• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۱۴ شهریور , ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۵ | کد خبر : 47687 |
 •   

  رضا شایسته مدیرمسئول،سردبیر پايگاه اطلاع رسانی نفت ساران، هفته نامه صبح گچساران و کاندیدای ۱۴۰۰ انتخابات حوزه گچساران وباشت در صفحه شخصی اینستاگرام خود با اشاره به اوضاع نابسامان گذشته هوشنگ صیدالی در مدیریت شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران و ابهامات گسترده در معرفی تا ادامه کنونی تأمل برانگیز فعالیت وی در این جایگاه که با حمایت غلامرضا تاجگردون نماینده اخراج شده مجلس یازدهم که یادآور ظهور و بروز فسادهای گوناگون در کشور صورت پذیرفت،نوشت: صیدالی مانده و حوضش.

  نفت ساران؛

  رضا شایسته در اینستاگرام نوشت:

  روزی که هوشنگ صیدالی در وضعیت نامتقارن عهده دار گردآب شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران در شهر دوگنبدان شد،کمتر کسی پیش بینی چنین طالعی را برای این شرکت تابعه می کرد.

  وی اگر به شائبه های بی شماری که حول غلامرضا تاجگردون (اخراج شده از مجلس یازدهم به علت کشف گوناگون فساد) وجود داشت، اندک التفات نظری می کرد،شاید امروز سکاندار کشتی پر عیب و نقص شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران را به دست نمی گرفت.

  صیدالی در شرکتی هم‌چنان تأمل برانگیز مسند برچسب ها را رها نمی کند، که برخی مدیرانش بدون کوچکترین شایستگی سازمانی، جایگاه دیگر نخبگان صنعت نفت این شهرستان را یا به تاراج برده اند و یا از حفظ نزدیکان و بستگان سوگند خورده تاجگردون،حراست و نگهبانی می نمایند.

  شاید؛اگر حتی نخبه ترین تحلیل گران محلی،استانی و حتی کشوری، این بنده خدا را از عقوبت هم نشینی با تاجگردون و عاقبت حضور در نفت و گاز گچساران برحذر می داشت،افاضه فضل می فرمود و بیان می کرد:من(صیدالی) می مانم و حوضش(تاجگردون).

  اما؛ با نگاهی به حال کنونی و اوضاع وابستگان سببی و نسبی تاجگردون در این شرکت و تیغ منقضی شده هوشنگ،باید گفت:صیدالی مانده و حوضش.

   

   

  #صیدالی_مانده_و_حوضش

  View this post on Instagram

  #صیدالی_مانده_و_حوضش روزی که هوشنگ صیدالی در وضعیت نامتقارن عهده دار گردآب شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران در شهر دوگنبدان شد،کمتر کسی پیش بینی چنین طالعی را برای این شرکت تابعه می کرد. وی اگر به شائبه های بی شماری که حول غلامرضا تاجگردون (اخراج شده از مجلس یازدهم به علت کشف گوناگون فساد) وجود داشت، اندک التفات نظری می کرد،شاید امروز سکاندار کشتی پر عیب و نقص شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران را به دست نمی گرفت. صیدالی در شرکتی هم‌چنان تأمل برانگیز مسند برچسب ها را رها نمی کند، که برخی مدیرانش بدون کوچکترین شایستگی سازمانی، جایگاه دیگر نخبگان صنعت نفت این شهرستان را یا به تاراج برده اند و یا از حفظ نزدیکان و بستگان سوگند خورده تاجگردون،حراست و نگهبانی می نمایند. شاید؛اگر حتی نخبه ترین تحلیل گران محلی،استانی و حتی کشوری، این بنده خدا را از عقوبت هم نشینی با تاجگردون و عاقبت حضور در نفت و گاز گچساران برحذر می داشت،افاضه فضل می فرمود و بیان می کرد:من(صیدالی) می مانم و حوضش(تاجگردون). اما؛ با نگاهی به حال کنونی و اوضاع وابستگان سببی و نسبی تاجگردون در این شرکت و تیغ منقضی شده هوشنگ،باید گفت:صیدالی مانده و حوضش. #وصیت_نامه_امام_خمینی #صیدالی_مانده_و_حوضش #تاجگردون_آزمون_دیگر_قوه_قضائیه

  A post shared by سردبیر (@reza_shayesteh_57) on


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران