• تاریخ انتشار خبر: سه‌شنبه, 16 می , 2023 | 09:10 | کد خبر : 53517 |
 •   

  نفت ساران از وظایف حقوق شهروندان در حفظ قانون اساسی و پیشنهاد این خبرگزاری به امید جایگزین اصلاحی حکم شایسته اعدام خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران؛ حقوق دانان در کنار استادان و همچنین پزشکان خانواده و روانشناس و کلیه تخصص های حوزه اجتماعی بالاخص جامعه شناسان با بهرمندی از علوم شرع و بَیِْن در کنار مراجع مذهبی قادر به جایگزین اصلاحی حکم شایسته اعدام در محاکم قضایی و امید به رعایت وظایف حقوق شهروندان با هدف حفظ قانون اساسی گزارش می دهد.

  براساس این گزارش؛ امید به تغییر و تحول در آینده بزه کاران بالاخص جلوگیری از فروپاشی کانون خانواده و احتمال حتی یک درصد انتقال اثرات سوء غیرقابل پیش بینی به جامعه از مهمترین نکات مثبت و یکی چند از هزاران اَمْأرِه توافق نظر صاحبان حوزه های صدرالاشاره در راستای وظایف حقوق شهروندان در حفظ قانون اساسی و پیشنهاد این خبرگزاری به امید جایگزین اصلاحی حکم شایسته اعدام یادآور می‌شود.
  شایان ذکر است؛ احیاء فرد بزه کار و ایفای وظایف اجتماعی،اقتصادی، فرهنگی، علمی و هنری، ورزشی و…در بازگشت به خانواده و جامعه بخش اندکی از محاسن پیشنهاد نفت ساران با وظایف حقوق شهروندان در حفظ قانون اساسی به امید جایگزین اصلاحی حکم شایسته اعدام قلمداد می شود.
  امید است؛ براساس مشاهدات میدانی از تغییر و تحولات روز و همسوبا رفع خلاء بالاخص اجتناب از ایجاد گسل های داخلی و خارجی در وظایف حقوق شهروندان ذیل علوم حوزه های فوق الاشاره با معیار حفظ چهارچوب قانون اساسی، جایگزین اصلاحی حکم شایسته اعدام توسط نمایندگان ملت قانونگذاری گردد.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران