• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۶ | کد خبر : 47338 |
 •   

  به قلم سردبیر

  نفت ساران؛

  اخیرا مکالمه ای خاص در رسانه ها و شبکه های مجازی دست به دست می شود که متاسفانه غلامرضا تاجگردون یکی از محور های اصلی محتوای متن آن گفت و گو  به شمار می رود .

  باذکر این نکته قابل تامل؛ که اظهارات  به زبان یکی از منسوبان خانوادگی  روایت می شود.

  با عبور از نوع فساد شکل گرفته در این روایت،ابهاماتی در سبک روابط خویشاوندی  کاندیدای رد صلاحیت شده مجلس هفتم نمایان می شود که دستاوردهای بی شمار و چشمگیر  دوران هشت ساله حضور غلامرضا تاجگردون در جایگاه نمایندگی مردم شهرستان های گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی را به سوی ،ارجعیت منافع اشتغال خانوادگی بر شایسته سالاری جوانان صاحب فکر و ایده فراموش شده جوانان این دیار بیش از پیش سوق می دهد.

  راوی متن فساد نزدیکترین فرد به کاندیدای رد صلاحیت شده توسط مردم گچساران وباشت در مجلس هشتم،هدف خود از نزدیک شدن به طعمه ای چشمگیر با مشخصات یک مقام خانوادگی نزدیک به تاجگردون در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران را متاسفانه  اشتغال چند تن از نزدیکان خود از جمله همسر خود عنوان می کند.

  بدون شک واقعیت های پنهان عملکرد این دانش آموخته کارشناسی اقتصادنظری و کارشناسی ارشدبرنامه ریزی سیستم های اقتصادی در سوءاستفاده از جایگاه اعتمادمردم با هدف اولویت اشتغال بستگان دور و نزدیک با اظهارات راوی این فساد اداری ،ضمن کامل ساختن یکی دیگر از  پازل رانت ها ، نماینگر شدت بهره مندی هرمی از مسئولان خانوادگی تاجگردون در سطوح گوناگون اشتغال شهرستان گچساران وباشت،استان کهگلیویه وبویراحمد و حتی کشور است.

  همواره اشتغال بستگان درجه یک تا دور از شایستگی توسط کارمند سابق وزارت اموراقتصادی و دارایی در شهرستان ،استان و حتی کشور محل بحث، و اعتراض منتقدان مدیر کل سال های پیشین دفتر تحقیقات وسیاست های مالی این وزارت خانه بوده و می باشد.

  بی گمان رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه وبویر احمد نمی تواند به تنهایی مافیای  رانت های اشتغال در کشور،استان و شهرستان های گچساران و باشت را مدیریت و اینچنین در جهت معکوس نظام اداری و ساختاری چابک سازی نماید.

  امید است ،دستگاه های نظارتی در قالب بهره مندی از ظرفیت بالفعل خود در کنار توان منتخبان  مردم در مجلس یازدهم با وضع قوانین بازدارنده و شفاف در مسدود کردن راه های اعمال نفوذ ، رانت اشتغال و همچنین جلوگیری از ارتقاء جبران ناپذیر سوء استفاده نمایندگانی چون غلامرضا تاجگردون از اعتماد مردم و حذف موقعیت های خدمت برابر، قوه قضائیه را بیش از پیش در جهت گسترش پهنه عدالت اشتغال، برای همه ایرانیان داخل و  حتی خارج از کشور یاری رسانند.

   

      

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران