• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 28 آوریل , 2023 | 13:43 | کد خبر : 53404 |
 •   

  نفت ساران از نمایشگاه جانبی همزمان با برگزاری چهاردهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران، با حضور شرکتهای فعال در صنعت پتروشیمی خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران ؛ این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای شرکتهای فعال در صنعت پتروشیمی ایجاد می کند تا محصولات، خدمات، تواناییها و آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند.

  شایان ذکر است؛ازشرایط ویژه این نمایشگاه بازدید مجازی توسط شرکت کنندگان داخلی و خارجی که قادر به حضورفیزیکی در همایش نیستند و نیز امکان ارتباط آنالین بین غرفه داران و بازدیدکنندگان می باشد.
  گفتنی است؛چهاردهمین همایش IPF در تهران، فرصت فوق العادهای را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا به متخصصان و سایر شرکت کنندگان صنعت پتروشیمی بپیوندند تا به شبکه سازی، تبادل ایدهها واستراتژیها، انجام معاملات و تعامل با مشتریان یا شرکای بالقوه بپردازند.

  قابل توجه است ؛کارگاههای آموزشی،سخنرانی های کلیدی، و نمایشگاه جانبی که جدیدترین فناوریها، محصولات و خدمات را برجسته می کنند، ۲۰۲۳ IPF رویدادی است، که نباید از دست داد.
  از این رو ؛برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چهاردهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران می توانید به آدرس وبسایت همایش به نشانیwww.ipf-npc.com  مراجعه نمایید.

  در پایان یادآور می شود ؛جهت ثبت نام می توانید به آدرس forms-registration/com.npc-ipf.www مراجعه نمایید که با توجه به محدودیت فضای نمایشگاهی، خواهشمند است قبل از انتخاب غرفه مورد نظر و تکمیل فرم ثبت نام با دبیر خانه همایش تماس ۰۹۳۶۱۹۰۰۸۶۷حاصل فرمایید.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران