• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۰ | کد خبر : 45965 |
 •   

  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: طرح اصلاح نظام پیمانکاری صنعت نفت امسال نهایی می‎شود.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران  به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، فرزین مینو افزود: یکی از کارهای بزرگی که در حال بررسی از سوی کارگروه‌های تخصصی است، طرح اصلاح نظام پیمانکاری است که تا سه ماه آینده به نتیجه می‎رسد.

  وی با بیان اینکه طرح «ارتقای نظام سلامت کارکنان» نیز تا پایان امسال نهایی و اجرایی خواهد شد، ادامه داد: «پرونده الکترونیک سلامت» و «نظام جدید جذب» که طراحی آن تقریباً کامل شده نیز از طرح‎هایی هستند که با جدیت دنبال می‎شوند.

  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: از زمانی که به عنوان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت مشغول فعالیت شدم، پیگیری ۲۳ پروژه به این معاونت محول شد که غالب این پروژه‎ها از طرح‌های جدی بهبود و ارتقای کیفی وضعیت اقتصادی و رفع مشکلات سیستمی/ ساختاری در حوزه منابع انسانی است و نیمی از آنها تاکنون به سرانجام رسیده است.

  مینو با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد مباحث طرح شده در جلسات شورای معاونان وزارت نفت، مباحث مربوط به سرمایه‎های انسانی است، اظهار کرد: شخص وزیر به‌طور مرتب پیگیر وضع معاش و تحقق راهکارهایی است که بتوان مشکلات اقتصادی کارکنان و خانواده‎های آنان را به حداقل رساند.


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران