• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۶ شهریور , ۱۳۹۹ | ۱۹:۰۹ | کد خبر : 47682 |
 •   

  رضا شایسته کاندیدای مجلس یازدهم از آینده حضور قطعی با صفر بودن احتمال کنار کشیدن به سود یک جریان سیاسی خاص در شهرستان تا استقبال گسترده افکار عمومی از برنامه «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» و اعلام حمایت مردم گچساران وباشت خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران ؛رضا شایسته کاندیدای حوزه انتخابیه گچساران وباشت با اشاره به استقبال گسترده افکار عمومی نسبت به اعلام حضور در انتخابات۱۴۰۰گچساران و باشت گفت:پیام های دلگرم کننده مردمی از جانب شخصیت های حقیقی و حقوقی در شرکت های دولتی و خصوصی،جامعه دانشگاهی و موسسات آموزش عالی، هنرمندان، فرهنگیان، کشاورزان،بازاریان، پزشکان، کارگران و… در استقبال از کاندیداتوری حقیر،وصف ناپذیر و غیر قابل پیش بینی بود که با حضور قطعی در انتخابات ۱۴۰۰ پاسخ حسن اعتماد مردم گچساران وباشت داده خواهد شد.

  شایسته در واکنش مقابل پیش بینی کنارگیری به سود یک جریان سیاسی خاص یا کاندیدا در شهرستان گچساران وباشت، تاکید کرد:بدون شک، چنانچه تصمیمی جهت عدم حضور در انتخابات اتخاذ گردد،مبنای حمایت یا همراهی با هیچکدام از کاندیدای فعلی و آینده این حوزه انتخابیه نخواهد بود.

  شایسته در ادامه با قطعی بودن حضور در انتخابات پیش رو افزود: اطمینان از عدم تحقق و اجرای برنامه تدوین شده «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» تنها معیار کناره گیری از انتخابات متصور گردد.

  وی در ادامه تصریح کرد :پژوهش های صورت گرفته از سوی تیم فنی ستاد انتخاباتی در باب قوانین مجلس، ظرفیت بالقوه این نهاد قانونگذاری جهت امکان تحقق کامل برنامه  «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» را با آینده ای  روشن و قابل اجرا پیش بینی کرده است.

  شایسته در پایان با اشاره به بخشی از ظرفیت های راهبردی مجلس شورای اسلامی بیان داشت:ظرفیت های موجود در مجلس از جمله تدوین راهبردی خودگردانی استان ها، سرمایه خلاق و رشد اقتصاد شهری و منطقه ای استان ها، ماهیت‌پژوهی و جایگاه نهادهای عمومی، دولتی، غیر دولتی و… دورنمای تحقق برنامه «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» را به خوبی برای مردم گچساران وباشت نوید می دهد.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران