• تاریخ انتشار خبر: سه‌شنبه, 14 نوامبر , 2023 | 06:02 | کد خبر : 55022 |
 •   

  نفت ساران از دیداررضا شایسته مدیرمسئول خبرگزاری نفت ساران با دکتر امین درخشان مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران؛ رضا شایسته مدیرمسئول خبرگزاری نفت ساران در شنبه ای که گذشت(۲۰ آبان) ،طی جلسه ای مفصل با دکتر امین درخشان مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد، در خصوص چالش و ظرفیت های پیش روی فعالیت اصحاب رسانه خبرگزاری نفت ساران در شهرستان گچساران، به تبادل نظر و گفت وگو پرداختند.

  گفتنی است ؛فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد برای آگاهی های عمومی در اغلب زمینه های فرهنگی و شکوفا شدن استعدادها و همچنین رشد و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی و اسلامی در بین جهانیان می باشد، که تا لحظه انتشار این خبر، نزدیک به ۱۰ هزار خبر،گزارش،تحلیل و…گوشه ای از سوابق اثر گذار انتشارات خبرگزاری نفت ساران بر جوامع هدف یادآور می شود.

  شایان ذکر است؛ فراهم کردن بستر وحدت میان مسلمانان و البته صیانت از فرهنگ جامعه در مقابل فرهنگ های بیگانه از دیگر مسئولیت های آن وزارت خانه می باشد ،که خبرگزاری نفت ساران از بدو ورود به عرصه رسانه،شگفتانه شاهد مزاحمت های گوناگون در آن استان به امید دوری یا ترک رسالت خبری از طریق جابه جایی،تعلیق،بلاتکلفی و حتی اخراج سازمان یافته و همچنین سوء استفاده مشمئزکننده عوامل عشیره ای شاغل در ادارات و نهادهای خصودولتی استان کهگیلویه وبویراحمد علیه خبرگزاری نفت ساران بالاخص مدیرعاملان پیشین و فعلی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران تبادل نظر و گفت وگو شد.

  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یکی از اصلی‌ترین متولیان حوزه فرهنگ و هنر، وظیفه سیاست‌گذاری در زمینه‌های اطلاع‌رسانی، اشاعه فرهنگ اسلامی و تبلیغات برای نظام جمهوری اسلامی ایران را برعهده دارد. این وزارت‌خانه از شمار زیادی مرکز و سازمان تشکیل شده که از سازمان‌های زیرمجموعه‌های آن می‌توان به: سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، همچنین سازمان سینمایی و سمعی، بصری، دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و سازمان حج و زیارت اشاره کرد.

  این خبر در حال تکمیل است…


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران