• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۲ اسفند , ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۴ | کد خبر : 46326 |
 •   

  به قلم رضا شایسته

  نفت ساران؛

  در بیانیه گام دوم انقلاب تغییرات در سبک زندگی صراحتاً به مسئولان فرهنگی کشور واگذار شده است. 

  با نگاهی به بیانیه مهم و راهبردی و دریافت مغز استخوان کلیدواژه‌ی های به کار رفته می توان به نقش حساس مسئولان فرهنگی کشور در فراهم آوردن زیرساخت های فرهنگی بالاخص سبک زندگی مورد نظر مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب پی برد.

  تلویحا امورفرهنگی و هنری شرکت های تابعه وزارت نفت در کنار امورفرهنگی شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران خطابه مستقیم بیانیه گام دوم انقلاب قلمداد می شوند.

  با توجه به استقلال کامل امورفرهنگی این شرکت و سپردن میدان اختیارات گسترده انسانی و ضمینه های فرهنگی به رؤسا وسرپرستان از سوی مدیریت خدمات، شاهد کمترین بازخور در توجه به فراهم آوردن مقدمات تحول در سبک زندگی باوجود تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب می باشیم.

  امورفرهنگی وهنری این شرکت با واحدهای برجسته چون کانون قرآن، سینما، کتابخانه بزرگسال و کودک، خانه های فیلم و حتی کتابخانه سیار در کنار بودجه مالی متعارف بالاترین ظرفیت تحول در سبک زندگی بر پایه بیانیه گام دوم انقلاب برای کارکنان بالاخص خانواده آنان در اختیار دارد.

  در این مجموعه های فرهنگی به استثنای کانون قرآن و سینما که مجال سخن در آن فراوان است، چه اقدامات مستمر و روز آمد در امورفرهنگی وهنری این شرکت در حال انجام یا به روز رسانی است؟

  کتابخانه و سینمای سیار امور فرهنگی با صرف هزینه ای قابل تأمل، بدون هیچگونه مطالبه برنامه فعالیت های آتی و نظارت هدفمند توسط مدیر عامل از رئیس امورفرهنگی افتتاح و بلااستفاده در گوشه ای رها می شود!!!

  در تأملی دیگر خانه های فیلم امورفرهنگی با بالاترین سطح امکانات از جمله بودجه فیلم ها،تجهیزات موجود در گسترش زیرساخت فرهنگ،به خانه های فیلم با تردد انبوه کارکنان مقابل حضور انبوه خانواده ها با ادله تاثر برانگیز،عدم وجود مدیریت تدبیر و امید تبدیل شده است!

  امید است مسئولان فرهنگی کشور خصوصا هوشنگ صیدالی مدیرعامل در کنار کلید داران امورفرهنگی وهنری با مطالعه دوباره بیانات رهبری و همچنین بهره‌برداری هدفمند و کارآمد در راستای تحقق و تحول
  سبک زندگی مردم بالاخص خانواده کارکنان شریف این شرکت بیش از پیش شاهد گام های اثر گذار و منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب در آینده شرکت بهره‌برداری نفت وگاز گچساران باشیم.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران