شوم ایادی استکبار منحوس جهانی نقش برآب شد.

  فرمانده بسیج گچساران به منظور بررسی میزان تطابق فعالیت‌های جهادی با فرمان ۹ بندی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، پیام ایشان را به شرح زیر یادآور شد :

  ۱) کارتان با ارزش است، سپاس امثال من حقّ آن را ادا نمی‌کند، سپاس خدا نصیبتان باد، شکرالله مساعیکم.

  ۲) کار جهادی، به معنی کار برخاسته از ایمان و به کارگیرنده‌ هر چه بیشتر از ظرفیّت وجودی انسان است؛ و این دو هیچ یک، نقطه‌ پایان ندارد؛ پس کار جهادی امروز شما می‌تواند ده‌ها و صدها برابر، کیفیّت و ارتقا و گسترش یابد.

  ۳) ارتقای فکری و عملی جهادگران -که گزارش آن را دادید- آنها را از خدمت‌رسانی‌های ابتدایی و یَدی، غافل و دور نکند. تعمیر دیوار و بام و خانه‌ آن پیرزن روستایی، به شما و کارهای بزرگتان برکت و نورانیّت می‌بخشد.

   4) شعار «خدمت‌رسانی برای تحقّق عدالت و پیشرفت» را همگانی کنید. منظومه‌ معرفتی اسلام در این‌باره را که مشتمل بر صدها درس از لزوم انفاق و لزوم تعاون در بِرّ و تقوا و لزوم نفع رساندن به مردم و لزوم قیام به قسط و امثال اینها است، در برابر میلیون‌ها جوان کشور بگذارید.

  ۵) جهادِ خدمت‌رسانی پیش از سود رساندن به گیرنده‌ خدمت، به خود خدمت‌رسان سود می‌رساند. دل کندن از بهره‌های شخصی برای بهره رساندن به دیگران، دل را روشنی و ذهن و اندیشه را ارتقا و اراده را قوّت می‌بخشد و فراتر از همه، رضای الهی را جلب می‌کند. این را با قول و عمل خود به کسانی که هنوز قدم در وادی خدمت‌رسانی نگذاشته‌اند، نشان دهید.

  ۶) در محیط خدمت‌رسانی با اخلاق نیکو و عمل مؤمنانه، اجتناب از محرّمات، تقیّد به مستحبّات، فضای پیرامون خود را آکنده از عطر ایمان و عمل صالح کنید.

  ۷) حتماً خود مردم منطقه‌ خدمت‌رسانی، به ویژه جوانان را در کار خدمت‌رسانی شریک کنید؛ این نیز خدمتی بزرگ به آنها است.

   8) به ارتباط گروه‌های جهادی با یکدیگر و ارتباط آنها با دستگاه‌های قادر بر پشتیبانی بپردازید؛ بی‌آنکه دچار ارتباط‌های اداری مرسوم و دست‌ و پاگیر شوید.

   9) کارهای خود، پیشرفت‌های خود، موفقیت‌های خود، توانایی‌های روزافزون خود را به‌شکل هنرمندانه به اطّلاع همگان برسانید. نشان دهید که جهادِ موفّق شما که فقط بر گوشه‌‌ای از ظرفیت‌های انسانی کشور متّکی است، چقدر زیبا و شوق‌انگیز است.

  در پایان پاسدار ناصر صالحی فرمانده سپاه ناحیه گچساران تاکید کرد: فلسفه مدیریت جهادی بسیجیان اخلاص است که در مجموع می‌توان گفت اکثر فعالیت‌های جهادی شهرستان گچساران بر مبنای فرمان۹ گانه رهبری در حال انجام می باشد و مهمترین نقطه قوت جهادگران و دلیل مهم اجرایی شدن فرامین رهبری در بین گروه‌های جهادی است.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران