• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۸ مرداد , ۱۳۹۹ | ۲۳:۵۳ | کد خبر : 47528 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  حال پس از طنین نمایندگان معترض به رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون ،در اولویت های مبارزاتی فساد ستیزانه، می طلبد پژواک اقدام انقلابی مجلس یازدهم در حذف مدیران خانوادگی منصوب و منتسب در شهرستان های گچساران و باشت ،استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور بالاخص وزارتخانه ها بیش از پیش برای مردم در میدان عمل منعکس و نمایان گردد.
  انعکاس در وزارتخانه ای که شایسته بود لبیک مجلس انقلابی یازدهم را بیش از ورود نمایندگان معترض به فساد های افسارگسیخته تاجگردون در رانت های انتصابی بستگان درجه دار پاسخ دهد،روزنه های کم سوی امید را در دل های مردم گچساران وباشت، جوانان بالاخص کارکنان کمتر دیده شده شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران به خوبی روشن ساخته است.
  هوشنگ صیدالی یکی از کارمندان جزء با جامه مدیریت کلان شرکت های تابعه وزارت نفت در شهر دوگنبدان است که با ثبت در تاریخ بدون حاشیه این شرکت تابعه ، تعبیر تحقیر آمیز یکی از نمایندگان معترض(علی اکبر کریمی منتخب انقلابی مجلس یازدهم) ، لقب حیاط خلوت را بر پیشانی مجموعه صنعت نفت برچسب کرد تا متاسفانه وی تلویحاً با عبور از وظایف سازمانی به عنوان نگهبانی شایسته در حراست از بستگان منصوب خانوادگی تاجگردون،درخشش معکوس ناکارآمدی خود رابا تیتر اول خبرگزاری های کشور به منحصه ظهور برساند.
  آیا اراده وزارتخانه نفت پس از گام مستحکم مجلس انقلابی یازدهم با حذف تاجگردون به عنوان سر شبکه فساد های گسترده حاکم بر شرکت های خصودولتی پای این مدیر حیاط خلوت در نفت وگاز گچساران را از این شرکت بر خواهید چید؟
  برای درک این شائبه، شاید زمان بهترین پاسخ را برای مردم گچساران وباشت بالاخص خانواده های محترم صنعت نفت  آماده داشته باشد.
  اما؛ کور کردن آتش رانت های سیاسی افراد نفوذ کرده ای چون تاجگردون در وزارتخانه های کشور نباید مسلتزم اتلاف زمان با هدر رفت سرمایه های انسانی،بیش از پیش و دور از اقدام و عمل در سال مزین به جهش تولید، فقط روی کاغذ یا بنر های پس زمینه مدیران چشم نواز باشد.
  امید است زمزمه های شنیده شده چون حذف صیدالی ها از دامن نفت وگازکشور ، را مصداق الگویی در جهت همصدایی با اراده مجلس انقلابی یازدهم، عمل به وصیت نامه الهی و سیاسی خمینی کبیر بالاخص منویات امام خامنه ای دامت برکاته را با تحقق گام دوم انقلاب به زودی در دیگر وزارتخانه های کشور شاهد باشیم.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران