• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۳ | کد خبر : 53111 |
 •   

  نفت ساران از اظهارات ضدو نقیض تا عملکرد و اهداف تامل برانگیز شخصی یا سیاسی روانبخش دیهیمی خوب فرماندار گچساران خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران ؛روانبخش دیهیمی خوب فرماندار گچساران در هاله ای از ابهامات شخصی و اظهارات ضدو نقیض تا عملکرد و اهداف تامل برانگیز شخصی یا سیاسی به افتتاح یک پرونده قضایی در دادگستری گچساران مبادرت می ورزد.

  گفتنی است؛روانبخش دیهیمی خوب شنبه بیست و چهارم یکهزار و چهارصدو یک ساعت ۱۲ ظهر در گفت وگو با خبرنگار نفت ساران ضمن  ادعایی با اظهارات ضدو نقیض برابر عملکرد یا  اهداف تامل برانگیز شخصی یا سیاسی گفت: پس از نخستین مراجعه و پیگیری قضایی به دادگستری آن شهرستان،دیگر آن شکایت را دنبال نکردم.

  یادآور می شود؛ وفق قانون شکایت یا رضایت از طریق دفاتر قضایی قابل استناد می باشد و ادعای شفاهی مبنی بر رضایت یا مختومه شدن یک یا هر گونه پرونده قضایی، امیدی واهی قلمداد می گردد.

  گفتنی است نفت ساران بر اساس گزارش خبرنگار خود کشف کرده است که اظهارات فرماندار گچساران در خصوص آن پرونده ضد و نقیض و با عملکرد یا اهداف تامل برانگیز شخصی یا سیاسی وی همسویی ندارد.

  ابهام برانگیز است؛ اگر فرماندار گچساران در جایگاه حقوقی و سیاسی با هویت شخصی معلوم ،صداقت در گفت وگو با  خبرنگار نفت ساران را مدنظر قرار داده باشد،چرا وفق قانون اقدام به ارسال رضایت یا مراجعه حضوری با هدف مختومه ساختن پرونده یاد شده نمی نماید.

  لازم به ذکر است؛پرونده قضایی یاد شده در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری دوم دادگستری شهرستان گچساران به قضاوت سید عنایت الله کشاورزی افتتاح و منتج به صدور رای غیابی و حتی رد واخواهی به سود روانبخش دیهمی خوب می گردد.

  این خبر در حال تکمیل است…


  Warning: Use of undefined constant getILikeThis - assumed 'getILikeThis' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/naftsara/public_html/1111/wp-content/themes/bayan/single-1.php on line 73
  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران