• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۶ | کد خبر : 49231 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  عبارت روابط عمومی تعریف‌های متعددی دارد اما یکی از جامع ترین تعاریف را اسکات کارتلیپ ارائه داده است. او می‌گوید: روابط عمومی، اداره کردن وظایف، شناسایی، ایجاد، حفظ و نگهداری روابط مطلوب و حسنه بین سازمان و جامعه است.

  جامعه‌ای که توفیق و ناکامی یک سازمان به آن وابسته است.

  در برداشت فوق آیا می توان گفت ‌؛ عملکرد روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران به این توفیق یا مهم دست یافته است، قطعاً خیر.

  آیا در شناسایی ظرفیت هاجهت ارائه خدمات سازمانی و اجتماعی توان رقابت یا استقلال عمل در میان دیگر روابط عمومی ها را از خود نشان داده است، قطعا خیر.

  آیا روابط عمومی این شرکت در اداره کردن وظایف برون سازمانی یا حتی درون سازمانی توفیق میدانی و ملموس با کارنامه قابل دفاع را می تواند کسب کرده باشد، قطعاً خیر. 

  آیا این روابط عمومی در ایجاد بسترهای رشد و شکوفایی استعداد های برابر کارکنان نمودار صعودی برجای گذاشته یا مانند اکثر غریب به اتفاق دیگر روابط عمومی ها در وزارت نفت خنثی عمل کرده است، قطعا خنثی عمل کرده است.

  آیا… قطعا خیر. 

  بدون تحقیق و تفحص و حتی با نگاهی سطحی نمی توان بدون اشاره به عامل نزول فاحش و چشمگیر این شرکت در سطوح گوناگون از جمله به کارگیری مسئولان خانوادگی یا آزمون پس نداده و… با شاخصه های برجسته ناکارآمدی و بی کفایتی ملموس و یادآوری روابط عمومی مهندسی شده به دست غلامرضا تاجگردون سیاستمدار حذف شده از ساختار سیاسی کشور که در راستای پیشبرد اهداف شخصی و خانوادگی در صنعت نفت و شرکت تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب پیش از این گام های فراوان رو به عقب برداشته است و زخم رو به التیام استثمار مشمئزکننده مردم گچساران وباشت به واقع نمی توان از آن عبور یا به آسانی فراموش کرد. 

  امید است‌‌‌‌، در سالی که توسط امام خامنه ای علیه السلام سال تولید_پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است شاهد ظهور و اصلاح نه تنها در روابط عمومی های وزارت نفت با هدف ارتقای نظام اداری منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب و همسو با آرمان های معمار فقید خمینی کبیر در کشور باشیم بلکه آن را به الگویی در عرصه برورکراسی بین المللی، با نام ونشان اختصاری جمهوری اسلامی ایران به همت دولت جوان و انقلابی در انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری به جهان ارائه‌ نمائیم.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران