• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 28 آوریل , 2023 | 09:41 | کد خبر : 53395 |
 •   

  نفت ساران از واکنش علیرضا شمسایی مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد کشور علیه رفتار سخیف علیرضا دبیر با یک خبرنگار در مجمع داخلی فدراسيون کشتی و پیشنهاد تسریع در اصلاح قانون مطبوعات گزارش می دهد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران؛ علیرضا شمسایی مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی رفتار غیر قابل توجیه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی خطاب به خبرنگاری که جامعه خبری کشور را نمایندگی دارد، به یک واکنش مطبوعاتی بسنده کرد.

  گفتنی است؛ فارغ از چرایی چنین سطح واکنشی مدیر کل مطبوعات در حمایت از آن خبرنگار و تحلیل غیر موثر رفتار رئیس فدراسیون باید نگاه عقب مانده نشأت گرفته از فضای فرهنگ مدیران و مسئولان نسبت به جامعه خبری و فرد فرد خبرنگاران را تحلیل و تفسیر کرد.

  قطع به یقین؛ رفتار این مقام در مواجه با آن خبرنگار خودزنی  فرهنگی و تیر خلاص به بدنه نیمه جان مطبوعاتی کشور قلمداد می شود که با واکنش یک مدیر کل یا رئیس جمهور و… احیاء یا اصلاح نخواهد شد.

  لازم است؛ در این راستا ابتدا مدیر کل با مطالبه جایگاه خبرنگاران در وزارتخانه ها و همچنین به رسمیت شناختن حقوق صنفی در کنار اقدام عملی و قابل لمس و پاسخگویی به جامعه خبری کشور مبادرت ورزد تا پیش از تعرض مدیران و مسئولان، اجازه  اساعه ادب به صاحت مقدس خبرنگاران سلب و عواقب قانونی و قضایی کمترین پاسخ یا واکنش به امثال علیرضا دبیر باشد.

  نفت ساران پیشنهاد می کند؛ قانونگذاران مجلس شورای اسلامی با اصلاح قانون مطبوعات یا بازنگری در آن قانون از تکرار چنین صحنه هایی که محصولی به جز مهاجرت‌ یا دوری یا ترک خبرنگاران از انجام وظایف مقدس با عواقب مسبوق به سابقه آب به آسیاب دشمنان سوگند خورده نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته و جهت مقابله در تسریع به امید تقویت بسترهای جامعه مطبوعاتی کشور بیش از پیش همت گردد.


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران