• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۳ | کد خبر : 47280 |
 •   

  استاندار خوزستان با اشاره به نقش مهم شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در توسعه استان، طرح نگهداشت و افزایش تولید ۲۸ مخزن را یک فرصت مهم برای توسعه، اشتغال زایی و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی دولت و صنعت نفت در خوزستان برشمرد که در حال پیشرفت است و آینده روشنی دارد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از روابط عمومی، غلامرضا شریعتی در مراسم قدردانی از روابط عمومی‌های منتخب این استان با بیان این مطلب اظهار داشت:  طرح های محیط‌زیستی مناطق نفت خیز جنوب از جمله طرح جمع آوری گازهای همراه برای بهبود کیفیت  زیستی این منطقه بسیار ارزشمند و پراهمیت است که باید توسط روابط عمومی‌ها به خوبی تبیین شود.

  در ابتدای این مراسم شهرام وردک رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ضمن تشریح شرایط پیچیده و دشواری که به دلیل همزمانی تحریم و کرونا برای صنعت نفت به وجود آمده است، بر نقش تاریخی این صنعت در اشتغال، توسعه و ارتقای فرهنگی کشور و استان (از جمله تاسیس نخستین واحد روابط عمومی ایران) تاکید کرد و اهتمام شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در استمرار این نقش تاریخی را خاطرنشان ساخت.

   وی در ادامه فداکاری کارکنان صنعت نفت در پایدار نگه داشتن جریان انرژی و سوخت در کشور با وجود شرایط دشوار کرونا را یادآور شد و گفت: بخش عمده‌ای از امور در صنعت نفت و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب حتی در سخت‌ترین شرایط کرونا نیز تعطیل بردار نیست و همکاران ما با فداکاری و از خود گذشتگی، در حال ایفای مسئولیت اجتماعی و ملی خود هستند.

  در پایان این برنامه، استاندار خوزستان از روسای روابط عمومی‌های منتخب استان خوزستان و از جمله رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب  به نمایندگی از کارکنان ارزشمند حوزه روابط عمومی این شرکت قدردانی نمود

   

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران