• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۵ | کد خبر : 45675 |
 •   

  پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران در پی شکایت یک مقام شاکی وزارت نفت، شاغل در یکی از شرکت های تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب و محکومیت غیر قطعی رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران به دوسال زندان و 74 ضربه شلاق ، از انتشار سه دقیقه و بیست وچهار ثانیه از بیست وچهار دقیقه و یک ثانیه ای بخش اول مکالمه ضبط شده نسخه کامل یک گفت و گو در کنار وعده انتشار بخش های دیگر به همراه اصل صدا و همچنین نام این مقام مسئول خبر داد.

  نفت ساران؛

  پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران در پی شکایت یک مقام شاکی وزارت نفت، شاغل در یکی از شرکت های تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب و محکومیت غیر قطعی رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران به دوسال زندان و ۷۴ ضربه شلاق ، از انتشار سه دقیقه و بیست وچهار ثانیه از بیست وچهار دقیقه و یک ثانیه ای بخش دوم  مکالمه ضبط شده ( برای مطالعه بخش اول اینجا کلیک کنید) نسخه کامل یک گفت و گو در کنار وعده انتشار بخش های دیگر به همراه اصل صدا و همچنین نام این مقام مسئول خبر داد.

   

  به گزارش نفت ساران،بخش دوم از متن ضبط مکالمه برگردان شده، تماس تلفنی منبع ارسال کننده اسناد مقام شاکی وزارت نفت شاغل در یکی از شرکت های تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب با پایگاه خبری نفت ساران به شرح ذیل است؛

   

  منبع ارسال کننده اسناد:وقتی دیدم خبری از شما (سردبیر) نشد،شاهد توقف همه تقاضاهای اداری از جمله  درخواست وام،منزل سازمانی توسط  مقام شاکی شاغل در یکی از شرکت های تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب شدم.

  سردبیر :آیا این مقام شاکی در وزارت نفت در خصوص ارسال اسکرین شات های ارسال شده به پایگاه خبری نفت ساران با شما ارتباط برقرار کرد؟

  منبع ارسال کننده اسناد:خیر، ولی این مقام شاکی شاغل در یکی از شرکت های تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب، قبلا تهدید کرده بود اگر پیام ها را منتشر کنید،از شما در دستگاه قضائی شکایت خواهم کرد، که به وی گفتم:خوشحال می شوم ،هر جا شکایت کردید من پشت سر شما خواهم آمد.

  لازم به ذکر است، به زودی بخش های دیگر این مکالمه ضبط شده  و همچنین  صدای تغییر یافته منبع ارسال کننده اسناد(به علت حفظ حریم منبع خبر) درکنار نام مقام شاکی وزارت نفت شاغل در یکی از شرکت های تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب در همین پایگاه خبری منتشر خواهد شد.

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران