• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۴ | کد خبر : 46424 |
 •   

  به قلم رضا شایسته

  نفت ساران؛

  ممانعت شدید از پذیرش ملاقات در کنار عمل به شعار در خانه بمانیم با هدف ریشه کنی ویروس منحوس کرونا ازشهرستان، استان و کشور اینجانب را  بر آن داشت، تا با چند کلامی به رشته تحریر، در جایگاه ارشدترین مرجع رسیدگی و پیگیری مشکلات کارکنان و کارگران شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران صراحتاً و بدون تعارف خرده ای از ناگفته ها، محضر محترم برادرم هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران بیان شود. 

  یادآور می‌شود؛ بهمن ۹۶ مدیر عامل سابق شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در پایگاه‌ خبری نفت ساران، مورد نقد اطلاع رسانی قرار می‌گیرد.

  در واکنشی تأمل برانگیز، خلاف آئین و قوانین عرف و شرع و حتی قانون صریح مطبوعات،متاسفانه سردبیر نفت ساران زیر تیغ چراغ سبز این مدیر عامل برکنار شده با زیاده خواهی مدیر عامل فعلی شرکت تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب در گچساران قرار می‌گیرد.

  محرومیت نزدیک به یکسال از اشتغال، نگاه سیاسی برخی ادارات در حمایت از خط نماینده این شهرستان و مدیر عامل این شرکت جهت ابطال حقوق حقه مادی و معنوی،آسیب شدید به پیکره سوابق اداری،هجومه ها؛با ظرفیت نفوذی لیدر های اجتماعی این نماینده و همچنین مدیر عامل، فحاشی، توهین، حتک حیثیت، تهدید،ارعاب و… بالاخص متلاطم شدن آرامش خانوادگی، تنها گوشه ای، از به جان خریدن هزینه  سوءاستفاده های هوشنگ صیدالی از قدرت اداری،با حمایت تام غلامرضا تاج گردون و بستگان مامور به خدمت وی در این شرکت مقابل انتشار اخبار منتقدانه ای بود، که یادآوری آن خالی از لطف قلمداد نمی شود.

  برادر عزیزم صیدالی‌‌؛ آگاهید، همواره تاریخ بشریت با کوچک و غیر قابل پیش‌بینی ترین تصمیمات صحیح یا غلط وارد تحولات بنیادین شده است.

  ابتدا برای خود و جنابعالی آرزوی ثبت نام در برگ تصمیمات صحیح تاریخ، برابر کلیه رخ داد سال های گذشته، در آستانه سال۹۹ را از خداوند متعال مسئلت دارم.

  متأسفانه اخیرأ جنابعالی؛ در چارت سازمانی، به رنگ سوء‌استفاده تلافی جویانه با قامت منقوش سیاسی مشمئزکننده در پس یک بخشنامه وزارت نفت(لغو مجوز مامور به خدمت) با زنده کردن رخ داده‌ای فراموش شده سال ۹۶ تا اسفند ۹۷ (ورود عادلانه و تحسین برانگیز احمد محمدی مدیر عامل فعلی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب) ،بنده را مجدداً به آزمون پس داده شده دعوت نموده‌اید. 

  برادر صیدالی؛ برای شما رهنمود یا بسته پیشنهادی ارائه ای غلط است، زیرا عملکرد سوابق کاملا سیاسی در کنار  قانون نانوشته اخلاق اداری و سیاسی مقابل مشاهده تقابل پایان ناپذیر نقد گریزی جنابعالی با بنده به عنوان عضوی ناتوان، همواره فراموش شده و همچنین مورد ظلم قرار گرفته درجامعه کارگری کشور و این شرکت، صحت بر ناگفته ها است.

  اما یقین بدانید بنده نه قلم را زمین خواهم گذاشت ونه رصد اقدامات جنابعالی را حتی در مدیریت پسا نفت و گاز گچساران رها خواهم کرد.

  امید است؛ محدود مقامات کشور بالاخص برادر عزیزم جناب آقای هوشنگ صیدالی ضمن پذیرش تبریک سال جدید با تمرین سعه صدر و بالا بردن شجاعت گفتمان چهره به چهره بیش از پیش در راستای آرمان های اعمال شده خمینی کبیر در ساختار اداری،سیاسی و همچنین رهنمود های دلسوزانه جانشین برحق ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف حضرت امام خامنه ای دامت برکاته و نگاهی گذرا به شعارهای حسن روحانی رئیس محترم دولت تدبیر و امید گام برداشته و تحقق شعار زنده باد مخالف را حداقل یک بار برای همیشه از زبان غلامرضا تاج گردون، محبوب ترین شخصیت سیاسی مدنظرتان در استان کهگیلویه و بویراحمد جامه عمل بپوشاند .

  ظرفیت نقد و نقدپذیری مقابل پاسخگویی صحیح تا نادرست، همواره از چالش های پیش رو و معضلات اجتماعی بالاخص سیاسی کشور به شمار می‌رود.

  بدون شک؛ رسانه ها به عنوان تنها زبان جامعه، طلایه داران بیان نقد و قهرمانان از پیش برنده در میدان کنش ها حتی واکنش ها مقابل رجال سیاسی بوده و خواهند بود.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران