• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۴ اسفند , ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۶ | کد خبر : 46368 |
 •   

  به قلم رضا شایسته

  نفت ساران؛

  غلامرضا تاج گردون نماینده مردم گچساران وباشت در مجلس و علی خوان پایه فرماندار این شهرستان اطلاع دارند در خیابان های حوزه خدمت خود زندگی جریان عادی را به سوی مرگ ناشی از ویروس منحوس کرونا می پیماید.

  باید دید غلامرضا تاج گردون و دیگرنمایندگان مجلس که لقب دکترای اقتصاد را سال ها در مدیریت کلان کشور با خود یدک کشیده اند، امروز در دل این بحران چه هنری از خود برای ملت ایران بالاخص مردم گچساران وباشت در جهت حفظ و حراست از اندک داشته های امنیت اقتصادی به نمایش می گذارند.
  هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران با مسئولیت تأمین جان حدود هفت هزار تن از کارکنان واحدهای ستادی و عملیاتی در کنار نماینده و فرماندار این شهرستان صدر نشین مقاماتی است که ضعف عملکرد مدیریت آنان، در پایش تصمیمات نا به جا، به زودی پای تلفات انسانی این ویروس مرگبار را به شهرستان باز خواهد کرد.
  عدم تعطیلی بانک ها و ادارات دولت بالاخص کارکنان بلااثر در واحدهای فرهنگی شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران از جمله واحد های کانون قرآن، سینما، تابخانه، خانه های فیلم، نمونه ای دردناک از درک ناصحیح شرایط بحرانی کشور توسط این مقامات شهرستان است.
  با گذشت تقریبی نزدیک به سه ماه از این اپیدمی مرگبار، جهان در حال جدی گرفتن مصائب و نوع مقابله با آن است ولی برخی مقامات این شهرستان خیر؟
  پس از فرمان حضرت امام خامنه ای دامت برکاته، فرمانده کل قوا مبنی بر تشکیل قرارگاه جنگی، مقابل حمله بیولوژیک دولت تروریست ترامپ، گمان می رود اندک مقامات و مسئولان کشور با مبتلا شدن نزدیک به ۱۱۳۶۴ نفر(تا ظهر ۲۳اسفند)از هموطنان به این ویروس منحوس، از درک صحیح و یافتن راهکار برون رفت از شرایط موجود، همچنان در خواب غفلت به سر می برند.
  غلامرضا تاج گردون، علی خوان پایه و هوشنگ صیدالی در این بحران، مشغول به ایفای چه نقش ناملموسی می باشند، که نمی‌توان آثار آن را در کف خیابان های این شهرستان مشاهده کنند؟! 


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران