• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲ شهریور , ۱۳۹۹ | ۲۳:۲۳ | کد خبر : 47665 |
 •   

  عصر امروز(یکشنبه ۲شهریور)مسعود ظفری شهردار گچساران در اقدامی تأمل برانگیز با نقض پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا با اصحاب رسانه این شهرستان نشست اتوبوسی برگزار کرد. 

  نفت ساران؛

  مسعودظفری شهردار گچساران در یک نشست اتوبوسی با بی اخلاقی تأمل برانگیز و تحکمی مقابل پرسش بیان نشده خبرنگار نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران گفت: بشین سرجات، اینجا من تعیین می کنم چه سوالی پرسیده شود.

  به گزارش نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران؛ مسعود ظفری شهردار گچساران با معطل نمودن خبرنگاران از ساعت ۱۷لغایت ۱۸مقابل تحمیل نزدیک به چهل نفر در یک اتوبوس و همچنین عدم رعایت فاصله اجتماعی با به خطر انداختن جان اصحاب رسانه این شهرستان با هزینه نازل تبلیغ پروژها در کنار وضعیت پر مخاطره شیوع ویروس کرونا خطاب به پرسش بیان نشده خبرنگار صبح گچساران،گفت: بشین سرجات، اینجا من تعیین می کنم چه سوالی پرسیده شود.

   

  گفتنی است؛مسئول روابط عمومی شهرداری پس از دعوت تلفنی(شنبه ۱شهریور)تحت عنوان تجلیل از خبرنگاران در کنار عدم اعلام برنامه قبلی مبنی بر معرفی پروژه ها،جان خبرنگاران گچساران را با رعایت نکردن فاحش پروتکل های بهداشتی به خطر انداخت.

   

  یادآور می‌شود؛ پس از تغییر این برنامه و نقض آشکار پروتوکل های بهداشتی و اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا توسط شهرداری گچساران،از جمله عدم رعایت فاصله اجتماعی در اتوبوس(حضور نزدیک به چهل نفر در یک اتوبوس)در نظر نگرفتن وسایل مراقبتی برای خبرنگاران مانند، ماسک و ژل ضدعفونی، خبرنگار نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران مقابل بی اخلاقی تأمل برانگیز ظفری و ایجاد وضعیت پر خطر شیوع ویروسی ، اقدام به ترک این نشست اتوبوسی می نماید.

   

  لازم به ذکر است؛ اتوبوس گردی شهرداری گچساران بدون رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا از ساعت ۱۷ آغاز و تا نزدیک ۲۳ شامگاه ادامه یافت.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران