• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲ شهریور , ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۷ | کد خبر : 47654 |
 •   

   رضا شایسته مدیرمسئول و سردبیر پايگاه اطلاع رسانی نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران با معرفی برنامه تدوین شده «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» از اعلام حضور در انتخابات۱۴۰۰گچساران و باشت خبر داد.

  رضا شایسته

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران؛رضا شایسته فعال رسانه از شهر دوگنبدان با اشاره به  برخی سرفصل های تدوین شده، آمادگی خود را جهت حضور در انتخابات ۱۴۰۰حوزه انتخابیه گچساران وباشت رسماً اعلام کرد.

  رضاشایسته در جمع خبرنگاران گفت: مدت ها است برنامه تغییر و تحول بنیادین در معیشت مردم گچساران وباشت با استفاده صحیح از ظرفیت های موجود،دوگنبدان ابر شهر ایران و جهان اولویت اول در عملکرد رسانه ام تدوین وبه اجرا رسیده است.

  وی در ادامه افزود: به فعل آمدن این ظرفیت ها فقط با سپردن مسئولیت ها به مدیران و مسئولان بومی، نخبه، کارآمد و شایسته تحقق خواهد یافت.

  شایسته تاکید کرد : احیای شایسته سالاری بومی ازمیان نخبگان وجوانان گچساران وباشت از اصلی ترین محتوای برنامه آماده شده با نام «تحول نوین در شایسته سالاری شهرو روستا» خواهد بود.

  این فعال رسانه تصریح کرد :به زودی بخش مهم از مجموعه شاخص های برنامه «تحول نوین در شایسته سالاری شهر و روستا»تدوین شده در حوزه‌های اقتصادی،فرهنگی، اجتماعی،علمی،هنری،کشاورزی،مدیریتی و… منطبق با ظرفیت های گچساران و باشت جهت جلب رای اعتماد مردم به حضور تشریح خواهد شد.

  وی گفت :ریشه تبعیض فردی،اجتماعی،فرهنگی بالاخص مدیریتی و… نتیجه ای جز نارضایتی مردم در تحقق وعده‌های نمایندگان و کاندیدای گذشته تا امروز که مطالبه به حق مردم گچساران وباشت است را به سایه گسیل مدیران و مسئولان ناکارآمد یا بی کفایت در این شهرستان فراهم آورده است.

  شایسته در پایان گفت:در صورت جلب اعتماد عمومی، برنامه تدوین شده «تحول نوین در شایسته سالاری شهر و روستا» قصد دارد، چهره نگاری های نازیبا توسط نمایندگان گذشته تا امروز را با دگرگونی های پایان ناپذیر و تکانه های امید بخش در تغییر وضعیت معیشت مردم خسته از وعده های عشیره ای مشمئزکننده، شأن و منزلت شایسته مردم گچساران وباشت را همچون سال های نخستین انقلاب ۵۷ بازسازی نماید.

  رضا شایسته

  رضا شایسته

  رضا شایسته

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران