• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۳ شهریور , ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۸ | کد خبر : 45127 |
 •   

  هیات تحریریه هفته نامه صبح گچساران و پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران با اطلاعیه ای در راستای بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری و بستر سازی تحسین برانگیز رئیس قوه قضائیه در قالب مبارزه با فساد، از آحاد مردم ایران و استان کهگیلویه وبویراحمد خصوصا مردم ولایت مدار گچساران وباشت تقاضای ارسال جهت انتشار هرگونه سند شامل ،تصویر،صوت،فیلم و مکاتبات اداری که موئید فساد اداری در دولت است خبر داد.

  نفت ساران؛

  متن این اطلاعیه به شرح ذیل است؛

  بنام خدا

  با اهداء سلام به  ملت ایران و مردم گران سنگ گچساران وباشت؛

  بدین وسیله  هفته نامه صبح گچساران و پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران در راستای تحقق هر چه بهتر بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری و مبارزه غرور آفرین با فساد ازجانب رئیس محترم قوه قضائیه در نظر دارد ،هرگونه سند نوشتاری،دیداری و شنیداری  که صحت وسقم تخطی از بیانیه گام دوم و عدول از خدمت به مردم در پوشش فساد را اثبات نماید ،بدون سانسور آن را به آگاهی مردم برساند.

  بدیهی است افشاء اسناد با رعایت امانت داری منبع ارسال کننده و قوانین رایج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هفته نامه صبح گچساران و پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران در کمترین زمان ممکن به انتشار خواهد رسید.

  مجموعه همکاران رسانه ای این دو نشریه مکتوب و الکترونیک ؛به امید ریشه کن نمودن فساد ،در انتظار ارسال اسناد و مدارک به حکم خدمت به ملت ایران و مردم ولایت محور گچساران و باشت خواهند ماند.

  هیات تحریریه هفته نامه صبح گچساران و پایگاه اطلاع رسانی نفت ساران

  برچسب ها:


  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط نفت ساران در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  نظرات

  وارد کردن آدرس ایمیل اختیاری می باشد

  وارد کردن آدرس وبسایت اختیاری می باشد

  امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • تازه ترین خبرهای ورزشی نفت ساران