• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۸ | کد خبر : 46020 |
 •   

  رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر هفته نامه صبح گچساران از آمادگی رسانه ای این نشریه جهت ورود به کارزار انتخاباتی حوزه انتخابیه گچساران و باشت د رمنطقه جنوب کشور بالاخص استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

  رضا شایسته

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران،رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر نشریه صبح گچساران در جمع خبرنگاران گفت: نشریه صبح گچساران آمادگی خود را در جهت ورود به کارزار انتخاباتی جنوب کشور بالاخص استان کهگیلویه وبویر احمد اعلام می کند.

  وی گفت: نشریه صبح گچساران با رویکرد سیاسی مستقل ولایی در جنوب کشور مشغول فعالیت مطبوعاتی است.

  مدیر مسئول صبح گچساران با اشاره به تیم رسانه این هفته نامه تصریح کرد: کادر تیم رسانه ای هفته نامه صبح گچساران در دسته با سابقه ترین فعالان مطبوعاتی جنوب کشور به شمار می روند.

  سردبیر صبح گچساران با تشریح ساختاراطلاع رسانی این هفته نامه بیان داشت: اخبار پس از دریافت، دسته بندی و سر تیم هر ستون خبری نسبت به راستی آزمایی و درج آن به سردبیر درخواست مجوز نشر ارائه می نماید.

  رضا شایسته کارشناس رسانه با توضیح بخشی از وظایف سردبیر یادآور شد: سردبیر مسئولیت حقوقی و حقیقی  نشر همه مطالب در کلیه ستون های سیاسی ،فرهنگی ، هنری ، اجتماعی و …هفته نامه صبح گچساران را برعهده دارد.

  مدیر مسئول هفته نامه صبح گچساران با ابراز تاسف از ناپایداری در ثبات قیمت کاغذ و تاثیر آن بر چاپ این نشریه در سال جاری ابراز امیدواری کرد: پس از عدم نظارت بر افزایش قیمت کاغذ و تحولات غیر قابل پیش بینی در بازار نشر به زودی هفته نامه صبح گچساران با شماره و تیراژ ویژه در شرح برنامه های چند تن از کاندیدای حوزه انتخابیه گچساران و باشت به گیشه مطبوعات جنوب کشور بالاخص استان کهگیلویه وبویراحمد باز خواهد گشت.

  رضا شایسته

  رضا شایسته

  رضا شایسته

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران