• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۵ | کد خبر : 45723 |
 •   

  بخش سوم ضبظ مکالمات منبع ارسال کننده اسناد مقام شاکی شرکت تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب منتشر شد.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران،پس از انتشار برگردان بخش دوم ( برای مطالعه بخش دوم  اینجا کلیک کنید) بخش سوم ضبط  مکالمه منبع ارسال کننده اسناد مقام شاکی در شرکت تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب با رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر هفته نامه صبح گچساران به شرح ذیل منتشر می شود.

  براساس این مکالمه ،منبع ارسال کننده اسناد مقام شاکی شرکت تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب مدعی می شود: این مقام شاکی به پشتوانه غلامرضا تاج گردون شرکت تابعه در مناطق نفت خیز جنوب را تحت نفوذ خود گرفته است.

  وی در بخش دیگری از اظهارات خود برخورد سازمانی با اقدامات اداری خویش را نتیجه افشاء اسناد به پایگاه خبری نفت ساران تحلیل می نماید وابراز می دارد: تقاضای وام در کنار درخواست مسکن سازمانی و همچنین مطالبه مزایای ریالی سه سال مامور به خدمت از سوی مدیر منابع انسانی با مخالفت روبرو شده است.

  این منبع ارسال کننده اسناد از پاسخ به تهدید این مقام شاکی صنعت نفت پرده برداشت و بیان داشت: من به این مقام شاکی شرکت نفت تاکید کردم ،قصد علنی وبزرگ کردن این ارتباط را ندارم ولی اگر آسیبی به من وارد شود از تاج گردون بزرگتر را مقابلت خواهی دید.

  لازم به ذکر است، پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران حق درخواست رسمی این فایل صوتی و همچنین رسیدگی در مراجع قضایی استان کهگیلویه وبویراحمد و خوزستان را برای وزارتخانه نفت در کنار شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بالاخص آن مقام شاکی شرکت تابعه محفوظ نگاه می دارد.

  گفتنی است؛ بخش سوم ضبظ مکالمات منبع ارسال کننده اسناد مقام شاکی شرکت تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب شامل  هفت دقیقه و بیست وهفت ثانیه از بیست وچهار دقیقه و یک ثانیه محتوای کامل یک فایل صوتی است .

   

   


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران