• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۴ شهریور , ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱ | کد خبر : 47675 |
 •   

  رضا شایسته کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه آماده شده «طرح نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» با هدف جلب رای اعتماد مردم گچساران وباشت از هشت سال اقدامات پژوهشی، تخصصی و میدانی جهت تدوین آن خبر داد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران ؛رضا شایسته کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهداف دیده شده در برنامه های تدوینی جهت کسب اعتماد مردم گچساران وباشت گفت: معرفی برنامه «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» در قالب دیدارهای عمومی و تخصصی تعریف شده است.

  وی گفت : با دعوت از نخبگان علمی، فرهنگی،اجتماعی، اقتصادی و… برنامه «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» معرفی خواهد شد.

  شایسته بیان داشت: پس از معرفی طرح «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» نخبگان این شهرستان مبلغان اصلی این طرح برای مردم گچساران وباشت خواهند بود.

  شایسته تاکیدکرد : بدون شک جامعه نخبگان اجتماعی، فرهنگی وسیاسی و… شهرستان گچساران وباشت در کنار اصحاب اهل قلم پیشگامان از پیش دعوت شده در این نشست های تخصصی و عمومی می باشند.

  وی تصریح کرد : برنامه تدوین شده «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» محصول ۸سال تحقیق و پژوهش میدانی و تخصصی درحوزه و عرصه های گوناگون شهر و روستای گچساران وباشت است.

  شایسته در پایان یادآور شد:به زودی بازخورد میدانی برنامه  «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» در هشت سال گذشته که با همکاری جمع کثیری از نخبگان بومی و کشوری صورت گرفته است،محضر مردم گچساران وباشت گزارش خواهد شد.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران