• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۷ | کد خبر : 45539 |
 •   

  شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب در راستاي كاهش وابستگي به خارج، فهرستي جديد شامل 3هزار قلم كالاي پرمصرف عمليات توليد نفت را به سازندگان ايراني عرضه مي كند.

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب،مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب با اعلام این خبر گفت: این فهرست بخشی دیگر از کالاهای اساسی نفت را شامل می‌شود که با لحاظ نیازهای عملیاتی و درنظر گرفتن توجیه اقتصادی برای سفارش دهنده و سازنده تنظیم شده است.

  مهندس احمد محمدی که در جلسه شورای سیاستگذاری یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت سخن می گفت، با یادآوری نامگذاری هوشمندانه سال ۱۳۹۸ و رابطه آن با اهداف این نمایشگاه افزود: موضوع حمایت از ساخت داخل و تأمین کالا از منابع داخلی، نیاز اساسی کشور است که ارتباطی مستقیم با استمرار تولید، بقای صنعت و اهداف بلند خوداتکایی دارد.

  وی با اشاره به جایگاه صنعت نفت و نقش آن در اقتصاد کشور، گفت : سرمایه گذاری در این صنعت بویژه اگر منجر به ایجاد ارزش افزوده شود، عقلایی و دور اندیشانه است.

  مدیرعامل بزرگترین تولیدکننده نفت ایران با اشاره به ظرفیت و قابلیت تبدیل نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت به نمایشگاهی در ابعاد بین المللی گفت: از این ظرفیت بالقوه باید برای ایجاد پیوند بیشتر میان صنعت، سازندگان و مراکز دانشگاهی و افزایش سهم ایران در بازار بزرگ کالای نفت بهره جست.

  احمدمحمدی با تأکید بر ضرورت هدفگذاری، برنامه‌ریزی و ترسیم چشم انداز این نمایشگاه، تصریح کرد:

  نمایشگاه ساخت تجیهزات صنعت نفت باید متضمن خلق تکنولوژی و صنعت و تامین کننده منافع کل کشور و استان خوزستان باشد.

  وی ضمن دعوت از شرکت‌های اکتشاف و تولید(E&P) مراکز پژوهشی و دانشگاهی و شرکت­های دانش‌بنیان برای حضور در این نمایشگاه و همراهی با سازندگان، یادآور شد: در چشم انداز آینده، هرگونه تحول و پیشرفتی در کار صنعت نفت منوط به همکاری و هماهنگی میان این گروه‌هاست.

  نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان با حمایت مجموعه وزارت نفت و مشارکت بخش خصوصی از سوم تا ششم آذر ۱۳۹۸ در محل دایمی نمایشگاه­های بین المللی اهواز برگزار می شود.

   


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران