• تاریخ انتشار خبر: پنج‌شنبه, 28 سپتامبر , 2023 | 08:00 | کد خبر : 54839 |
 •   

  نفت ساران از برگزاری جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان لارستان به ریاست داریوش دهقان فرماندار ویژه لارستان و با حضور احمد علمدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، روسای دانشگاه ها، فرماندهی انتظامی و رییس آموزش و پرورش در محل فرمانداری ویژه لارستان خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران ؛داریوش دهقان فرماندار ویژه شهرستان لارستان جلسه کمیسیون دانشجویی گفت: دانشگاهها هم از نظر تامین نیروی انسانی کارآمد و افزایش کارایی و بهره‌ وری افراد و هم از جهت گسترش مرزهای دانش و فن و پیش بردن تکنولوژی در توسعه اقتصادی کشور موثر هستند و در واقع می توان گفت خدمات دانشگاه برای توسعه اقتصادی و حتی توسعه اجتماعی ـ سیاسی کشور نقش زیر بنایی دارد .

  فرماندار ویژه لارستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی دانشگاهها و مدارس ، در سخنانی با بیان اینکه دانشگاه باید محیطی امن و آرام برای دانشجویان باشد، اظهار داشت : باید روحیه نشاط، شادابی و آرامش برای دانشجویان فراهم شود، بنابراین لازم است روسای دانشگاهها، تمهیدات لازم را در زمینه رفاه دانشجویان فراهم نمایند.
  دهقان بیان داشت : دانشگاه ها به عنوان مرکز تحقیق و پژوهش علمی و فرهنگی ، مهد نوسازی اجتماع هستند و در واقع دانشگاهها محلی هستند که در آن افکار و اندیشه‌ای جدید ، دانش و معرفت نو ، تکنولوژی متحول و فرهنگی خلاق و پویا نشو و نما می‌کند .
  وی با اشاره به ارتباط دانشگاه با توسعه کشور افزود: دانشگاهها هم از نظر تامین نیروی انسانی کارآمد و افزایش کارایی و بهره‌ وری افراد و هم از جهت گسترش مرزهای دانش و فن و پیش بردن تکنولوژی در توسعه اقتصادی کشور موثر هستند و در واقع می توان گفت خدمات دانشگاه برای توسعه اقتصادی و حتی توسعه اجتماعی ـ سیاسی کشور نقش زیر بنایی دارد .
  فرماندار ویژه لارستان در خاتمه سخنان خود از مسئولین دانشگاههای شهرستان خواست تا نسبت به بررسی و مرتفع ساختن مشکلات دانشگاهها بخصوص در زمینه تامین وسیله ایاب وذهاب دانشجویان، ساماندهی سلف سرویس ها، خوابگاه های دانشجویی و همچنین آماده سازی فضای دانشگاه ها جهت ورود دانشجویان و استقبال از دانشجویان ورودی جدید و برپایی جشن برای آنها اقدام لازم معمول نمایند .
  در ادامه هریک از اعضا جلسه نیز پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه کردند.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  نظرات برای این مطلب بسته شده است.


  Sorry, the comment form is closed at this time.

  امروز پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران