• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۹ مرداد , ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۰ | کد خبر : 47542 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام یا توافق جامع به دنبال تفاهم هسته‌ای لوزان، در سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ (۱۴ ژوئیه ۲۰۱۵) در وین اتریش بین ایران، اتحادیه اروپا و گروه ۱+۵ (شامل چین، فرانسه، روسیه، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و آلمان) منعقد شد.

  در آن دوران اغلب مردم ومسئولان کشور مدهوش در مستانه توافق با کشورهای خارجی بودند که ماه های آخرین ورود به یکی دیگر از سرنوشت ساز ترین برهه‌ های سیاسی اجتماعی داخلی کشور یعنی انتخابات اسفند ۹۴ جای خود را به شدت میان مردم از دست داد. 

  گواه نمادین آن را می توان با نگاهی به جمع بیش از ۱۸۰نماینده منتخب انقلابی جدید الورود به مجلس یازدهم و لیست کاندیدای رد صلاحیت شده،انصراف داده باعلم به رد صلاحیت، بازمانده های رای نیاورده و بالاخص اخراج یکی از خطر آفرین ترین شخصیت های سیاسی بدو انقلاب تاکنون به نام غلامرضا تاجگردون از آن مجلس مدهوش یاد کرد. 

  چهار سال عمر اندک مسئولان دلسوز و پایبند به وصیت نامه خمینی کبیر و آرمان های گام دوم انقلاب بالاخص ملت ایران در مستانه های برجام به شکلی درد آور اتلاف شد. 

  در گذر طول و عرض زمان توافق ننگین برجام،لیست بلند بالایی از بهترین ظرفیت های انسانی و مادی با عطاء عبور از مردم در کشور و لقاء خارج نشینی بخشیده شد تا به نام ایران و به کام خود کیسه ها دوخته باشند. 

  با روزنه های پدید آمده مجلس انقلابی یازدهم و مواضع صریح و شفاف برابر هرگونه مذاکرات آمریکایی باید پذیرفت، کشور در گذار سیاسی و بین‌المللی رو به بازسازی ۴۲ساله انقلاب خمینی کبیر با نقشه گام دوم انقلاب امام خامنه ای بدون توقف با نهایت سرعت در حرکت است.

  بدون شک؛ امروز کشور نیازمند نگاه موشکافانه به ظرفیت های داخلی و قطع از نیازمندی های استعماری خارجی است.

  امید است؛ باظرفیت های بالقوه مجلس انقلابی یازدهم و دیگر قوا، بهرمندی های میدانی از بیانات راهبردی رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بالاخص وصیت نامه سیاسی الهی خمینی کبیر یک بار دیگر انفجار نور انقلاب ۵۷،جامعه جهانی را این بار مدهوش به پای میز هر گونه توافق در جهت آرمان های ملت ایران رهنمود سازد. 

  نظرات در مورد » “از مستانه های برجام وخطر آفرین ترین شخصیت سیاسی بدو انقلاب(تاجگردون) تا میز توافق آرمان‌ها”
  1. م گفت:

   ول کنید تاجگردون بایدمحاکمه بشه ولی چرانمیشه خدا میدونه


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران