• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۶ شهریور , ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ | کد خبر : 45195 |
 •   

  هفته نامه صبح گچساران از ارجاع شکایت ساسان حبیبی نژاد رئیس دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران به دادگاه مطبوعات استان کهگیلویه وبویراحمد علیه رضا شایسته مدیر مسئول و سردبیر پایگاه خبری نفت ساران و هفته نامه صبح گچساران و توصیه ای برادرانه به مسئولان و صاحب نظران این شرکت تابعه ملی مناطق نفت خیز جنوب خبر داد.

  رضا شایسته

  نفت ساران؛

  به گزارش نفت ساران به نقل از هفته نامه صبح گچساران،به زودی دادگاه مطبوعات استان کهگیلویه وبویر احمد در خصوص شکایت  ساسان حبیبی نژاد رئیس دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران علیه رضا شایسته به اتهام نشر اکاذیب و افترا تصمیم خواهد گرفت.

  گفتنی است،رضاشایسته در گفت وگوی کوتاه در واکنش به این اقدام شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران بیان داشت:دوست نداشته و ندارم مسائل درون سازمانی محل کارم در این شرکت تابعه بیش از پیش به بیرون درز نماید.

  وی گفت:اگر این پایگاه خبری تا کنون خبری منتهی به اتخاذ تصمیم شکایت از جانب شخص یا ارگانی منتشر کرده است، با هدف گام بر داشتن در جهت رسالت اطلاع رسانی بوده است ولاغیر.

  شایسته تاکید کرد:بنده با هیچ جریان سیاسی داخلی وخارجی عقد اخوت یا خصومت ندارم و  نخواهم بست ولی تا مادامی که دراین حرفه رسانه ای فعالیت دارم، میلیمتری از خطوط قرمز حفظ ،صیانت و شفاف سازی در رسالت اطلاع رسانی برای آگاه سازی مردم به استناد صحت وسقم اسناد خبری موجود عقب نخواهم رفت.

  سردبیر نفت ساران اظهار داشت:ضمن توصیه ای برادارانه ام را به عدم پیگیری این شکایت خدمت مسئولان صاحب نظر  این شرکت تقدیم  می نمایم.

  وی با اشاره به بخش ناچیزی از جزئیات این توصیه تاکید کرد: با پیگیری این شکایت بیش از پیش عامل بروز حاشیه ،سوء استفاده و یا عواقب پیش بینی نشده رسانه ای را به این شرکت مهم و استراتژیک تحمیل ننمائید.

   

  رضا شایسته

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران